Mudo Çanta: Yeni Sezon Çanya Modellerinde İndirim Kampanyaları

Mudo Çanta: Yeni Sezon Çanya Modellerinde İndirim Kampanyaları Galeri

Mudo kurucusu Mustafa Taviloğlu olan ünlü ve kaliteli bir markadır. İlk olarak tekstil ürünleri sunarak piyasaya giren marka zamanla kadın,erkek ve çocuk tekstil ürünleri, çanta ve takı gibi aksesuarlar, ayakkabı, ev aletleri, iş, büro ve ev mobilyaları olmak üzere a dan z ye birçok malzeme satar hale gelmiştir. Firmanın mağazalarında ev, iş ve günlük yaşam için hemen hemen her ihtiyacı bulmak mümkündür. Ülke çapında birçok büyük ilde, önemli alışveriş mağazalarında Mudo mağazalarına rastlamak mümkündür. Mudo hemen hemen her alanda olduğu gibi çanta ve benzer aksesuarlar konusunda son derece ilginç ve göz alıcı modeller tasarlayan, üreten bir firmadır.

Mudo Çanta 2012 Modelleri

Mudo Çanta 2012 Modelleri

Firma, her sezon birbirinden farklı çanta modelleri hazırlamaktadır. Yaklaşan yaz ve içinde bulunduğumuz ilkbahar sezonu için de marka canlı renklerden oluşan çanta modelleri hazırlamaktadır. Kırmızı, krem rengi, beyaz, siyah, gir, kahverengi, sarı, yeşil, mavi gibi birçok farklı renklerde hazırlanan çanta modelleri hem iş hem de günlük yaşamda kolayca kullanılabilecek çanta modelleridir. Günlük modellerde daha çok büyük boy alışveriş çantaları bıyunda ve kısa saplı orta boy çanta modelleri tasarlanmıştır. Küçük el çantaları ise farklı modellerde abiye ve günlük kullanıma uygun olarak ayrı ayrı hazırlanmıştır. El çantalarında krokodil ve leopar desenleri, fiyonk süslemeli modeller, taşlı modeller bulunmaktadır. Mudo çanta markasının en önemli ve bilinen modellerinden biri hasır çantalardır. Markanın boy bor ve renk renk hasır çantaları çok tercih edilmektedir. Özellikle sıcak yaz günleirnde ve deniz mevsiminde son derece kullanışlı olan çantaların hemen hemen her boyu Mudo çanta koleksiyonunda bulunmaktadır. Birçok farklı renkte hazırlanan çantaların çeşitli süslemeleri vardır. Fiyonk, kurdela, çiçek süslemeleri hasır çantalara renk katmaktadır. Firmadan her ihtiyacı karşılamak mümkündür. Oldukça avantajlı indirimlerin olduğu şu günlerde markadan ister mağazalarına uğrayarak, ister online mağazasından kargo imkanını kullanarak her ihtiyacımızı karşılayabiliriz. Markayla çantadan mayoya, terlikten mobilyaya kadar bütün yaz mevsimi ihtiyaçlarımızı karşılamamız mümkündür.

Mudo Çanta Modellerinde İndirim Fırsatları

Marka, her sezon başında ve bazı özel günlerde çeşitli indirim kampanyaları hazırlamaktadır. Anneler Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı ve bayram gibi özel günlerde hazırlanan indiirm günlerinde birçok ürün oldukça ekonomik fiyatlara alınabilmektedir. Anneler Gününün yaklaştığı şu günlerde özellikle annelerimiz için alacağımız hediyelerde birçok indiirm ve ekstra hediye fırsatları bulunmaktadır. Markanın internet adresi de alışveriş konusunda hayli zengin bir adrestir. Bu adresten ürünler hakkında ayrıntılı bilgiler alınarak yeni sezon koleksiyonu incelenebilir. Markanın internet adresinde bulunan online mağazasından piyasa fiyatının altında olarak ürün alışverişi yapmak mümkündür. Firma belirli bir miktarın üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti de almamaktadır. Sezon çanta modelleri yeni sezon indirimiyle yüzde otuz oranında indirimli satılmaktadır. Online mağazada ise yaklaşık 99,95 TL lik çantalar indirimle 69,95 TL ye kadar inmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları