Mudo Mobilya: Katalog ve Outlet Mağazalarındaki İndirim Fırsatları

Mudo Mobilya: Katalog ve Outlet Mağazalarındaki İndirim Fırsatları Galeri

Evlerimizi ve bahçelerimizde geçirdiğimiz vaktin kalitesi ile doğrudan ilişkili eşyaların arasında mobilyalar hiç kuşkusuz ki ilk sırada geliyor. Gerek oturma grupları, gerek dolaplar, gerek sehpalar ve gerek diğer ürünler hem odalarımızın ve bahçelerimizin görüntüsünde büyük etkiler oluşturmakta hem de kullanım ömürleri ile kullanıcılarını memnun etmekte. Kaliteli markalardan tasarımı beğenilerek alınmış tüm bu eşyalar yıllar boyunca kullanılabilir ve hatta eğer doğru bakımı yapılarak korunursa antika olarak saklanabilir. Bu kaliteli markalar düşünüldüğünde ise akla ilk gelen markalardan birisi Mudo Mobilya. Markanın adı iki kurucusu olan Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün'ün adlarının ilk ikişer harflerinin birleşimi ile oluşmuş ve 1964'ten bu yana kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturmayı başarıyla sürdürmüştür.

Her Eve Uygun Farklı Mudo Mobilyalar

'Ev ve yaşam için herşey' sloganı ile yola çıkan Mudo Concept, birbirinden özel ve güzel tasarımları yüksek kalite ile birleştirip müşterilerine sunmayı amaç edinmiş durumda. Marka, hem kapalı alan için hem de açık hava için çok çeşitli seçeneklerde ürünleri Türkiye genelindeki yirmiyi aşkın ve devasa mağazalarında alıcıları ile buluşturuyor. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte bahçede kullanılabilecek farklı tasarımlara sahip ahşap ürünler de mağazalardaki yerlerini aldı. Geniş ahşap masalar ve sandalyeleri, bahçede oturmak için kullanılabilecek ahşap oturma grupları ve yine bahçeler için özel olarak tasarlanmış orta sehpa çeşitleri markanın yaz aylarına özel oluşturduğu ürün serisinde yer alıyor. İç mekanlar için tasarlanmış mobilyalarda ise daha çok bir nostalji havası hakim. Antika görünümündeki çalışma masaları, büyük deri koltuklar, duvardan duvara uzanan büyük kitaplıklar ve özellikle geçmişte bir dönem moda olmuş ürünlerin yeniden yorumlanarak şimdi tasarımlarında kullanıldığı dolaplar Mudo'nun kataloglarında göze çarpan ürünlerin başında geliyor. Nostaljik buz dolaplarının ahşap ile birleştirilerek tasarımında kullanıldığı dolaplar, İkinci Dünya Savaşı'ndaki İngiliz uçaklarının görüntüsünün yansıtıldığı el yapımı dolaplar ve yine nostaljik İngiliz seyahat çantalarının deri ile yeniden üretilmesiyle oluşturulan dolaplar özellikle kadınların ilgisini çekebilecek farklı ürünlerin başında geliyor. Odalarda sıklıkla kullanılan sehpalar ise Mudo'da tamamen farklı bir şekilde müşterilerinin kendilerini almasını bekliyor, genel olarak vahşi doğadan kopup gelmiş izlenimi uyandıran bu sehpalar fazlasıyla ilgi çekici. Yemek odası takımları ise Ortaçağ esintileri taşıyan tasarımları ile evlerinde farklı köşeler oluşturmak isteyen müşterilerin beğenisini kazanacağa benziyor. Tüm bu orijinal ve birbirinden bağımsız mobilya modellerinin dışında, Mudo Mobilya'da basit tasarımlardan ve fazla yer kaplamayan ürünlerden hoşlanan insanlar için de ürünler mevcut. Modern çizgilerle oluşturulmuş bu koltuklar, yatak odası takımları, masalar ve sehpalar farklı türdeki birçok eve uyacak şekilde tasarlanmış.

Mudo Mobilyalarda İndirim Fırsatları

Marka, ürünlerinin satışını genel olarak kendi internet sitesinden gerçekleştiriyor ve bu sitede müşteriler için birçok avantaj sağlayıcı özellik bulunuyor. İnternet üzerinden verilmiş mobilya siparişlerinde aynı gün kargo kolaylığı ve 75 TL üzeri alışverişlerde kargonun ücretsiz olarak sunuluyor olması müşteriler için büyük artı. Diğer birçok markanın aksine Mudo sezon içinde satışını yaptığı ürünlerde de indirim yapıyor; içinde olduğumuz yaz ayları için özel tasarlanmış bahçe serilerinde %40'ı bulan indirimler mevcut. Tüm bu ürünlere, fiyatlarına ve indirim seçeneklerine markanın internet sitesinden ulaşabileceğiniz kataloglar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları