Nikah Elbiseleri: En Şık Modellerde İndirimli Online Fiyat Fırsatları

Piyasada birbirinden şık nikah ebiseleri satılmakta. Galeri

Nikah evlenmek isteyen çiftlerin memurlar ve şahitler huzurunda birbirleri ile evlenmeyi kabul etmeleri ve onaylamalarıdır. İşlemler bu işle görevlendirilmiş resmi memurlar tarafından gerçekleştirilir ve çeşitli resmi evraklar istenir. İki insanın ömür boyu birlikteliklerinin başlangıcı olan bu kadar önemli bir günde elbette giyim kuşam da çok önem taşır. Genellikle gelin beyaz renkte elbise giyer, damat ise siyah, lacivert ya da beyaz renklerden birini tercih edebilir. Günümüzde her ne kadar kabarık etekli klasik ve gösterişli modeller gündemde olsa da daha sade, günlük bir elbise görünümünde kostümler ya da etek, ceket takımlar da oldukça revaçta. Kabarık etekli elbise modellerinde duvak, saçta çiçekler ve taşlar tercih edilmekle birlikte etek, ceket takımlarda ise şapkalar ve duvaklar tercih edilmekte. Düğün yapmayacak ve sadece tören ile yetinecek olanlar için nikah elbiseleri daha uygun. Genellikle tören sonrasında davet ya da yemek gibi ekstra bir kutlama planlanmış ise klasik gelinliklerin yanında bu nikah elbiseleri daha rahat ve şık olabilmekte.

Nikah Elbiselerinde En Şık Modeller

Günümüzün en trend nikah elbise modelleri genellikle kabarık etekli uzun modellerden yana. Klasiklerden vazgeçmek elbette kolay olmuyor. Bunun yanı sıra yeni yeni popüler olmaya başlayan etek, ceket takımlar da oldukça revaçta. Etekler diz boyunda veya mini olabiliyor tercihe göre. Ceket modelleri de kruvaze kesimli ya da fırfırlı, dantelli olabiliyor. Daha sade bir kesimi tercih edenler üst kısmı staplez, eteği fırfırlı diz boyu modellere bir göz atabilirler. Kolları kabarık ve eteği düz kesimler de oldukça revaçta. Tek kolu uzun, tek kolu da sıfır kesimli modeller de çok beğenilerek giyiliyor. Son zamanların trendi taş süslemeli modeller hala güncelliğini koruyor. Gösterişli modellerden hoşlananlar bol dantelli, taş süslemeli, abartılı modellerden vazgeçemiyorlar. Duvak nikah elbiselerinin olmazsa olmazı. Kısa, uzun, kabarık ve kenarı dantelli çeşit çeşit duvak gelinlerin saçlarını süslemeye devam ediyor. 70'lerin belden kabarık etekli, romantik modelleri de oldukça popüler. Dar kesimli modelleri tercih edenler ise balık etekleri ya da üstten alta dar devam eden şık modelleri tercih edebilirler. Elbette bu modeller biraz iddialı. Kilo fazlalığı olmayan gelin adaylarının satın almasında fayda var.

Şık Elbiselerde Online Alışveriş Fırsatları

Birbirinden şık, isteğe göre gösterişli ya da sade pek çok elbise modeli internetteki online mağazalarda satışa sunuluyor. Vücut yapınıza, törenin yapılacağı mekana göre seçebileceğiniz bu modeller günümüzün trendlerini yansıtıyor. Çeşitli online butiklerden sipariş vererek özel dikimle satın almanız da mümkün. Bu online butiklerden Modanisa'da birbirinden şık ve yaklaşık %40'a varan indirimlerle nikah elbiseleri satılmakta. Her renk ve stilde, kısa ve uzun kollu, uzun ve kısa etekli, sade veya gösterişli pekçok kıyafet sitede satışa sunuluyor. Tesettüre uygun kıyafetlerin de yer aldığı sitede mutlaka beğeninize uygun bir elbise bulacaksınız.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları