Mutfak Halıları: Kaçırılmaması Gereken Online İndirimli Fiyatlar

Mutfak Halıları: Kaçırılmaması Gereken Online İndirimli Fiyatlar Galeri

Bayanların evlerinde en çok vakit geçirdiği odaların başında gelir mutfak. Yemek yapmak, yemek yemek, kadın kadına hoş sohbetler yapmak gibi keyifli faaliyetleri bu odamızda gerçekleştiririz. Bayanlar için bu derece önemli ve özel olan bu odanın halısı da kendine özel olmalıdır.

Mutfak Halısı Alırken Dikkat Edilecekler

Mutfak Halısı Alırken Dikkat Edilecekler

Mutfak halısı seçerken ilk önce odanızın yapısına bakınız. Modern bir yapıya ve eşyalara sahip ise şekil olarak yuvarlak şekilli, eğer klasik eşyalarla döşenmiş ve klasik bir yapısı varsa kare ya da dikdörtgen şekilli halılar tercih edilmelidir. Boyut olarak odanızı tamamen kaplaması şart değil. Özellikle tezgahınızın ve ocağınızın yakınlarının boş olması herhangi bir yağ ya da yemek dökülmesinde temizlemek için kolaylık olacaktır. Çok küçük boyutlu ürünlerde kalan boşluklar göz rahatsız etmeyecek şeklide olmalıdır. Renk olarak genelde koyu renkler tercih edilmelidir. Koyu renkler odayı olduğundan daha küçük gösterse de daha sıcak bir ortam oluşmasını sağlamakta. Özellikle kahve ve gri tonları çok hoş durmaktalar. Mutfağınızın halısı diğer odaların halılarından daha farklı olmalıdır. Şıklığının yanı sıra temizliği kolay, leke tutmayan, mutfak araç gereçlerine uyum sağlayan türden olmalıdır. Bu odanız için uzun tüylü ürünler almanız önerilmez. Temizlemesi ve çırpılması zor olan bu eşyalar bu oda için abartılı duracaktır. Elinizi sürdüğünüzde tüy çıkarıyorsa bu devamlı böyle devam edecek demektir. Siz temizlemeye çalıştıkça kirler daha içerilere gidip tabanda kötü bir tabaka yaratacaktır. Bu ürünler başka odalarda şık ve güzel dursa da mutfaklar için kullanışlı olmamaktadır.

İnternette Mutfak Halısı Alınabilecek Online Mağazalar

Mutfağınız için en güzel ürünü seçmek istiyorsunuz ama nerede, ne var bilmiyorsunuz. Çarşı, pazar dolaşıp gününüzü harcamak ve yorulmak istemiyorsanız internette online satış yapan mağazalara göz atabilirsiniz. Onlineevim.com internet sitesi bunlardan birisi. Sitede ürün çeşitliliğinin yanı sıra indirimler ve kampanyalar da bulunmakta. Kapıda ödeme imkanı sunun sitede ister klasik ister modern çok şık ürünlere rastlayacaksınız. Asyahali.com internet sitesinde de aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve ücretsiz geri iade alan site Türkiye`nin her yerine online satış yapmakta. Müşteri yazılarından anlaşıldığı kadarıyla gayet hızlı ulaşım sağlamaktalar. Birbirinden ünlü markaların ürünlerinin bulunduğu sitede boyutları girip istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Benimhalim.com internet sitesinde de bir çok üründe indirimler bulunmakta. 100 Lira ve üzeri alış verişlerde ücretsiz kargo imkanı sağlayan siteden 50 Lira ve üzeri alış veriş yaparsanız peşin fiyatına 10 taksit de yapılmakta. Evmanya.com internet sitesinde 50 Lira ve üzeri alış verişlerde ücretsiz kargonun yanı sıra kapıda ödeme, kredi kartın ve telefonla sipariş imkanları da sunulmakta. Enkolay.com adlı internet sitesinde kapıda ödeme, kredi kartına 3 ve 7 taksit imkanları ile ürünler alabilirsiniz. Bu sitelerden "mutfak halısı" diye arama yaptığınızda direkt ürünler çıkmamakta ancak istediğiniz boyut ve özellikleri girip aradığınızda karşınıza çıkmaktalar.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları