Nike Bot: İndirimli 2012 Model Erkek, Bayan Ayakkabı ve Bot Fiyatları

Nike Bot: İndirimli 2012 Model Erkek, Bayan Ayakkabı ve Bot Fiyatları Galeri

Nike markası yetmişli yılların başlarından küçük bir işletme olarak kurulmuş ve zamanla dev bir marka haline gelmiş önemli bir firmadır. 1971 yılında, üretimci Phil Knight tarafından üretilmeye başlanan spor ayakkabıları, diğer üretimlere ek gelir olması için amaçlanmaıştır. Zamanla kendi içinde gelişerek birçok farklı modelin hazırlnadığı firma, yavaş yavaç Amerika Birleşik Devletleri bünyesinden markalaşmaya başlamıştır. Zaman içinde, daha da gelişerek ünü ABD sınırlarını aşmış ve günümüzde uluslararası tanınan dev bir şirket halini almıştır.

Nike Bot

Nike Bot

Nike markası, günümüzde, ululslararası olarak tanınan, birçok ülkede sayısız satış şubeleri olan önemli bir markadır. Marka ürünleri, hemen hemen her önemli spor mağazasında ürünleri satılan bir şirkettir. Firma, dünya çapında yediden yetmişe birçok insan tarafından tanınmaktadır ve ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca reklam tanıtımlarına önem veren firma, her sezon yeni reklamlarla ve ünlü sporcularla hazırladığı ürün tanıtım kampanyalarıyla dikkat çekmektedir. Marka her sezon, sezonun moda renklerini ve modellerini de örnek alarak farklı ve göz alıcı koleksiyonlar hazırlamaktadır. Koleksiyonlar her sezon taşıdğı farklı çizgilerle dikkat çekmektedir. Spor modellerin yanısıra özellikle hanımlar için tasarlanan modellerde spor ayakkabılarda şık tasarımlar da dikkat çekmektedir. Marka başta spor ayakkabı olmak üzere, eşofmanlar, spor giyim malzemeleri, spor ürünleri gibi birçok tasarım hazırlamaktadır. Marka her mevsim için farklı ürünler hazırlamaktadır. KIş mevsimi için tasarlanan not koleksiyonu da bunlardan biridir. Markanın botlarıi kaliteli malzemeden üretilen, soğuğa ve diğer hava şartlarına dayanıklı malzemelerden hazırlanmaktadır. Ayrıca ürünlerin estetik olarak şık görünümleri dikkat çekmektedir. Botlar, diz altı, bilek hizası ve kısa modeller olarak birçok farklı tarzda hazırlanmaktadır.

Nike Bot; İndirimli 2012 Model Erkek, Bayan Bot Fiyatları

Nike Bot; İndirimli 2012 Model Erkek, Bayan Bot Fiyatları

Marka, kadın, erkek ve çocuk ürünleri hazırlamaktadır. Ayakkabı, terlik ve bot üretiminde birçok model hazırlayan marka her sezon koleksiyonu yenilemektedir. Markanın ayakkabıları yaklaşık olarak 100.00 TL ile 300.00 TL arasından değişmektedir. Bot rakamları ise 120,00 TL ile 400,00 TL arasından fiyat aralığındadır. Ayakkabı ve bot rakamları kullanılan malzeme, model özelliği ve erkek, bayan veya çocuk ile bebek modeli olmasına göre değişmektedir. Modeller, özellikle mevsim sonlarında yapılan indirimlerle oldukça uygun rakamlara alınabilmektedir. Ayrıca markanın çeşitli yerlerde bulunan outlet mağazalarından ekonomik rakamlara ürün alımı yapılabilir. Nike bot ve diğer ürünlerin alışverişi için ünlü spor mağazalarının sezon indirimleri ve outlet şubeleri de tercih edilebilir. Bir başka seçenek ise online mağazalardır. İnternet üzerinden satış yapan online mağazalar çoğu zaman piyasa rakamlarının altında ürün satışı yapmaktadır. Bu da ekonomik alışverişin kapılarını açmaktadır. Trendyol, Yalı Spor, Markafoni, Zidaya, Store Nike, Shoe bizza, Gitti gidiyor, Platini spor gibi online mağazalar alışveriş için tıklanabilir. Online mağazalardan ürün alırken orijinal olup olmadığı mutlaka incelenmeli ve ürün teslim alındığında hasar kontrolü hemen yapılmalıdır. Bir hasar durumu varsa vakit geçirmeden iadesi yapılmalıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yalı Spor
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları