Mouse Fiyatları: Kablolu ve Kablosuz Mouse Modellerinde İndirimler

logitech mouse Galeri

Ekrandaki ögeleri, nesneleri ve simgeleri hareket ettirmemizi sağlayan ve işlemleri gerçekleştirmek için komut vermemize yarayan giriş aygıtıdır mouse. Laptopların yaygınlaşması touchpad kullanımı artırmış mouse'a olan ilgili azaltmış olsa da bir çoğumuz mouse kullanma alışkanlığımızdan vazgeçememekteyiz. Eski zamanlarda altında top bulunan ve bu topun hareketine göre imlecin hareketi sağlayan mouse'ların yerini günümüzde optik olanları aldı. Hatta kablosuz modelleriyle kullanımları oldukça rahatlaştı ve kendi kullanım rahatlığımıza göre model seçme şansımız doğdu.

Online Mağazalarda Uygun Mouse Fiyatları!

Online Mağazalarda Uygun Mouse Fiyatları!

Yüksek oranlarda indirimlerle şimdi onlarca mouse modelinden ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uyanı seçmek oldukça kolay. Farklı ve şık tasarımlarla hem gözünüze, farklı özellikleriyle de ihtiyaçlarınıza uygun mouse için online mağazaları dolaşabilirsiniz. Farklı özellik ve tasarımlarda indirimli bir kaç ürüne göz atacak olursak mouse üretimleriyle kalitesini kanıtlamış Logitech'in ürünlerindenn M185 Nano Kablosuz Mouse ile başlayabiliriz. Tak ve kullan özellikle kullanımı kolay ve istediğiniz herhangi bir bilgisayarda anında kullanılabilmekte. Kablosuz özelliğiyle de kablo derdinden kurtuluyorsunuz. 12 aylık pil ömrüyle artık sık pil değiştirme derdinize de çözüm getirilmiş. Yüksek kalite ve dayanıklılığı ile de sınıfı geçen ürün 2.4 GHz kablosuz bağlantı hızıyla sizlere kusursuz bir kullanım sunmakta. Microsoft 2EF-00003 Wireless Mobile mouse da yine kalitesi ve dayanıklılığıyla ön plana çıkmakta. Ürün yan tutuş bölgelerinde bulunan açma kapama tuşlarıyla güç tasarrufu sağlamakta ve böylece pil ömrünüzü oldukça uzatmakta. 10 aylık pil ömrü ve şık tasarımıyla da ihtiyaçlarımıza cevap vermekte. Eğer bilgisayarınızda sürekli oyun oynuyor ve profesyonel kullanım amaçlı bir mouse arıyorsanız da indirimli mouse fiyatlarından yararlanarak Logitech G700 Gaming Mouse'a sahip olabilirsiniz. Elinizin şeklini alan ürün, doğal tasarımı ve 13 programlanabilir kontrolüyle sizlere bir mouse deneyiminden daha fazlasını yaşatmayı hedefliyor. Farklı tuş özellikleriyle tuşları programlayabilir, çeşitli kombinasyonlarla makrolar hazırlayabilirsiniz. MMORPG oyunları için ideal olan mouse ile oyunlarda artık rakipsiz olacaksınız. Saniyede 1000 rapor ve oyun seviyesinde yanıt verme hızıyla sizi asla pişman etmeyecek olan Logitech G700 Gaming Mouse onlarca farklı özelliğiyle de rakiplerinden tamamiyle ayrılmakta. Tamamen farklı bir mouse ve oyun deneyimi için mutlaka tercih edilmesi gereken ürün indirimli fiyatıyla online mağazalarda satışta.

İndirimli Mouse Fiyatlarından Hemen Yararlanın!

Siz de mouse kullanımdan vazgeçemeyenlerden ya da mouse değişimi yapmak isteyenlerdenseniz hemen online mağazaları ziyaret ederek indirimli mouse fiyatlarından yararlanın. Hemen hizlial.com'u ziyaret ederek onlarca farklı model mouse arasından zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun mouse için seçiminizi yapın. Bir çok üründeki bedava kargo ve 24 saat içinde kapınıza gelen kargo seçenekleriyle internetten alışverişin keyfini yaşayın. Kliksa.com, gold.com.tr, darty.com.tr gibi online elektronik ürün mağazalarını da ziyaret ederek daha büyük ürün yelpazesine ulaşabilir, farklı kampanylardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartıyla güvenli ve 12 aya varan taksit imkanıyla bütçenizi sarsmayan alışverişler yapın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları