Nikon D5100: Profesyonel Fotoğrafçılar İçin Uygun Fiyat Fırsatları

Nikon D5100 Galeri

Fotoğrafçılık, günümüzde çok yaygın bir sanat olarak yapılmaktadır. Yaratıcılık ve doğa harikalarının birleşimiyle adeta bir şaheser görüntüsü sunmaktadır. Yetenekle birlikte, kullanıcılarına yardımcı bir makine alınması gerekmektedir. Profesyonel fotoğraf makineleri ile en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz. Dünyaca ünlü markalar, birbirinden güzel modelleri sürekli yenilenip gelişerek kullanıcılarına sunmaktadır. Fonksiyonlarının her geçen gün artması rahatlığı ve kolaylığı da peşinden getirmektedir. Çekilen kareleri, düzenleyebilir ve sevdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Yeni modellerin çıkması piyasayı kızıştırarak fiyatları yükseltmektedir. Daha uygun fiyata bulmak için online alışveriş sitelerini tercih edebilirsiniz. Siteler, kampanyalı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla karşınıza çıkacaktır. Nikon markası, optik ekipmanlar ve görüntüleme cihazları üretmektedir. 1917 yılında Tokyo'da kurulmuştur. Nikon D5100, modeli profesyonellerin ihtiyacının çoğunu karşılamaktadır. 16.2 Megapiksel çekim gücüyle sınır tanımayan fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır.

Nikon D5100 Profesyonel Fotoğrafçıları Beklemekte

Nikon D5100 profesyonel fotoğraf makinesi ile 1080p HD video görüntülerine otomatik netleme ve manuel pozlama kontrollerini uygulamak mümkündür. Menüler üzerinde oldukça seri olunabilmektedir. Hızlı netleme özelliği ve D-Movie ve Live View özelliği ile ön izleme yapılabilmektedir. 16.2 Megapiksel çözünürlük ve özel efektlerle birlikte çektiğiniz kareler kusursuz olmaktadır. Çok açılı LCD ekranı en dikkat çeken özelliklerinden biri olmaktadır. Yaratıcı çekimler için birebir olan bu özellik fotoğraf severlerin ilgi odağındadır. DX Format Cmos görüntü sensörü ile loş ışıklı yerlerde net kareler çekibilmektedir. FULL HD video üretimi yapabilen cihaz, EXPEED 2 görüntü işlemcisine sahiptir. Video kaydı yaptığınızda, HD kalitesinde 24 kare/sn veya 30 kare/sn çekim hızı, 1080p ve 720p HD kalite seçenekleri uygulayabilmektedir. Yaklaşık 20 dakikalık kayıt alabilmekte ve HDMI çıkışı ile görüntü kolaylıkla izlenilebilmektedir. Otomatik sahne tanıma özelliği ile ortam analizi yapabilmektedir. Bulunduğunuz yere ve duruma göre ayarlama yaparak otomatik tespiti uygulamaya koyabilmektedir. Kusursuz bir görüntü veren makine, AF-S NIKKOR objektifleri bulunmaktadır. Çeşitli özellikleri ve uzaklık değerleriyle göze çarpmaktadır. Manuel çekim özelliği de sunan makine, P,S,A,M gibi seçenekler barındırmaktadır. İstediğiniz çekim hızı, diyafram ve pozlama seçenekleriyle mükemmel kareler ortaya çıkarabilirsiniz. Çekilen fotoğrafları NEF(RAW) formatla kaydedilebilmekte ve sonra üzerinde ayar yapılabilmektedir. Cihaz hafifliği, küçük gövdesi ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Aileniz, sevdikleriniz ve doğal çekimlerle kusursuzluğu yaşamak istiyorsanız Nikon D5100 ‘ü düşünebilirsiniz.

Nikon Modellerinin Online İndirim Fırsatları

Nikon D5100 cihazını teknolojik marketlerde ve alışveriş sitelerinde bulma imkânınız bulunmaktadır. Profesyonel makinelerin sürekli yenilenmesi ve piyasaya yeni ürünlerin sunulması fiyatları biraz pahalılaştırmaktadır. Kullanıcılar buna çözüm olarak uygun fiyatlarla alışverişi, online sitelerden yapmaktadır. Uygun fiyatlar, kredi kartlarına özel indirim seçenekleriyle birçok avantaj bulunmaktadır. Darty, HızlıAl, Gold, Vatan Bilgisayar gibi sitelerden hem güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir hem de bütçenize uygun ürünler bulabilirsiniz. Bazı günlerde ürünlerin kampanyalı oluşu fırsatları ikiye katlamaktadır. Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey internet sitelerine göz atmak olacaktır. İyi alışverişler dileriz…

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vatan Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları