Nina Ricci: Bayan Parfümlerinde İndirimli Online Alışveriş Fiyatları

Nina Ricci Galeri

Eski çağlardan bu yana bayanın doğasında bulunan, bakımlı ve güzel olma arzusu, kozmetik ürünlere ve kokulara olan talebi artırmıştır. İlgi çekmeyi seven hanımlar, sosyal ve iş hayatlarında mis gibi kokmayı ve gittikleri yerlere iz bırakmak isterler. Parfümün bayanlar üzerinde etkisi o kadar yoğundur ki birçok kozmetik firması, her sezona ayrı aromada seçeneklere yer vererek, her zevke ve tene uygun ürünler piyasaya sunuyor. Karşı cinsi etkilemenin en etkili silahı parfüm, yaratıcılığa, neşeye ve kendine güvende artış sağlıyor. Günümüzde her duyguyu harekete geçirecek mistik kokular üretilmeye başlamış ve küçükten büyüğe herkesin kullanım alanı yaygınlaşmıştır. Son zamanlarda özellikle kadınların ilgisini çekecek bir parfüm kozmetik reyonlarında yerini almıştır. Nina Ricci, bayanların dişiliğini ön plana çıkartan maddelerin karışımından meydana gelmiş ve her zevkten hanımların beğenisine sunulmuştur. Kalıcı özelliği ile dikkat çeken parfüm, kokusu ile gittiğiniz yerlere imzanızı atıyor.

Nina Ricci Parfüm Çeşitleri Ve Özellikleri

Nina Ricci parfümü, özel tasarımlı şişe motifleri ile şık bir görüntü sağlıyor. Son çıkardığı kokular ile yine dikkatleri üzerine çeken marka, etkileyici izler bırakıyor. “L'Elixir EDP 80ml” üretiminde aşkı ve tutku duygularını bir arada yaşayacaksınız. Her cilt tipine uygun ürün, kırmızı meyvelerden oluşan karışım, köpüklü ve tatlı etkisi ile sizlere aşk iksiri formülünü sunuyor. Yine aşk serisinde bulunan “Love in Paris 50 ml” parfüm, gizli duyguları gün yüzüne çıkartıyor. Bu kozmetik ile karşı cinsi baştan çıkartabilirsiniz. Romantik duyguları harekete geçiren ürün, taze çiçeklerden oluşmuş ve kadife gül yaprakları ile zenginleştirilmiştir. Kadınlara armağan amacı ile piyasaya sunulan “Premier Jour EDP 100ml” üretimi, meyve ve çiçek karışımlarından meydana gelmiştir. Yumuşak kokusu ile teniniz ile bütünleşen parfüm, orkide ve gardenya etkisi ile harmanlanarak mistik bir kokuya bürüyor. Gündelik hayatta çok rahat kullanabileceğiniz bu ürün, huzurlu ve sakin duygular ile bayanları büyülüyor. “Ricci Ricci EDP 50ml” parfüm ile ferahlığın ve tazeliğin tadını çıkartınız. Seksi ve feminen tarzı yansıtan kozmetik, sandal ağacı, okka gülü, revent kabuğu bitkilerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Ve Nina Ricci markasından bayanlara özel bir parfüm daha hayatımıza girmiştir. “L'Air Du Temps” üretimi, en etkileyici parfüm özelliği ile çok tercih ediliyor. Şişenin kapağında bulunan öpüşen iki güvercin figürü, sevgiyi, özgürlüğü simgelemiştir. Gül ağacı ve yasemin ile harmanlanan parfüm, kalıcı özelliği ile de dikkat çekiyor. Her parfüm kullanımında olduğu gibi bu markayı da kullanırken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Kozmetik ürününü çekici yerlere uygulamaya ve cildinizin kuru olmasına dikkat ediniz. Bileklerinize ve boyun bölgesine kullanmanızda kokunun etkisini daha çok hissedebilirsiniz. Kıyafetlerinize, tırnaklarınıza ve en önemlisi yüzünüze sıkmamaya özen gösteriniz.

Online Mağazalarında İnanılmaz Fırsatlarla

Nina Ricci parfümü, çok ucuz fiyatlar ile online mağazalarında yerini almıştır. Güvenli ve kalitenin adresi balerin.com, Luxybox, zidaya.com ve vanilya Club sitelerinden, kampanya ve indirimler ile sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz parfümü tek tıkla kapınıza anında teslim alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vanilya Club
  • Zidaya
  • Luxybox
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları