Nissan 350z: Nissan Modelleri Kaçırılmayacak Kampanyalarla Sizlerle!

nissan 350z Galeri

Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden biri olan Nissan, kalitesi, teknolojisi ve güvenliğe verdiği önem ile adından oldukça fazla söz ettirmekte ve oldukça rağbet görmektedir. Dünyanın birçok bölgesinde servisi ve satış bölgesi bulunan marka neredeyse dünyanın tamamına hizmet vermektedir. Birçok insan için bir tutku olan otomobiller hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu birçoğumuz için tutku olan otomobillerin seçimi de hepimiz için önemlidir. Herkes elindeki bütçesiyle alabileceği en teknolojik, en yeni ve yüksek donanıma sahip otomobillerden almak ister. Nissan 350z de tam olarak bu tanıma uyan modellerden olarak gösterilebilmektedir.

Kampanyalı Fiyatlarla Nissan 350z Satın Alın!

Kampanyalı Fiyatlarla Nissan 350z Satın Alın!

Ünlü Japon otomobil firması Nissan tarafından 2003 ile 2009 yılları arasında Roadster ve Coupe olarak üretilen ilk tasarımı Ajay Panchal tarafından yapılan Nissan 350 Z modelleri iki kapılı ve iki koltuklu olarak satışa sunulmuştur. Soft-top elektrikli otomatik tavan özellikli, xenon ve gece sensörlü farları, 3001-3500m3 motor hacmi 325 HP çıkan güç ve performans özellikli motoru ile gücü doruklara kadar çıkmaktadır. Elektrikli aynaları, elektrikli koltukları, hız sabitleyici, yolcu tavan ve sürücü hava yastıklı özellikleriyle ve bunlara ilaveten şerit değiştirme yardımcısı gibi özelliklerle tam bir keyif otomobiline dönüşmüş vaziyettedir. Buna ilaveten son teknolojik yeniliklerin yansıdığı lastik arıza sistemi ile güvenliğiniz çok daha emin ellerde olmaktadır. ABS-ARS-ESP –Airmatic güvenlik sistemleri otomobile bütünleşmiş bir şekilde gelmektedir. Nissan 350Z otomobillerde ayrıca çalınmaya ve hırsızlığa karşı geliştirilen Immobilizer sistemli kontak özelliği bu otomobile ayrı bir güç katmıştır. Birçok gelişmiş ülkede kullanılan bu sistem ne yazık ki bizim ülkemizde yaygın değildir. Bu otomobilin dünyada aldığı sayısız ödülle ve başarıya ulaştıran tasarım ekibinden, üretim bandındaki işçiye kadar tam bir performans ve teknoloji canavarının nasıl üretileceğini çok iyi kanıtlamış durumdadırlar. Nissan firması belirli zamanlarda özel üretim olarak piyasaya sürdüğü modellerin çoğu 350 Z den tasarlanarak üretilmiştir. Ve kısa zamanda koleksiyon otomobili haline gelmiştir. Dünyada halen modifiye edilen otomobil seçeneklerinden biri olan 350Z video oyunları, dergi ve filmlerde boy gösteren nadide modellerden biridir. Piyasaya ilk çıkışından bu yana enerjisini hala korumaktadır.

Otomobil Alımlarında Kampanyalardan Yararlanın!

Şimdi siz de hayallerinizdeki otomobile sahip olmak ve var olan otomobilinizi yenisiyle değiştirmek istiyorsanız hemen bir otomobil üreticisinin acentesini ziyaret edin. Marka, modelleri ve model özellikleri ve donanımları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, markaların web sitelerini ziyaret ederek de ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Test sürüşü yaparak aracınızı deneyerek ve görerek de almak istiyorsanız hemen şimdi bir markayı ziyeret edin. Hayallerinizdeki otomobile uygun fiyatlar ve kampanyalardan yararlanarak sahip olun. Uygun banka kredilerini de tercih ederek uygun ödeme koşulları ve düşük faizlerle kısa sürede arabınıza sahip olabilir, bütçenizi sarsmazsınız. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları