Mp Ayakkabı: Modelleri ve İndirimli Fiyatları, Online Satış Mağazaları

Mp Ayakkabı: Modelleri ve İndirimli Fiyatları, Online Satış Mağazaları Galeri

Mp Ayakkabı, Pames Grup adı altında kurulan bir markadır. 1987 yılında küçük bir dükkan ve yine küçük sayılabilecek bir atölye ile pazara girmişlerdir. Kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam eden firma bugün yurt içinde ve yurt dışında sattığı modelleri ile önemli bir noktadadır. İtalyan tasarımcıları ile son derece özgün modeller sunarak Türkiye'de oldukça popüler bir marka haline gelmiştir. Bunun yanında uzakdoğu ülkelerinde de açmış olduğu fabrikalar ile oradaki piyasada önemli bir yer edinmiştir. Bünyesinde bulunan birbirinden değerli 12 tane firmanın modelleri ile pazara açılmış bulunuyor. Ürettiği ürünlerin sağlam olması onların en çok tercih edilen ayakkabı markalarından biri yapmaktadır. Tasarımlarında ise her yaşa ve her kesime sunduğu ürün grupları ile saygı görmektedir.

MP Ayakkabı Pabbuc.com'da...

MP Ayakkabı Pabbuc.com'da...

Mp Ayakkabı modellerini online olarak internet üzerinden birkaç noktadan satın alabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de Pabbuc.com'dur. Ürünleri siteye girdikten sonra üst taraftar yer alan markalar kısmından bulabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk modelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Kadınlar için beyaz, yeşil, lila ya da siyah bir çok renk grubuna ait ürün bulunuyor. Bunun yanında yine seçtiğiniz ayakkabı da bağcıklı, çizgili, dikişli ya da fileli gibi tasarım öğelerini de seçebiliyor ve seçenekleri azaltabiliyorsunuz. Alçak ökçe ya da ökçesiz kategorisinin yanı sıra yazlık, kışlık gibi seçenekler de mevcut. Erkekler için ise yine bağcıklı, fileli hafif ve yazlık ayakkabılar bulunuyor. Alternatif renk seçenekleri ve ayak numaraları da bulunuyor. Çocuklar için de çok şık ve kaliteli ayakkabılar burada. Ürünleri sipariş ettikten sonra herhangi bir bekleme süresi yok. Aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Eğer ürünü beğenmediyseniz geri yollayabilir ve farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Bunun yanında en çok tercih edilen kredi kartlarına 12 taksit imkanı da sizleri bekliyor.

Yüksek Kalite, Düşük Fiyat

Ürünleri online olarak alabileceğiniz bir başka internet alışveriş sitesi ise Arow.com.tr'dir. Mp Ayakkabı grubunda faaliyet gösteren Hatuny, Arow, Arow men, Metropolpolis gibi markaların ürünleri de burada satılmaktadır. Erkeklere, bayanlara ve çocuklara özel farklı ürünler burada da bulunmaktadır. Farklı kesimlerin yanı sıra klasik kesimleri sevenler için çok özel ürünler satılıyor. Bunun yanında yine bağcıkları renkli isteyenlere özel de ürünler yine bu sitede. Farklı renk tercihleri ile çocuklar içinde oldukça şık ürünler var. Pembe, kırmızı, siyah ya da beyaz bir çok modele buradan ulaşabilirsiniz. Yine bununla beraber takım elbisenin altına bir model isteyenleri de çok özel modeller beklemekte. Fiyatlarda yapmış olduğu indirimler ile alıcılarını bekleyen bu ürünlere kredi kartına taksit imkanı ile de sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine belli bir alışveriş limitini aştığınız zaman ise kargo ücreti ödemiyorsunuz. Sipariş verdiğiniz ürünler sonrası size verilen numaralar ile de siparişlerin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Arow Online
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları