Nike Ayakkabı Modelleri: En Yeni ve Ünlü Modellerde Online İndirimler

Nike Ayakkabı Modelleri: En Yeni ve Ünlü Modellerde Online İndirimler Galeri

Spor, vücut sağlığı ve metabolizmanın düzenlenmesi için çok faydalı bir aktivitedir. Spor yaparken çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulabilir. Yüzme sporlarında çabuk kuruyan bir kumaştan üretilmiş mayo, gözlük ve bone, futbol oyunlarında toplar, dizlik ve tozluklar, kramponlar, tenis, badminton gibi oyunlarda raketler gerekmektedir. Bu spor malzemeleri listesinin en baş sıralarında ise spor ayakkabılar gelmektedir. Spor modeller, spor aktiviteleri esnasında özel yapıları sayesinde yorgunluk ve ağrıları en aza indirerek yapılan aktivitenin daha faydalı olmasını sağlamaktadır. Spor ayakkabılar, ayak sağlığını korumaya yönelik tasarlanmış tabanları ve hafif yapıları ile son derece konforlu ürünlerdir. Ayak sağlığı ve rahatlığı spor yaparken olduğu kadar günlük hayatta da çok önemlidir. Bu nedenle son yıllarda. özellikle gençler arasında günlük hayatta da spor ayakkabı kullanımı hızla artmaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren yüzlerce firma bulunmaktadır. Her bütçeye ve zevke hitap eden ürünler bulmak hiç de zor değildir. Bu firmaların arasında birkaçında olduğu gibi, Nike markası da kalitesini dünyaya ispat etmiş, kullanıcılar tarafından beğeni ile satın alınan markalardan bir tanesidir. Marka, adını Yunan mitolojisindeki zafer tanrıçası Nike'tan almaktadır. ABD merkezli firma 1972 yılında Phil Knight tarafından kurulmuştur. Swoosh adı verilen marka logosu ise Carolyn Davidson isimli bir üniversite öğrencisi tarafından tasarlanmıştır ve o günden bu yana marka, ürünlerinde bu logoyu kullanmaktadır.

Nike Ayakkabı Modelleri

Nike Ayakkabı Modelleri

Air Jordan ve Nike Golf gibi alt markaların yanısıra Converse markasını da grup bünyesinde barındıran firmanın ayakkabıları genç yaşlı, bayan erkek farketmeksizin her yaştan insan tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden üretimine devam eden firmanın modelleri hafiflikleri ile dikkat çekmektedir. Özel havalı tabanlı modelleri ayaklara pamuk tarlasında yürüyormuş hissi yaşatarak konforu en üst seviyede sağlamaktadır. Normal tabanlı modellerinde de ayak tabanı ile mükemmel uyum sağlanarak bel ve sırt ağrılarının oluşumları engellenmektedir. Ürünlerin ana maddeleri yumuşak derilerden veya kaliteli, hava geçirgenliği yüksek kumaşlardan oluşmaktadır. Tüm gün kapalı kalacak ayaklar düşünülerek hava geçirgenliği fazla olan ürünler tercih etmek faydalı olacaktır. Firma, her sezon ürün katalogunu genişleterek birbirinden canlı renklerdeki modelleri satışa sunmaktadır. Fiyatlar 75-250 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Online Alışveriş İmkanları

Birbirinden şık ve konforlu Nike ayakkabı modellerine hemen hemen her ilde bulunan satış noktalarından ulaşabileceğiniz gibi, bilgisayarınızın başından da sahip olabilirsiniz. Orjinal Nike ayakkabı modelleri satan online alışveriş sitelerinden kredi kartlarına taksit seçenekleri ile en hızlı şekilde, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Zidaya, markanın en beğenilen ürünlerini, zengin renk ve numara seçenekleri ile satışa sunmaktadır. Üstelik tüm gönderileri hiçbir kargo ücreti talep etmeden adrese teslim etmektedir. Zizigo'da ise 50 TL'den başlayan indirimli ürünlere rastlamak mümkündür. Ayakkabı Dünyası da kargo bedava diyen sitelerden bir tanesidir. Flo, Boyner, Koray Spor, Barcın Spor, Yalı Spor markanın ürünlerine ulaşabileceğiniz diğer adresler arasındadır. Ayrıca dönem dönem yapılan kampanyalar ile, Trendyol, Markafoni, Limango, Morhipo, Vip Dukkan gibi özel alışveriş klüplerinde de markanın ürünlerine rastlayabilir, %80'e varan indirim fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Yalı Spor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları