Nine West Çanta: Yeni Sezon Çanta Modelleri ve Çanta Modası

Nine West Çanta: Yeni Sezon Çanta Modelleri ve Çanta Modası Galeri

Koleksiyonlarıyla her zaman başarılı sonuçlar alan ve tüketiciler tarafından çok beğenilen Park Bravo bünyesinde birçok alt marka barındırmaktadır. İç çamaşırı çizgisi La Perla ve ayakkabı ile çanta koleksiyonlarıyla göz dolduran Nine West bunlardan biridir. Nine West kaliteli ve estetik çanta ile ayakkabılarıyla hanımların sevdiği bir markadır. Türkiye'nin birçok yerinde Park Bravo mağazalarının içinde satış şubeleri olan Nine West, ayrıca YKM mağazalarının ayakkabı reyonlarında da satılmaktadır. Nine West markası, çanta, cüzdan, ayakkabı, bot, çizme, anahtarlık, babet, terlik, kemer, gece ve el çantaları gibi ürünlerin satıldığı markadır. Her mevsim sezonunda hazırladığı kaliteli, kullanışlı koleksiyonuyla marka hem yurt dışında hem de yurt içinde sevilen ve beğenilen bir markadır.

Nine West Çanta 2012 Koleksiyonu

Nine West Çanta 2012 Koleksiyonu

Nine West çanta markası 2012 sezonunda yine renkli ve güzel bir koleksiyon hazırlamıştır. Canlı ilkbahar ve yaz günlerine yakışan cıvıl cıvıl modelleriyle hanımların beğenisine çıkarılan koleksiyonda canlı çizimler dikkat çekmektedir. Günlük modellerde kullanışlı büyük çantalar, cüzdan aksesuarlarıyla birlikte takım halinde satılmaktadır. Sarı, fuşya, pembe, krem rengi gibi yaz aylarına uygun canlı renklerde hazırlanan modeller günlük kullanımda idealdir. İş yaşamında veya seyahatte, deniz mevsiminde rahatlıkla kullanılabilecek modellerdir. Büyük çantaların yanısıra günlük kullanım için kullanışlı olan orta boy modeller de koleksiyonda yer almaktadır. Kısa veya uzun saplı modeller cepli olmalarıyla günlük yaşamda birçok eşyayı alabildiğinden çok idealdir. Nine West çanta modellerinde yaz günlerine yakışan canlı renkler kullanılmakla birlikte çiçekli kumaşlar, çizgili ve leopar baskılı desenler de dikkat çekmektedir. Akşam davetleri ve özel günler için kullanılacak abiye kıyafetleri için birbirinden zarif abiye çanta modelleri hazırlanmıştır. Abiye çantalarda Nine West çantalar taşlı ve boncuklar kullanılarak hazırlanmıştır.

Nine West Markası Online Ürün Alışverişi

Nine West çanta ve ayakkabı modelleri Türkiye'nin hemen hemen her ilinde bulunan Park Bravo satış şubelerinde alınabilir. Park Bravo özellikle büyük illerde önemli semtlerde ve büyük alışveriş merkezlerinde bulunan şubelerde geniş şekilde yer almaktadır. Ayrıca Nine West çanta ve ayakkabılarına YKM mağazalarından ulaşmak da mümkündür. Nine West çanta ve ayakkabıları alışverişi için internet üzerinden satış yapan online mağazalardan ulaşmak mümkündür. Bu anlamda Gitti Gidiyor, Zizigo, Trendyol, Hepsi Burada, Sanal Giyim, Markafoni gibi online dükkanlardan uygun fiyatlarla, uzun taksit imkanlarıyla ürün alışverişi yapmak mümkündür. İade sistemi bulunan bu mağazalardan elimize ulaşan ürünleri herhangi bir hata veya eksiklik varsa hemen site yönetimiyle iletişime geçerek ürün iadesi yapmak yerinde olacaktır. Nine West çanta ve ayakkabı alışverişinde Park Bravo grubu markasının Park Bravo Grup Kartıyla alışveriş yapmak da oldukça ekonomik olacaktır. Park Bravo grup kartları çeşitli indirimler sağlayan, puan biriktirilmesine imkan veren alışverişe yönelik mağaza kartlarıdır. Bu kartları sadece Nine West ürünlerinde değil, tüm Park Bravo mağazalarında kullanma imkanımız bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları