Nikon D3100: Özellikleri, İndirimli Fiyatlar ve Ürün İncelemesi

Nikon D3100: Özellikleri, İndirimli Fiyatlar ve Ürün İncelemesi Galeri

Nikon D3100 modelinde ürün modellerine gelişmiş özelliklere sahip bir ürünü ekledi. Yıllardır fotoğrafçıların vazgeçilmezi olan marka, bu modeli ile de piyasayı alt üst edeceğe benziyor. Önceki çıkan modellere göre daha yüksek bir megapixel seviyesi sunan bu ürün, fotoğraf severler tarafından büyük bir ilgi gördü. Markanın modellerinin hepsinde olduğu gibi gelişmiş özellikler sunan bu model bu işle uğraşanların gözdesi haline geldi. İsterseniz bu kadar kullanılan ve rağbet edilen bu ürünleri inceleyelim.

Nikon D3100 Ürün İncelemesi

Nikon D3100 Ürün İncelemesi

Ürün amatör fotoğrafçılar için hazırlanmış olması itibari ile dikkat çekiyor. Bu modelde Live View canlı ön izleme seçeneği de kullanıcıları için hazır bulunuyor. AF otomatik netleme fonksiyonu da unutulmamış. Model herhangi bir ortamda manuel bir seçim yapmanıza gerek bırakmadan o ortam için en uygun çekim çeşitlerinden bir tanesini otomatik olarak ayarlıyor. LCD ekran boyutu ise eski modellerde olduğu gibi 3 inç boyutunda bulunuyor. Ama ek olarak çektiğiniz görüntüleri izleyebilmeniz için özel bir yazılım eklenmiş. ViewNX adı verilen bu program herhangi bir bilgisayar ortamına gerek bırakmadan çektiğiniz görüntülerde bir çok düzenleme yapabiliyor.

Ürün ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor. Bugüne dek üretilen en hafif model olarak piyasadaki yerini koruyor. Modelde video kayıt özelliği de bulunuyor. Böylece herhangi bir video kameraya ihtiyaç duymadan görüntüleri kaydedebilirsiniz. ISO değerleri ise iyi sayılabilecek değerlere sahip. Bu modelde 12,800 gibi değerlere ulaşmanız mümkün. Eğer fotoğraf konusunda acemiyseniz bu modelde ek olarak bir rehber de mevcut. Modelde hafıza değerleri de unutulmamış. Geniş bir alan sağlayan Nikon D3100, istediğiniz sayıda görüntü kayıt etmenize olanak sağlıyor. Eğer siz de daha önce bu ürünü denemediyseniz belirttiğimiz tüm bu özelliklere sahip olmak için ürüne sahip olmanızda fayda var.

Nikon D3100 İndirimli Fiyatlar ve Online Alışveriş

Nikon D3100 ürününe bir çok satış mağazası ve satış noktalarından ulaşmanız mümkün. Ancak bu ürünlere geniş bir bütçe ayıramıyorsanız online mağazaları kullanmanızda fayda var. Çünkü online mağazalar her alanda olduğu gibi bu ürünleri alırken de tüketicilerine cazip fiyatlar vaat ediyor. HızlıAl, Webdenal, Electroworld, Darty, Teknosa, Hepsiburada, Medimarkt ve Gold gibi bir çok online mağazadan bu ürüne sahip olmanız mümkün. bahsettiğimiz online mağazalar normal indirimlerinin yanında zaman zaman kampanyalar da düzenleyerek bu ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırıyorlar. Ayrıca ödemeleri kredi kartı ile yapmanız durumunda bu kartlara özel indirimlerden ve taksitlerden de yararlanabilirsiniz. Alışverişlere başlamak ise çok kolay: İlk olarak sitelere girerek sistemlerine üye olmanız gerekiyor. Daha sonra Nikon D3100 ürününüzü seçtikten sonra sıra ödemeye geliyor. Ödemeler konusunda ise bir çok alternatife sahipsiniz. Siteler ödemeler konusunda bir çok alternatif sunuyor. İsterseniz kredi kartı isterseniz de havale/eft yöntemi ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sizde daha önce online alışverişi denemediyseniz mutlaka denemelisiniz. İyi Alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları