Mutfak Köşe Takımları Fiyatları: İndirimli Fiyatlar Online Alışverişte

beyaz köşe Galeri

Evin belki de en çok kullanılan ve maddi anlamda da en mütavazi olan eşyalarının başında mutfak masaları gelir. Özellikle sabah kahvaltılarında tüm aileyi bir araya toplayan, dost sohbetlerinde en derin sırlara tanık olan bu mobilyalar salondaki gösterişli yemek masalarına göre daha küçük ve daha günlük modellere sahiptirler. Misafiri ağırlama şansı bulamasalar bile ev halkına en çok onlar hizmet eder. Mekan, diğer odalara göre daha kısıtlı olacağı için boyutlarda çok oynama şansı olmasa bile renk ve model tasarımları yabana atılmayacak kadar fazladır. Genelde bir masasının etrafına sadece dört sandalye sığdırılabilir ve beşinci kişi için ise ekleme gerekir. Ancak son trendleri belirleyen köşe takımları ile bu sıkıntı büyük ölçüde giderilmektedir. Üstelik mutfak köşe takımları fiyatları masa sandalye ikilisinden çok da yüksek değildir. Her alanı değerli, hareket sirkülasyonu yüksek mutfaklar için bu işlevsel ürün bulunmaz bir nimettir.

Mutfak Köşe Takımları Fiyatları Ve İşlevsellikleri İle Mutfaklarda Son Trend

Mutfak Köşe Takımları Fiyatları Ve İşlevsellikleri İle Mutfaklarda Son Trend

Tıpkı odalarımızda kullandığımız L koltuklar gibi mutfaklarda kullanılan köşeler de az yer kaplar ve buna rağmen daha çok kişinin oturabilmesini sağlarlar. Mekanda uygun görülen sabit bir alana kurulup ortama modern bir hava da verirler. Ortamı ferahlatan bu ürün farklı formlarda imal edilebilir. Mekanınızın kapı pencere detaylarına göre kısa kenarının sağ veya sol tarafta olanlarını seçebilirsiniz. Boyutları konusunda da bir standart yoktur. Yine mekanınıza göre kaç kişilik olmasını istediğinize karar verebilirsiniz. Üstelik bu ürünler, kapalı balkon, teras, kış bahçesi gibi mekanlarınızda da rahatlıkla kullanılabilir. Ahşap malzemeden üretilenlerin direkt güneş ışığı altında ya da yağmur alan bir yerde bulunması doğru değildir ancak model gibi kullanılan malzeme konusunda da seçenekler sınırsızdır. Hatta salon mobilyalarını aratmayacak şıklıkları ile deriden imal edilen takımlar bile bulunmaktadır. Köşe mobilyalarda kullanılan masa konusunda da seçenek yelpazeniz geniştir. Çoğu modelde kullanılan ahşap ya da kaplamalar bazı ürünlerde yerini cama bırakmıştır. Camdan imal edilen ürünlerin mekanı daha geniş gösterdiklerini unutmayın. Mutfak köşe takımları fiyatları ürünün boyutuna ve kullanılan malzemenin cinsine göre değişkenlik gösterebilir. Hatta bazı modellerde oturma kısmının altını sandık olarak kullanabilirsiniz. Evinize yeni bir soluk getirecek bu köşeler, hayatınızda büyük bir kolaylık yaratacaktır. Seksen santimden yüz altmış santim ya da daha büyük ölçülere kadar rahatlıkla üretilebilen ürünler, diğer ev eşyalarında da olduğu gibi sürekli yenilenen ve cazip hale getirilen model seçeneklerine sahiptir. Bu gelişme sayesinde piyasada yüzlerce farklı model bulabilirsiniz.

Ev Mobilyası Ve Aksesuarlarında Online Fiyat Avantajları

Dekorasyon konusunda evin en ihmal edilen ancak en çok kullanılan odası mutfaklar da şık bir dokunuşu hakediyor. Binbir çeşit malzeme ve renk seçeneği ile üretilen modern köşe takımları sayesinde geniş bir yer kazanımı sağlanırken şıklıktan da ödün verilmiyor. Evinizin ve mutfağınızın genel konseptine uygun ve ailenizin tüm fertlerine kucak açabilecek kapasite de mutfak köşe takımlarına online alışveriş kolaylığı ile sahip olabilirsiniz. Mağaza fiyatının çok altında indirimli fiyatlar ve yine bir mağazada olamayacak kadar çok zengin model seçeneği evmanya.com ve evim.net adreslerinde sizleri beklemektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
  • Evim.net
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları