Nikon Profesyonel Fotoğraf Makinesi: İndirimli ve Kampanyalı Fiyatlar

Nikon Profesyonel Fotoğraf Makinesi Galeri

Amatör veya profesyonel olmak fark etmez, fotoğrafçılık sanatına ilgi duyan herkes kaliteli bir makineye ihtiyaç duyar. Çünkü kaliteli modeller size üst kalite objektif ve lens gibi bileşenler sunmalarının yanı sıra, farklı çekim modları, geniş LCD ekranlar sayesinde görüntülerde anlık değişiklikler yapma imkanı, akıllı yüz tanıma sistemi gibi birçok yardımcı özellik sunarlar. Ancak profesyonel fotoğraf makinesi satın alacaksanız Nikon gibi dünya markalarını tercih etmeniz tavsiye edilir. Çünkü bu gibi markalar uzun yıllardır bu alanda üretim yaptığından gerek ürün kalitesi gerekse de ürünlerin teknik özellikleri bakımından her zaman üst seviyede ürünler üretirler.

Nikon Markalı Ürünlerde Cazip Fırsatlar

Profesyonel makine satın almayı düşünüyorsanız, ürünü indirimli ve kampanyalı fiyatlarla Nikon profesyonel fotoğraf makinesini Gold Bilgisayar, Kliksa, Darty gibi online mağazalardan satın alabilirsiniz. Ayrıca, ürünün yanında birçok farklı yardımcı ekipmanı da kampanyalar dahilinde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca birçok kredi kartına 12 aya varan taksit imkanları da sunulmaktadır.

En Yeni Nikon Fotoğraf Makinesi Modelleri

Fotoğraf sanatına merak saldınız veya elinizdekinden daha iyi bir ürün satın almak istiyorsunuz. O zaman Nikon’un en yeni serisi olan D serisinin birbirinden kaliteli modellerine göz atmalısınız. 2012 yılında en iyi profesyonel makine ödülüne layık görülen bu seriyi çok beğeneceksiniz. Bu serinin modellerinde aynı Dx, Cmos sensör ve Expeed 2 isimli görüntü işlemcileri yer almaktadır. Bu görüntü işlemcileri ton zenginliğine sahip yüksek kalitede görüntüler çekmenizi sağlar. Standart ışık hassasiyetinin yanı sıra artırılmış hassasiyet özelliği ile hem hareket halindeki nesneleri hem de akşam kapalı mekanlardaki nesneleri başarıyla çekebileceksiniz. Tasarımı ile öne çıkan bu serinin modellerinde ekran bağlantı kısmının yan tarafta olması sebebiyle, makinenin tripoda çarpma olasılığı en aza indirgenmiştir. Ürünlerdeki ekran açık vaziyetteyken yatay olarak 180 ve saat yönünde 90 derecelik hareket kabiliyetine sahiptir. D-movie özelliği sayesinde yüksek video kalitesiyle HD çözünürlükte videolar çekebileceksiniz. Ayrıca, çekim esnasında AF kullanarak otomatik odaklama da yapabilirsiniz. Ayrıca bu serideki ürünler, çekilen filmin istenilen kısımlarının silinmesi ve belirlenen kısımların JPEG olarak kaydedilmesi gibi işlemleri de halletmektedir. Ayrıca ürünler istenildiği taktirde Stereo ses özelliğine sahip çekimler yapabilmektedir. Ayrıca bu serideki modellerin bir diğer özelliği, özel efek seçeneğine sahip ilk Nikon markalı modeller olmasıdır.

Nikon Firmasının Tarihi

Görüntü alma cihazları ve optik ekipman konusunda uzmanlaşmış olan firma, Japon merkezli ve çok uluslu bir firmadır. Ayrıca anonim şirket olma özelliği de taşımaktadır. Firma özellikle fotoğraf makineleri ile adını dünyanın dört bir tarafına duyurmuştur ve bunun yanı sıra oldukça kaliteli dürbünler ve ölçüm cihazları da üretmektedir. 1917 yılında, Japon Optik Şirketi adıyla kurulmuştur. Görüntü alma cihazları konusundaki başarılı ürünleri sayesinde firma daha sonra ismini Nikon olarak değiştirmiştir. Bugün ise Mitsubishi şirketler grubunun bünyesinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları