Ng Style: Online Alışveriş Fırsatları, Kampanyalar ve İndirimler!

Ng Style: Online Alışveriş Fırsatları, Kampanyalar ve İndirimler! Galeri

2003 yılında Nazlı Gürer Aldıkaçtı tarafından kurulan Ng Style, değişik, farklı ve kaliteli tarzı ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer aldı. Merkezinde 60 kişilik bir ekiple çalışan marka tasarımlarını, günün her anına, her sınıf ve her kesime hitap etmek için hazırlıyor. Türkiye’de 150 mağazada ürünleri satılan Ng Style sürekli yeni modeller tasarlamaya devam ediyor. Türkiye’de oldukça büyüyen ve koleksiyonunu her sezon yeniden yapılandıran marka yurt dışından da sipariş alıyor.

Şık ve Güzel Giyinmek İçin İpuçları

Güzel, şık ve ortama uygun giyinmiş bir kadının çekiciliği tartışılmaz. Çok pahalı ve çok lüks kıyafetlerle bile yanlış seçimler yapıldığında rüküş olunabilir. Her zaman zarif ve şık olmak için yapılması gereken birkaç önemli adım var. Öncelikle kıyafet seçimi ortama göre yapılmalıdır. Gece davette giyilebilecek bir kıyafet büroda giyilirse sonuç felaket olacaktır. Aynı şekilde günlük bir kıyafeti davette giymek de bir o kadar kötü duracaktır. Bunu önlemek için işyerinde kaliteli, şık ve zarif elbiseler, etek bluz ve pantolon kombinlerini kullanabilirsiniz. Çok açık yakalı elbise ve bluzlar, aşırı kısa etek boyları, fosforlu renkler ve transparan kıyafetler iş yerinde giyilmemelidir. Gündüz kokteylde dizlerde veya kısa etek boyları tercih edilmelidir. Pantolon ve ceketlerde kokteyllerde giyilebilir. Gece davet ve yemeklerde ise uzun, sırt, bacak ve göğüs dekolteli elbiseler giyilebilir. Ama burada da dikkat edilmesi gereken bir kıyafette tüm dekolte unsurlarının bir arada olmamasıdır.

Ng Style Günün Her Anında

Ng Style Günün Her Anında

Ng Style koleksiyonu çalışan, eğlenen ve günlük yaşamdaki kadına göre tasarlanmış. Çalışan kadınlar için hazırladığı koleksiyonda sadelik ve şıklık ön planda. Şık elbiseler, tiril tiril dökümlü pantolon ve bluzlar, kadınsı etekler ile işyerinde sade ama bir o kadar da çekici olmayı sağlıyor. Hafta sonu ve mesai sonrası zamanlar için tasarlanmış koleksiyonunda rahatlık ön planda. Ciddi iş ortamından sıkılıp rahatlamak isteyenler için rengarenk elbiseler, bluzlar, etek, tişört ve jeanler hazırlanmış. Gece davetler için ise uçuşan şifon, vual ve ipek elbiseler ile romantik ve çekici kadınlar yaratıyor. Farklı renk ve modelleri ile bu elbiselerle ünlü yıldızlarla boy ölçüşebilecek bir şıklık sunuyor. Gece davetleri için tulum ve ipek atletleri de bulunan koleksiyon davetlerin vazgeçilmeyen ürünleri ile kadınların gözdesi olmaya aday.

Online Mağazalar ve İndirim Fırsatları

Bu güzel, farklı ve çok şık markanın tüm koleksiyonlarına ulaşmak için mağazaların dar kabinlerinde sıra beklemek gerekmiyor. İstediğiniz modeli, rengi ve bedeni seçip sepete at tuşuna basmak yeterli. Online mağazalardan bilgisayarın olduğu her yerden sipariş vermek mümkün. Bu konuda çeşit fazlalığı ve çeşitliliği ile en gözde online mağazalardan Zidaya.com’a uğramak yeterli. Ng Style marka ürünleri indirimli satın alacağınız mağazada ücretsiz kargo imkanı, müşteri destek hattı ve 30 gün ürün iade garantisi bulunuyor. Ayrıca üye olanlara 50 TL indirim çeki veriyor. Trendyol.com’da ürünlerini %90’a varan indirimlerle sunuyor. Ücretsiz kargo, ürün iade garantisi sunan Modagram.com’da markanın ürünlerini indirim fırsatları ile sunuyor. Mağazaya üye olup bir arkadaş davet edildiğinde 20 TL hediye çeki kazandırıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Modagram
  • Zidaya
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları