Nike Ayakkabı Fiyatları: İndirimli Fiyatlar Online Satış Sitelerinde

Nike Ayakkabı Galeri

Dünyanın lider markası Nike, tasarımları ile satış rekorları kırıyor. Ünlü firma, 1972 yılında William J. "Bill" Bowerman, Philip H. Knight tararından faaliyete geçmiştir. Spor sektörüne birbirinden modern ve kaliteli ürünlerini satışa sunan marka, forma, aksesuar, çanta gibi üretimlerde gerçekleştirmiştir. 25.000 profesyonel ekipman ile tasarımlar yapan marka, hava tabanlı modeller üreterek, ayak sağlığını koruyor. Birçok alt markayı bünyesinde bulunduran kuruluş, Doğu Asya’da imalat yapmaktadır. Adını, Yunan mitolojisinde hızlı koşma ve uçma yeteneğine sahip zafer tanrıçasından alan marka, büyük oranda pazar payına sahiptir. Swoosh logosu ile kendini her yerde belli eden marka, Nike ayakkabı fiyatları ile de her kesimin bu tasarımlara, sahip olmasını sağlamıştır. Yurtiçi ve yurt dışı mili takımlara sponsorluk da yapan marka, spor camiasının aranan isimlerinin başında yerini almaktadır.

Ünlü Markanın Yeni Sezon Modelleri Ve Özellikleri

Gündelik hayatta ve spor müsabakalarının vazgeçilmez markası, rahat ve şık ürünlerin ev sahipliğini yapmaktadır. Ergonomik ve ortopedik dizayn ile üretilen modeller, kişi sağlığına da katkı sağlıyor ve en önemlisi teri önleyerek, kokuyu engelliyor. Yenilikçi ve modern bir misyon ile imalat gerçekleştiren firma, her sezona yeni kreasyonlar ekleyerek, büyük beğeni toplamaktadır. Deri konseptine de yer veren marka, gündüz spor kıyafetler ile gece de özel davetlerde giyme imkânı sundu. Bayan, erkek, çocuk her zevke ve numara çeşidine sahip olan firma, Nike ayakkabı fiyatları ile de her bütçeye uygunluk sağlıyor. Son sezona çıkardığı koleksiyon, kalite ve dayanıklılığın yanı sıra, şık ve modern çizgilerden oluşuyor. Capri premium - 343885-004 modeli, zarif ve esnek yüzeyden tasarlanmış ve kaliteli kumaştan oluşan astarı ise yırtılmaz, deforme olmaz dizaynda üretilmiştir. Her kıyafete uyum gösteren model, özel tabandan üretildiği için kayma yapmaz ve uzun yıllar kullanım olanağı sunar. Siyah deri malzemesinden üretilen ürün, Sport / Life Style koleksiyonunda yer alıyor. Beyazın sadeliği ile birleşen Five Kay - 454408-102 tasarımı, bu senenin modası gold rengi ile modern bir şekilde işlenmiştir. Her tarza, zevke, kıyafete uyum gösteren model, deri malzemeden üretilmiştir. Çocuk modelleri de şık ve modern detaylar ile tasarlanmıştır. Pico 4 (Psv) modeli, beyazın hâkimiyetinde, pembenin en güzel tonları ile bezenmiştir. Özel taban yapısına sahip model, kayma yapmadığı için çocuklarınızı güvende tutuyor. Ayrıca dayanıklı özelliği ile uzun yıllar kullanıma imkân sağlıyor ve hava şartlarına uyum gösteriyor, dış etkenlere karşı da çabuk deforme olmuyor.

Nike Ayakkabı Fiyatlarında İndirim Günleri Başladı

Teknolojinin getirdiği en güzel icatlardan biri olan internet, online hizmeti ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Ünlü markasının en özel kreasyonlarını, oturduğunuz yerden zahmetsizce alabilirsiniz. Üstelik Nike ayakkabı fiyatlarında muhteşem indirim ve kampanya fırsatı ile hizmet veriyor. Sporcum.com, daybuyday.com, sporena.com ve yalı spor sitelerinden, beğendiğiniz ürünleri sipariş verebilir, anında kapınıza teslim alabilirsiniz. Ünlü markanın orijinal ürünlerini, bu sitelerden güvenli bir şekilde temin edebilir, en ucuz alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Sporcum
  • Yalı Spor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları