Nike Basketbol Ayakkabıları: Hava Tabanlı En Rahat Ayakkabılar

Nike Basketbol Ayakkabıları: Hava Tabanlı En Rahat Ayakkabılar Galeri

Nike markası, kurucusu Phil Knight olan önemli bir spor giyim markasıdır. Dünyaca ünlü bu markanın kuruluş süreci yaklaşık olarak kırk yıl öncesine dayanmaktadır. Tanınmış birçok spor malzemesini ve spor giyim modelini oluşturan bu firma her sezon moda renk ve çizgileri de esas alarak geniş çaplı bir ürün koleksiyonu hazırlamaktadır. Markanın önemli ve birçok diğer markaya örnek olan ürünlerinden biri de özel tasarlanmış basketbol ayakkabılarıdır.

Nike Basketbol Ayakkabıları

Nike Basketbol Ayakkabıları

Nike basketbol ayakkabıları, özel donanımları, ayağa basınç yapmadan rahat ve kolay oyun sağlayan yapılarıyla çok tercih edilmektedir. Ayakkabılar tabanında özel hava tabakası bulunan, hareket ederken ve özellikle zıplama gibi hareketleri yaparken ayaklar ile bacak yapısına zarar vermeyen modellerdir. Hareket ederken, bacaklarda mümkün olduğu kadar az basınç uygulayan ayakkabılar yoğun hareketler yapılırken vücudu yormadan aktivite yapılmasını sağlamaktadır. Nike basketbol ayakkabılarının kadın, erkek ve çocuk olmak üzere birçok yaş grubuna özel ayakkabıları bulunmaktadır. Marka ürünleri belirli bir fiyat aralığında olmakla birlikte, rahat ve uzun yıllar kullanımlı ayakkabılar olduğundan tercih edilebilecek aksesuarlar ve giyim ürünleridir. Nike markası ürünleri ve özellikle Nike basketbol ayakkabıları ülkemizde çok tercih edildiğinden birçok önemli spor satış mağazasında bulunmaktadır. Ayrıca bazı büyük alışveriş merkezlerinden markanın kendi satış şubeleri de bulunmaktadır. Barçın, Boyner, Yalıspor gibi önemli spor malzemeleri satış mağazaları da marka ürünlerinin her çeşidini satmaktadır. Nike markasının ilk ve iddialı basketbol ayakkabısı modeli şüphesiz Nike Air modelidir. Bu model yıllar içinde geliştirilerek birçok farklı çeşidi geliştirilmiştir. Günümüzde her sezon koleksiyonlarla birlikte yeni modeller ve renk tasarımları yapılmaktadır. Modellerin arasında özellikle The Overplay, Team Hustle gibi özel basketbol tasarımları dikkat çekmektedir. Marka ünlü basketbol oyunlarıyla reklam kampanyaları yapmakta ve birçok basketbol klubüne ve oyunculara sponsorluk yapmaktadır. Bu nedenle markanın spor ayakkabıları özellikle genç nesil tarafından çok tercih edilmektedir.

Nike Basketbol Ayakkabıları Online Alışverişi

Nike Basketbol ayakkabıları markanın kendi satış şubelerinden ve büyük çaplı spor satış mağazalarından alınabilir. Ancak markanın ürünlerine kolayca ulaşmanın bir başka yolu da internet üzerinden satış yapan online mağazalardır. Online mağazalar sipariş usulüyle satış yapan ve çoğu zaman piyasanın altında fiyatlarıyla dikkat çeken satış yerleridir. Son yıllarda internet kullanımının yaygınlaşmasıyla sayıları hayli artan online mağazalar tüketici yararına satış fiyatlarıyla tercih edilmektedir. Yeni sezon ürünlerinin oldukça uygun fiyatlarıyla satıldığı şu günlerde Nike Basketbol ayakkanıları da piyasa fiyatlarının daha altında rakamlarıyla satılmaktadır. Zizigo, Trendyol, Zidaya, Morhipo, Hepsi Burada, Gitti gidiyor, Korayspor, Spor fashion, barcın, city shop, Yalıspor, Markafoni, Spor arena gibi önemli ve güvenilir online mağazalardan alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır. Online mağazalar ürün değişimi ve ürün iade sistemine önem verdiğinden sipariş verilen üründe herhangi bir hasar veya eksiklik varsa site yönetimiyle temasa geçilerek değişimi yapılması mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
  • Markafoni.com
  • Arena
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları