New Balance Fiyatları: Bayan ve Bay Modellerinde 2012 Kampanyaları

New Balance Fiyatları: Bayan ve Bay Modellerinde 2012 Kampanyaları Galeri

Spor ayakkabılar, şıklık ve aynı zamanda rahatlık isteyenlerin bir numaralı tercihidir. Birbirinden farklı ve birbirinden konforlu New Balance ayakkabıları ile yürümeye doyamayacaksınız! New Balance firmasının sizler için ürettiği 2012 modelleri tam size göre! Üstelik birçok indirim fırsatı ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz!

New Balance Tarihçesi

Firmanın tarihçesi, 20. yüzyıl şafağında başlar. Boston’da yaşayan 33 yaşındaki William J. Riley’in problemli ayağa sahip insanlar için daha rahat ayakkabılar sunma isteği ile başlar. 1934 yılında, William, ürettiği ürünlerin, en büyük satıcısı olan, Arthur Hall ile ortaklık kurar. Arthur, “Gün boyu ayakta durmak zorunda olan insanlar” için ayak kemeri desteği satışında hayli başarılı bir kişiydi. 1954 yılında gelindiğinde ise, Hall, sahip olduğu işyerini kızına ve damadına satmıştır. 1961 yılında firma, dünyanın ilk koşu ayakkabısı da olan, The Trackster’i dünyaya tanıtmıştır. Bu ayakkabı, kısa süre içersinde dünyada bir numara haline gelmiştir. 1972 yılında ise, firma bir kez daha el değiştirmiş, Jim Davis firmayı satın alarak, üretim kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak istemiştir. Davis, koyduğu bu hedefe sadık kalarak, firmayı, spor ayakkabılarında bir dünya markası haline getirmiştir.

Spor Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor ayakkabıların üst kısmında genelde deri tercih edilmektedir. Deri pahalı olmasına karşın oldukça yumuşaktır. Böylelikle, ayakkabınızla ister yürüyüş, ister koşu yaptığınızda, ayakkabınız, sizi rahatsız etmez. Kadınların ayakkabıları erkeklere göre daha dardır. Ancak geniş ayaklı kadınlar, erkek ayakkabılarını tercih edebilirler. Spora yeni adım atıyorsanız, sentetik üst kısma sahip olan ve kauçuk tabanı olan ayakkabıları tercih etmeniz önerilmektedir. Daha tecrübeli, başka bir deyişle profesyonel kişilerin ise deri ayakkabıları tercih etmesi önerilmektedir. Deri ayakkabıya sahipseniz, ayakkabınızı vizon yağı ile korumanız tavsiye edilir. Çünkü vizon yağı hem derinin ilk günkü gibi kalmasını sağlar, hem de güneşten ve sudan koruyarak ayakkabınızın yıpranmasını önler.

En Ucuz New Balance Fiyatları Nerede

Şıklığın ve kalitenin bir arada sunulduğu New Balance ayakkabılarının dilerseniz ürünün resmi adresinden, dilerseniz de Zidaya.com adresinden cazip fiyat kampanyalarıyla satın alabilirsiniz. Bir diğer alternatif olan Hepsiburada.com adresi de göz dolduruyor. Daha uygun fiyatlarla bu ayakkabıları satın almak isterseniz, Pabbuc.com adresi de alternatif olarak yer almakta. Zidaya.com adresinde yer alan New Balance fiyatlarına değinilirse; M400 ayakkabısına, ciddi bir indirim kampanyasıyla sahip olabilir veya M360 spor ayakkabısını, 4 yıldızlı bir indirimle satın alabilirsiniz. Dilerseniz, şu anda indirimde olan, W373 ürününe, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Daha açık tonlar arayanlara özel, W556WPS ürünü tavsiye edilmektedir. Yine bu ürünü de Zidaye.com adresinden ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getirtebilir, şıklık ve konforu aynı anda yaşayabilirsiniz. Daha pastel renk severlere özel olan KE410PBY modeline, ucuz bir fiyattan sahip olabilirsiniz. Daha genç işi bir şeyler arıyorsanız, U420GRO modeli tam size göre. Daha koyu tonlarda olan ML574 modelime ise kısa süre içerisinde indirimli fiyatla ve kargo avantajı ile satın alabilirsiniz.Köklü bir firma olan 2012 modelleri ile sizler için şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Kısa süre içerisinde 2012 modellerinden birini satın alırsanız, birbirinden avantajlı indirimler ve cazip kargo avantajları ile bu kaliteli ayakkabıları kaçırmamış olursunuz. New Balance ayakkabıları ile, yeni trendi yakalayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Pastel
  • Pabbuc.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları