Mutfak Dolap Modelleri: En Son Mutfak Tasarımları ve Online Seçenekler

country Galeri

Mutfak bir evinin kalbinin attığı yerdir. Bir iki oda eksik mutlaka olur ancak mutfaksız bir ev düşünülemez. Aile toplantıları orada yapılır, dost sohbetlerine tanıklık eder, çocukların duymasını istemeyeceği şeyleri ebeveynler genelde orada halleder. Midenizden önce yüreğinizi doyuracak mis gibi kokular oradan yükselir, kahvenin baş döndürücü aroması onun kapısı arasından süzülür, doğanın sunduğu nimetlerin kıymetini bilen yerdir. Ailenin sağlık ocağı, kadınların terapi yeridir. Bu yüzden mutfak deyip geçmek olmaz. Mutlaka gereken ilgiyi göstermek gerekir. Eğer bu mekanda bir değişik yapmak istiyorsanız en son tasarımlara ve genelin beğenilerine geçmeden önce bu mekanın sizin için ne anlama geldiğini düşünün ve işte o zaman kendi verdiğiniz cevaba göre nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar vereceksiniz.

Evin Kalbinin attığı Yer

Evin Kalbinin attığı Yer

Bilhassa son yıllarda amerikan stili yani oturma alanı ile bir arada olan mutfaklar çok moda. Bu yüzden her daim göz altında olacak bu mekanın düzenlenmesi ayrı bir ihtimam gerekiyor. Mutfak dolap modelleri, renkleri ve kullanılacak aksesuarlara kadar işlevinin yanında görsel olarak da göze hoş görünmeli. Bu kesinlikle pişen yemeğin kalitesini ve yemeği pişiren kişinin enerjisini etkileyecek kadar önemlidir. Kim nefes aldığını hissettiği, rüya gibi bir mekanda yemek yapmak istemez ki? Ama tabii küçük bir risk her zaman var. Bu güzelliğe kıyamayıp yemek yapmaktan hepten vazgeçebilirsiniz de. Mutfak dolap modellerinin belirli kuralı ve modası yok. Bazı inşaat firmalarının evin tesliminde işlevini yerine getirmesi için sunduğu standart dolapları bir yana bırakırsak, bir kişi kendi mutfağını tasarlama ve hakkında karar verme şansına sahip ise bu konuda yaptıracakları hayal gücünün büyüklüğü kadar çok. Kullanılan malzemeden, kapakların detaylarına, çekmecelere, raflara, dolapların renklerine, tezgaha ve fayanslara kadar bir çok ayrıntı üzerinde tek tek kafa yormanız gerekiyor. Değişim daima sancılı ancak keyiflidir. Biraz cesaret ile tamamen size özel bir mekana sahip olabilirsiniz. Şehrin göbeğinde bir hayatınız var ve doğaya özleminizi biraz olsun dindirmek istiyorsanız Country tabir edilen ve ekseriya masif malzemeden imal edilen modellere göz atabilirsiniz. Çeşmelerden, ankastre eşyalara kadar bu stile uygun ürünler seçtiğinizde bir kır evinin mutfağındaymış duygusu yaşayabilirsiniz. Bir uzay film sahnesini andıran son derece yalın ve modern çizgilerdeki mutfak dolapları ise genelde beyaz ya da gri gibi metalik tonlarda imal ediliyorlar. Çok sevdiğiniz iddialı bir rengi şimdiye kadar sadece aksesuarlarda kullanmaya cesaret ettiyseniz dolap kapaklarında da bir deneyin. Mor, ateş kırmızısı, sarı ve daha bir çok renkte üretilen ve lake malzemeden imal edilen parlak mutfak dolap modelleri ile evinizde en çok övgüyü bu mekanınızın alacağının garantisini verebiliriz.

Şık Mutfak Aksesuarlarında Online İndirimler

Profesyonel bir deteğe ihtiyacınız var ise ve son tasarımların neler olduğunu merak ediyorsanız Lineadekor.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Cazip indirim oranları ve avantajlı ödeme tablosu ile sizde hayalinizdeki mekana kavuşabilirsiniz. Evmanya.com ve Dekoreko.com internet siteleri sayesinde ise o harika mutfağınıza yakışacak aksesuarları online olarak satın alabilirsiniz. Makul satış fiyatlarının yanında kampanya avantajlarını da kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dekoreko
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları