Network Giyim: En Son Erkek – Bayan Kreasyonlarında Online Alışveriş

Network Giyim: 2011 Erkek – Bayan Kreasyonlarında Online Alışveriş Galeri

Network Giyim markası tekstil sektörümüzün en önemli firmalarından olarak hizmet vermektedir. Marka, her sezon sezonun moda renk ve çizgilerini de dikkate alarak oldukça seçkin koleksiyonlar hazırlayarak tüketicilerin ilgisine sunmaktadır. Markanın kaliteli, şık ve seçkin çizgisi stil sahibi, kendine güvenen bir alıcı kitlesine hitap etmektedir. Firma özellikle çalışan, belirli bir iş ve sosyal hayatı olan, kentli erkek ve kadınlara hitap etmektedir. Marka birçok yerde bulunan satış şubeleri ve uygun ödeme araçlarıyla tüketicilere hizmet vermektedir.

Network Giyim

Network Giyim

Network, Beymen Giyim Firmasının da aralarında bulunduğu Boyner Grubuna ait bir firmadır. Beymen yıllarca moda alanında ülkemizde hizmet vermiş ve bu anlamda liderlik yapmakta olan bir işletmedir. Beymen ve Network markalarının üyesi olduğu Boyner Holding ise, moda ve kumaş üretimi alanında son derece kaliteli ürünleri imal eden ve satan bir ailenin kurduğu önemli bir markadır. Network, Boyner Holding bünyesinde görev yapmış, şehirli kadın ve erkeğe hitap eden, belirli bir kalite anlayışı ve stili olan kişilerin görünümlerine katkıda bulunmak için hazırlanmış bir firmadır. Marka her sezon hazırladığı seçkin koleksiyonuyla dikkat çekmektedir. Erkek ve kadınlara yönelik ürünler hazırlayan firma iş kıyafetleri, abiye, spor ve günlük giyim ürünleri olarak kategorilere ayrılmaktadır. Markanın amacı ve ürün çizgisi şık, kaliteli ve seçkin ürünleri, sade ama dikkat çeken bir tarzda hazırlamaktır. Firma, her sezon birbirinden farklı katalog çekimleri ve tanıtımlarıyla da dikkat çekmektedir. Ünlü mankenler, kaliteli oyuncular ve başarılı isimlerin yer aldığı reklam kampanyaları markanın daha tanınan bir hale gelmesini sağlamıştır. Marka 2011 ve 2012 sonbahar, kış ve ilkbahar, yaz sezonu için son derece şık çizgilerin olduğu koleksiyonlar hazırlamıştır. Kaliteli ve seçkin ürün çizgisiyle günün her saati giyilebilecek ürünler hazırlanmıştır.

Network Giyim, 2011 Erkek Bayan Kreasyonlarında Online Alışveriş

Network Giyim, 2011 Erkek Bayan Kreasyonlarında Online Alışveriş

Markanın 2011 ve 2012 sezonları için hazırlanan koleksiyonlarında sade ama şık ve klas ürünler yer almaktadır. Gerek erkek, gerekse kadın ürünlerinde, siyah, beyaz ikilisi, gri, kahverengi ve toprak tonları, kırmızı, mavi, sarı ve krem renkleri özellikle kullanılmıştır. Bu tonlara yeşil, mor gibi farklı renkler de eklenmektedir. Marka erkek ve kadın koleksiyonlarına aksesuar kataloğuyla de zenginlik katmaktadır. Fular, eldiven ve çanta gibi ürünler de belirli bir şıklık çizgisindedir. Network Giyim, ülkemizin birçok yerinde satış şubesi olan önemli bir firmadır. Özellikle büyük şehirlerimizde yer alan alışveriş mağazalarında firma şubelerine rastlamak mümkündür. Ayrıca Boyner markasının internet üzerinden satış yapan resmi web sitesinde, tüm Boyner Holding markalarının ürünleri, Network markası da dahil olmak üzere online olarak satılmaktadır. Bu web sitesinde özellikle markanın 2011 koleksiyonlarına ait ürünleri uygun rakamlara almak mümkündür. İnternet üzerinden satış yapan online mağazalardan bazıalrı da marka ürünlerini satmaktadır. Morhipo, bu anlamda ürünlerin bulunabileceği bir adrestir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Beymen
  • Boyner
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları