New Balance

New Balance Galeri

New Balance, kurucusu tarafından ayağı problemli insanların daha rahat hareket edebilmesi için tasarlanarak 1930'lu yıllarda piyasa sürüldü. 1934 yılında ayakkabılarını pazarlayan Arthur Hall ile ortaklık kuran Riley bu ortaklığı daha sonra Hall'un kızı Eleanor ile sürdürdü. Bu ortaklıkta özel siparişle hazırlanan ayakkabıların yanı sıra polisler ve ayakta çalışan diğer meslek grupları için de ayak kemeri destekli ayakkabılar üretildi. Tüm gün ayakta duran kişiler özel olarak düşünülmüş New Balance ayakkabıları piyasaya adımını attıktan sonra dünyanın ilk performans koşu ayakkabası olan The Trackster’in üretimiyle, özellikle koşucu ve fitnesscıların bir numaralı tercihi olur. Dalgalı bir tabana ve zengin numara seçeneklerine sahip olan The Trackster, kısa bir sürede üniversitelerin koşu takımlarında ve YMCA fitness yöneticilerinin bir numaralı koşu ayakkabısı haline gelir. Ancak 2000'li yıllarda gelindiğinde, bir ihtiyaçtan çok bir tarz haline gelir. Marka 2005 yılında Vepa Group'un New Blance Türkiye Distribütörlüğünü almasıyla Türkiye'de iyice tanınır ve sevilir olmuştur. Ünkü markanın ayakkabı modelleri son yıllarda hem gündelik kullanım hem de koşu için Türkiye'de en sık tercih edilen markalardan biri haline geldi. New Balance Ayakkabı fiyatları çok ucuz olmasa da konforu ve uzun ömürlü olması nedeniyle sık sık tercih ediliyor.

New Balance Türkiye

New Balance Türkiye

New Balance'ın, rahatlığı önde planda tuttuğu spor ayakkabıları, günlük yaşamda en çok tercid edilen markalardan bir haline gelmesini sağladı. Şu anda, Türkiye'de ve dünyada birçok mağaza ve satış noktasıyla hizmet veren New Balance, her sezon yenilediği üstün teknolojili ayakkabı modelleriyle ilgi çekmeye devam ediyor.

New Balance Online Shop

New Balance Online Shop

New Balance ayakkabılarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Vepa Group hem mağazalarında hem de Online Mağazasında markanın bütün modellerini bulunduruyor. Vepa Online Shop'ta New Balance ayakkabı modellerinin yanı sıra Vepa 62, Birkenstock ve Jessica Simpson ayakkabı modellerini bulunduruyor.New Balance'ın online alışveriş sitesindeki ödeme kolaylıklarından sizin için en uygun olanı seçebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Markanın ürünleri arasında kadın,erkek ve çocuk için ayakkabı, eşofman ve çanta modelleri bulunuyor. Online shopta, sürekli yenilenen bir outlet bölümü de mevcut. Outlet ürünlerden aradığınızı bulabilir, hesaplı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları