Nikon D5000: Özellikleri ve En Uygun Fiyatlarla Online Alışveriş

Nikon D5000: Özellikleri ve En Uygun Fiyatlarla Online Alışveriş Galeri

En çok tercih edilen DSLR modellerinden biri olan Nikon D5000 bu alandaki rakipsiz makinelerden bir tanesi. Fotoğraf tutkunlarına muhteşem performans ve içerik sunan bu makine kullanıcılarının olağanüstü şartlarda bile görüntü almalarına büyük bir kolaylık sağlıyor. Ürün daha piyasaya çıkmadan bu alanda rakipsiz olduğunu kanıtladı. Ürün profesyonel seviyedeki kulanıcılarına hitap ederken, bir çok fotoğraf tutkunu tarafından da yoğun olarak tercih ediliyor. Model kullanıcılarına bir çok özellik sunuyor.

Nikon D5000 Özellikleri ve Ürün İncelemesi

Nikon D5000 Özellikleri ve Ürün İncelemesi

Modelin genel performans özelliklerine ise şöyle; Nikon D5000 ilk olarak hafif ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor. Böylece makine her ortamda en kaliteli görüntüler almanızı kolaylaştırıyor.

Model 590 gr ağırlığa sahip. Her ne kadar bu özellikleri ile dikkat çekse de makinenin gövde yapısı göründüğü kadar sağlam değil. Herhangi bir darbede büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden makineyi kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca LCD ekranı da işlevselleği ile dikkat çekiyor. Bir çok farklı alana dönebilen bu ekran, Live View canlı ekran özelliğine de sahip. Modelde ayrıca ortamın ayarlanmasına gerek bırakmayacak tam 19 tane otomatik ortam bulunuyor. Makine bu özelliği açtığınız zaman otomatik olarak bir ortam ayarlıyor. Spor, Sonbahar ve Mum Işığı gibi ortam özelliklerine sahip olmanız mümkün. Bu makine ile video kaydı da yapmanız mümkün hale geliyor. 1280 x 720 pixel kalitesinde HD olarak istediğiniz görüntüleri kaydetmeniz mümkün. Üründe çok şaşırtıcı bir özellik olan toz püskürtme fonsiyonu da bulunuyor. Makineyi kullanırken oluşan bütün toz parçacıklarını makine otomatik olarak temizliyor. Ürün bütün bu muhteşem görüntü kayıt özelliklerinin yanında kullanıcılarına çok özel bir yazılım imkanı da sunuyor. Capture NX 2 yazılımı ile çektiğiniz görüntüler üzerinde istediğiniz düzenlemeyi yapmanız mümkün hale geliyor. Nikon D5000 pil ömrü ile de dikkat çekiyor. Gelişmiş batarya ömrü ile 500 kare fotoğraf çekmeniz mümkün. Son olarak hafıza özelliklerine değinecek olursak bu makine kullanıcılarına bol bol görüntü kaydetmeleri için geniş bir alan sunuyor. Böylece istediğiniz sayıda görüntü alabilirsiniz. Eğer sizde daha önce bu makineyi denemediyseniz, tüm bu özelliklerden yararlanmak için en kısa zamanda sahip olmalısınız.

Online Alışveriş Fırsatları

Nikon D5000'e bir çok satış noktasından veya teknoloji marketlerinden ulaşabilirsiniz. Ancak bu ürünlere daha cazip fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız bir alternatiniz daha bulunuyor: Online Alışveriş. Bimeks, Teknosa, Hepsiburada, Darty, HızlıAl, Webdenal gibi online mağazalardan bu ürünlere en uygun fiyatları ile ulaşabilir, alışverişinizi ekonomik bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Bu mağazalar normal indirimlerinin yanında bir çok kampanya ve indirimler de düzenleyerek tüketicilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yaparak da bir çok sürprizden yararlanabilirsiniz. Eğer sizde daha önce bu cazip alışveriş imkanlarından faydalanmadıysanız mutlaka uğramalısınız. Zira devir ekonomi devri. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Bimeks
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları