Namlı Gurme: Kahvaltı ve Yemek Seçenekleriyle Online Rezervasyonlar

En İyi Kahvaltı Mekanı Namlı Gurme Galeri

İstanbul'un tarihi yarımadası Karaköy'de kurulan Namlı Gurme Türkiye’de ilk defa cafe&restoran ve şarküteri konseptlerini bir araya getirerek insanın iştahını kabartan renkli bir mekan sunuyor. Sizin seçtiğiniz lezzetlerle oluşturulan özel kahvaltınızı martı sesleri arasında deniz manzaralı huzurlu bir ortamda yapabilirsiniz. Kapıdan içeriye girdiğiniz anda çeşit çeşit ürünlerin sergilendiği vitrinlerden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Mekanın hem açık hem de kapalı alanı mevcut. Kış aylarında açık olan alan da kapatılarak portatif ısıtıcılar ile sımsıcak bir ortam yaratılıyor ve sizlere tüm yıl boyunca kesintisiz gurme keyfi sunuyor.

Dünden Bugüne Namlı Gurme

1929 yılında Namlı Pastacılık olarak serüvenine başlayan ve ardında da ürün yelpazesini genişleterek bugünkü konumuna ulaşan Namlı Gurme, 2007 yılında Karaköy'de açtığı ilk şube ile gurme seçkinliğini İstanbullulara sunuyor. Şu an ürün çeşitliliği 6000'i aşmış durumda ve farklı lezzetleri bünyesine katarak büyümeye devam ediyor. Bu çeşitlilik ve gurme lezzeti farkı ile Namlı Gurme 2009-2010-2011 yıllarında En İyi Kahvaltı Mekanı ve 2009-2010 yıllarında En İyi Alışveriş Mekanı seçildi. Kişi başı kahvaltı fiyatı yaptığınız seçimlere ve tercih edilen ürünlere göre tamamen kişiye özel şekilleniyor fakat içeriye girdiğinizde yöresel peynirler, çeşit çeşit zeytinler, ızgara çeşitleri, organik ürünler, zeytinyağlı ve soğuk yemekler, menemen ve omlet çeşitleri ve daha sayılamayacak lezzet arasında seçim yaparken pek de mütevazi olunamayabilir. Ayrıca kahvaltı dışında haftaiçi ya da haftasonu gün içinde ızgaralar, güne özel ev yemekleri ve deniz ürünleri (ahtapot, lakerda, karides ve somon gibi fümelenmiş balık çeşitleri) seçenekleri ile de yemek yemek için tercih edilebilecek mekanların başında geliyor. Yemek dışında sevdikleriniz ile hoş bir sohbet eşliğinde sıcak bir kahve içmek ve tatlı yemek için de tercih edilebilir. Namlı Gurme kahvaltı keyfini yaşamak için çeşitli dönemlerde internette kampanyalar da düzenliyor. Bu sitelerin başında gelen fırsatbufırsat.com ve yakala.co sitelerini takip ederek gurme keyfini çok daha uygun fiyatlarla yaşamak mümkün, hatta birden fazla kampanya satın alarak sevdiklerinize hoş bir süpriz yapabilirsiniz. Bu eşsiz gurme keyfine sadece Karaköy şubesinde değil Namlı Gurme'nin bünyesine 2010 yılında kattığı Ataköy ve 2011'de açılan Caddebostan şubelerinde de ulaşılabiliyor.

Namlı Gurme'de Rezervasyon

İstanbul'un en güzel kahvaltı mekanlarından biri olan Namlı Gurme'ye haftaiçi rezervasyonsuz gitmek mümkün ancak haftasonu yoğun ilgi nedeniyle mekanda yer bulmak bir hayli zorlaşıyor. Açık ve kapalı mekanı bulunduğundan kış ayları da dahil olmak üzere özellikle haftasonu bu keyiften mahrum kalmamak için arayarak (Karaköy Şebesi: (212) 293 68 80-83 / Ataköy Şubesi: (212) 560 93 00 / Caddebostan Şubesi: (216) 411 50 50-51)) rezervasyon yaptırılması gerekiyor. Namlı Gurme'de şu an için web sitesi üzerinden online rezervasyon seçeneği bulunmuyor ancak telefon ile ulaşarak hemen yer ayırtılması mümkün. Ayrıca her türlü soru ve şikayet [email protected] mail adresi üzerinden de iletilebiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yakala.co
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları