Murat Yayınları Aöf: Ders Kitapları Online Kitap Sipariş Sitelerinde!

Murat Yayınları AÖF ve diğer sınavlar için kaliteli kaynak kitapları hazırlamaktadır. Galeri

Murat Eğitim Kurumları, eğitim hayatına 1983 yılında başlamış, başarılı ve istikrarlı bir kurumdur. Dershane olarak kurs hizmeti sunan kurumlar, kaliteli ve deneyimli çalışma esaslarını yayınlarına da yansıtmıştır. Murat Yayınları, günümüzde kapsamlı şekilde kaynak kitaplar hazırlayan bir yayınevi konumundadır. Kapsamlı ve ayrıntılı şekilde hazırlanan yayınlar birçok sınav için özel şekilde hazırlanmaktadır. Murat Yayınları, Aöf, Kpss gibi birçok sınava hazırlanma olanağı sağlamaktadır.

Murat Yayınları Hakkında Bilgiler ve Murat Yayınları Aöf ve Dİğer Sınav Kitapları

Eğitim Kurumları olarak firma, birçok sınav için özel hazırlık kursları düzenlemektedir. KPSS, SMMM (Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik), Açık Öğretim Fakültesi, Ales sınavları hazırlık kursları, Kaymakamlık Kursları gibi birçok kurs imkanını kurum sayesinde yakalamak mümkündür. Dershanelerin, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Denizli, Kocaeli, Konya illerimizde birçok şubesi bulunmaktadır. Murat Yayınları, Aöf konu anlatımı ve soru kitapları, serbest muhasebecilik ve mali müşavirlik sınavları konusunda konu anlatımı ve deneme sınavı eserleri, Kpss sınavına hazılık amaçlı genel yetenek, genel kültür anlatım ile örnek soru kaynakları, bu anlamda, sınavlarda sorulan, matematik, Türkçe, tarih, coğrafya, eğitim bilimleri, alan bilgisi hususlarında ayrıntılı anlatımlar içeren kaynaklar, maliye ve muhasebe kitapları, İcra Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı sınavı için hazırlık kitapları, Yurttaşlık Bilgisi, Polis Hukuku Mevzuatı, Adli Yargı Hakimliği sınavları için hazırlık, İdari Yargı Hakimliği sınavları, Kaymakamlık sınavı hazırlık, Sayıştay Denetçi yardımcılığı gibi oldukça geniş alanda kaynak yelpazesi bulunmaktadır. Yayınevinin zengin ve detaylı hazırlanmış ürün yelpazesinden, ihtiyacımız olan, hazırlanmamızı gerektiren sınava göre olacak kaynak kitapları seçmemiz mümkündür. Kaynaklar, konu anlatımları, sınavlarda çıkmış sorular, örnek testler ve soru bankalarından oluşmaktadır. Set halinde almak, daha rahat çalışma sağlayacağı gibi, rakam olarak da daha ekonomik olacaktır.

Kaynak Kitabı Alımında Seçenekler, Online Mağazalardan Ürün Alımı

Murat Yayınları Aöf ve diğer konu kitaplarının alımı için kurumun dershanelerinde bulunan satış noktalarından yardım almak mümkündür. Kurumun birçok yerde bayilikleri bulunmaktadır. Ülkemizin birçok kitabevinde yayınlara rastlamak mümkündür. Firmaya ulaşmak için en sağlıklı ve en pratik yol internet sitesi olacaktır. Web sitesinde, firma bilgileri, güncel kurum ve eğitim haberleri, dershane hizmetleri, yayında olan kitaplar ile yeni basılan kitaplar hakkında güncel bilgiler bulunmaktadır. İnternet adresinin önemli bir avantajı ise, fiyat listesi ile online kitap satış hizmetinin sunulmasıdır. Bu şekilde, piyasada uzun aramalar yaparak kitap aramak yerine, kısa sürede birkaç işlemle ürün alımı yapılabilir. Öte yandan sanal mağazalar, piyasa rakamlarının altında fiyatlara ürün satışı yapmaktadır. Kredi kartı veya kapıda nakit ödeme imkanları da alışverişi cazip hale getirmektedir. Bu nedenle, son yıllarda hayli avantajlı olan online alışveriş kaynak eserler alımı için de tercih edilebilir. Kurumun kendi online satış mağazasından ürün alınabileceği gibi, Max Kitap, İdefix ve Kitapyurdu gibi sanal alışveriş sitelerinden alınabilir. Bu şekilde, güvenli sitelerden uygun şekilde alışveriş yapılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
  • Kitapyurdu
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları