Nokia 5230: Son Teknoloji Cep Telefonlarında Online Mağaza İndirimleri

Nokia Dokunmatik Model Galeri

Nokia Firması, 1865 yılında Finlandiya’da kurulmuştur. Maden mühendisi olan Fredik Idestam bu firmanın açılmasına öncülük etmiştir. Bir cep telefonu üreticisi olan firma, 1980 yılında Ericsson’un veri sistemini satın alarak, İskandinavya’nın bilgi teknoloji şirketleri arasında en büyüğü olmuştur. En büyük bilgi teknoloji şirketi unvanı sonrasında hızlı bir şekilde gelişerek, son teknolojide cihazlar çıkarmıştır. Hızlı bir yükselişin ardından Dünya’da tanınır hale gelmiştir. Teknoloji gelişimine ayak uydurmak ve kullanıcıların isteğine göre cihazlar üretmesiyle tercih listelerine adını yazdırmayı başarmıştır. Günümüzde birçok şirketin rekabette olması cep telefon üreticileri arasında büyük bir rekabet ortaya çıkarmıştır. Biraz geride kalan Nokia 2011 yılında Microsoft ile bir anlaşmaya oturmuştur. 2012 yılında çıkardığı ürünlerde Windows Phone kullanmaya başlamıştır. Nokia 5230 modeli, dokunmatik ve yüksek performansıyla dikkat çekmektedir. Cihaz, 2 Megapiksel kamerasıyla ve kolay kullanımıyla göz doldurmaktadır.

Dokunmatik Özellikli Nokia 5230 Sizleri Beklemekte!

Cihazı satın aldığınızda kutu içeriğinde, cihaz, kulaklık, şarj cihazı, ip ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Nokia 5230 cep telefonuyla dilediğinizce müzik dinleyebilirsiniz. XpressMusic olmasa da yaklaşık 33 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Kolay kullanımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken ürün, her kesimden kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Cihazın ana ekranında birçok uygulamayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kişileştirme alanları oldukça geniştir. Ovi Store servisi ile cihazla uyumlu oyun, video ve uygulamalara erişebilirsiniz. Ağırlığı 115 gramdır. Dahili olarak 70 mb hafızası bulunan telefon microSD kartlar sayesinde 16 GB’a ulaşmaktadır. Bluetooth özelliği ile bilgisayar ve telefon arası veri gönderimi yapabilirsiniz. Cihazda eksik olan bir durum Wi-Fi özelliğinin bulunmamasıdır. 3G özelliği mevcut olmaktadır ve internette hızlı bir şekilde gezinmenizi sağlamaktadır. Kamerası 2 Megapiksel özelliğe sahiptir, ama fotoğraf kalitesi oldukça yüksektir. Sevdiklerinizle en güzel anlrınızı çok güzel bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Kamerasında Flaş özelliği bulunmamaktadır. Medya oynatıcısı ve Fm Radyo özelliği ile müzik dinleme keyfini en yüksek seviyede yaşayabilirsiniz.

Nokia Telefon Modellerinde Alışveriş Fırsatları

Cep telefonları herkes için bir ihtiyaç konumuna gelmiştir. Firmaların yeni ürünler çıkarması ve rekabet içerisinde olması kullanıcılara olumlu olarak döndüğü kadar olumsuz sonuçları da beraberinde getirmektedir. Artan fiyatlarla birlikte alıcılar daha ucuz fiyatlar bulmaya yönelmiştir. Online alışveriş siteleri, her alanda olduğu gibi cep telefon alanında da satış yapmaya başlamıştır. Uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle birlikte oldukça avantajlı olan siteler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ücretsiz bir şekilde sitelere üye olmak olacaktır. Online alışveriş siteleri, zaman zaman yaptıkları kampanyalarla göze çarpmaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilir ve temin edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, yaklaşık 1 hafta içerisinde adrese teslim edilecektir. Satıcı ve alıcı arasında problem olmaması için ürün geldiği zaman kontrol edilmelidir. Alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bir konu ise sitenin güvenilir olmasıdır. Teknolojik market olarak bilinen; Teknosa, Gold, Vatan Bilgisayar ve Darty mağazalarının internet siteleri bulunmaktadır. Nokia 5230 ve diğer Nokia ürünlerini bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kredi kartlarıyla alışveriş yapanlara sunulan kolaylıklar ve kampanyalarla, alışverişiniz daha zevkli bir hale gelecektir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Darty
  • Vatan Bilgisayar
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları