Nikon D90: Özellikleri ve Uygun Fiyata Online Alışveriş Burada!

Nikon D90: Özellikleri ve Uygun Fiyata Online Alışveriş Burada! Galeri

Nikon D90, dünyada üretilen SLR modeller arasında ilk defa video çekebilen bir model olarak piyasaya çıktı. Yeni nesil bir çok özelliği de içerisinde barındıran bu model Nikon marka fotoğraf makineleri arasında kullanıcılar tarafından en fazla rağbet gören ürünlerden bir tanesi. En zor şartlarda bile en iyi fotoğraflar çekmeyi kolaylaştıran bu makine, barındırdığı çeşitli özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Nikon D90 Özellikleri

Nikon D90 Özellikleri

Markanın orta seviyelerde sayılabilecek bir ürünü olan bu model, yine bütün modellerde olduğu gibi ergonomik ve rahat yapısı ile dikkat çekiyor. Nikon D90, sağlam ve işlevsel gövdesi ile kullanıcıların eline tam olarak oturuyor. Böylece herhangi bir kayma olmadan görüntüleri en iyi şekilde kaydetmeniz mümkün hale geliyor. Model mükemmel bir işlemciye de sahip. Herhangi bir beklemeye maruz kalmadan en hızlı anlar için bu makine en iyi şekilde açılıyor. Ürün de ayrıca 12.3 megapiksel kalitesinde bir objektif mevcut bulunuyor. Ürün fonksiyonları ise yeterli derecede. USB, HDMI çıkış ve Gps gibi bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz. Ürün ayrıca her farklı ortam için otomatik olarak ayarlanan modları barındırıyor. Alışılmış modların yanında ek olarak 5 adet daha ortama sahipsiniz. Makine gelişmiş hafıza özellikleri ile de dikkat çekiyor. Ek olarak bir SD kart kullanmanız da mümkün. Bu hafıza sayesinde 2100 adet en iyi kalitede görünü kaydı yapmanız mümkün. Bu makine kullanıcılarına tüm bu özelliklerinin yanında gelişmiş pil ömrü de sunuyor. Ortalama bir pil ömrünün çok da üstünde bir güç ile bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürünün yazılımı ise beklentileri karşılayacak seviyede değil. Kısıtlı işlevler sunan bu yazılım ile yine de basit fonsiyonları yerine getirebilirsiniz. Bahsettiğimiz tüm bu özelliklere sahip olmak ve en iyi kalitede fotoğraflar çekmek istiyorsanız Nikon D90'a en kısa zamanda sahip olmalısınız.

Avantajlı ve İndirimli Nikon D90 Online Alışverişleri

Bu modellerin bir çok mağazada ve satış noktalarında satışı yapılıyor. Ancak bütçeniz kısıtlı ve daha uygun fiyatlar arıyorsanız bir yol daha var: Online alışveriş. Online alışveriş her aşamada olduğu gibi Nikon D90 alışverişlerinizde de sizlere bir çok avantaj sunuyor. Electroworld, Teknosa, HızlıAl, Webdenal, Darty, Gold, Hepsiburada ve Mediamarkt gibi bir çok mağazadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu mağazalar alışılagelmiş indirimlerin yanında zaman zaman kampanyalarda düzenleyerek tüketicilerini mutlu ediyor. Bu ortamlardan alışveriş yapmak ise göründüğü kadar zor değil. İlk olarak sitelere girerek sistemlerine üye olmanız gerekiyor. Daha sonra ise belirttiğimiz Nikon modelini de seçtikten sonra alışverişi tamamlayabilirsiniz. Ödemeler konusunda ise bir çok avantaja sahip olduğunuzu hatırlatalım. Havale/eft, Kapıda ödeme, Kredi kartı ile ödeme ve Paypal'ı kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeleri kredi kartı ile yapmanız durumunda ise bu kartlara özel taksitlerden ve imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Eğer siz de daha önce bu alternatif ve avantajlı yolu denemediyseniz en kısa zamanda uğramalısınız. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları