Mp4 Fiyatları: Modelleri ve Markalarında Online Alışveriş Fırsatları

Mp4 Fiyatları: Modelleri ve Markalarında Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Teknolojinin ilerlemesi ile her alanda çok büyük yenilikler ve kolaylıklar sağlandı. Siyah beyaz televizyonların yerini plazmalar alırken, büyük müzik setlerinin yerini de cebimizde taşıyabileceğimiz Mp4’ler aldı. Evden işe giderken, yürüyüş yaparken, otobüs seyahatlerinde ya da günlük müzik dinlemek istediğimiz her anda müzik dinleyebilir, video izleyebilir hale geldik. Birçok sanatçının çıkardığı yeni albümleri dinlemek, çekilen müzik video kliplerini izlemek ya da radyoları bu ufacık aletlerden dinlemek çok kolay ve pratik duruma geldi. Önceden bir şarkı dinlemek istediğimizde kocaman wolkmenler varken, şimdi ise bu ufak müzik aleti bir cebe sığacak kadar küçüldü. Gençlerin ve çocukların çok rağbet ettiği bu ufak aletler, artık herkesin öncelikli ihtiyacı ve eğlence aracı oldu. Ayrıca birçok özelliği de içinde barındırmaktadır. İsterseniz yüklediğiniz binlerce şarkıyı dinleyebilir, isterseniz bir film ya da bir video klip izleyebilirsiniz.

Fiyatlar ve Modeller

Model seçimimizde dikkat etmemiz gereken birçok özellik vardır. Boyutları ve tasarımları ile farklılık gösteren modellerde, video izlenme çözünürlüğü önemlidir. Yüksek çözünürlükte bir modeli seçerseniz daha net görüntülerle videolarınızı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraflarınızı yükleyebilir, istediğiniz zamanda tekrar tekrar bakabilirsiniz. Fiyatları da çok uygun olup herkesin cebine göre de bulunmaktadır. Ayrıca ses kaydetme özelliği ve radyo özelliği de bulunmaktadır. Boyut ve tasarım açısından ufak olanlar daha çok rağbet görmektedir. Taşımada az yer kaplamakla birlikte yürüyüş esnasında kolayca cepte taşınabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise hafızasıdır. Eğer sadece müzik dinlemek için düşünülürse, 2 GB ya da 4 GB yeterken, video özelliği kullanılacaksa 20 GB ya da 40 GB olanlarını tercih etmeniz sizin için daha kullanışlı olacaktır. Bu sayede binlerce şarkı, fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz. Ayrıca Mp4’lerde şarj olayı da önemlidir. Bunlar ya kalem pille çalışabilmekte, ya da kendinden şarjlı olmaktadır. Şarj edilebilen piller tercih edebileceğiniz gibi, kendinden şarj edilebilenleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede sürekli pil alma probleminden kurtulabilirsiniz. Birçok marka ve modeller bulunmaktadır. Bunlardan belli başlıları; Apple, Minton, Sony, Philips, Samsung, Oblio, Starcom, Piranha, Goldmaster, Telefunken, Ttec ve Platoon’u sayabiliriz. Mp4 fiyatlarındaki değişkenlik sebepleri ise; boyut ve tasarımı, hafızasının yüksek ve az olması, kalem pil ya da kendinden şarjlı olması, en önemlisi ise video görüntüsü netliğidir. Bütün bu özellikleri kapsayan marka ve modellerde fiyatlar değişmektedir. Ürün fiyatları aranılan marka ve özelliklerde farklılık göstermektedir. Mp4 fiyatları 59 TL’den başlayıp, 229 TL’ye kadar da çıkmaktadır.

Online Alışveriş Fırsatları

En uygun fiyatla ile Teknosa, Darty, Webdenal ve HızlıAl'dan alışveriş yapabilrisiniz. Gelişen teknoloji, marka ve modellerle birlikte Mp4 fiyatları da çok cazip hale gelmiştir. Yapılan kampanyalar, taksit seçenekleri ve ödeme kolaylıkları ile cazip fiyatlarda Mp4’lere ulaşmak çok kolaylaşmıştır. İstediğiniz üründe birçok marka modeli ve fiyatları online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz. Bizim size önereceklerimiz ise “Teknosa” ve “Vatan”dır. Bu sitelerdeki kampanya ve ödeme kolaylığı ile uygun fiyata alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları