Mothercare

Mothercare Galeri

Dünyanın en büyük bebek, anne, çocuk ve anne adayları ürünleri satan mağazası olan Mothercare kalitesi ile uzun yıllardır piyasanın lideri konumunda. 1961'de  girişimci Selim Zilkha ve James Goldsmith tarafından İngiltere'de kurulan Mothercare, aynı yıl ilk mağazasını da Surrey'da açtı. Önceleri, bebek arabaları ve hamilelik kıtafetlerine odaklanan Mothercare, zamanla ürün portföyünü genişleterek önce 5 yaşa sonra da 8 yaşa kadar çocuklar için de kıyafet üretmeye başladı.  1962'de siparişle üretime başlayan Mothercare, 1972'de de seri üretim yapan bir marka haline geldi.1982'de Habitat Şirket'i ile birleşen Mothercare, 1984'te de farnchise işbirliklerine girerek dünyanın çeşitli ülkelerine yayılmaya başladı. Şimdi, çocuk, anne, anne adayı, bebek giyim ürünlerinden, mobilyaya, bakım ürünlerinden  oyuncağa kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veren Mothercare, Avrupa, Asya, Ortadoğu, Afrika, Amerika dahil olmak üzere dünyanın hemen her yerinde mağazası olan bir marka.

Mothercare Ürünleri

Mothercare Ürünleri

Mothercare'de, anne adayları, anne, bebek ve 8 yaşına kadar çocuklar için giyim ve aksesuar ürünleri bulunuyor. Hamile, anne ve bebekler için özel bakım ürünleri de dikkat çeken Mothercare'da, bebek ve çocuk için mobilya ürünlerini de bulmanız mümkün. Bunun yanı sıra, oyuncak reyonu ile de özellikle eğitici ürünler sunan Mothercare, sizin ve çocuğunuz için aradığınız herşey bir arada. Anne adayları için hazırladığı koleksiyonda iç çamaşırından pijamaya, gündelik giyimden özel gecelere hitap eden giysilere kadar çok geniş bir yelpaze sunuyor. Çocuklar ve bebekler için de  banyo malzemelerinden tutun; nevresim, yatak odası takımı, ev tipi ana kucağı ve salıncak, mama sandalyesi ve alt değiştirme örtüsüne kadar  ihtiyaç duyulan her türlü ürün  Mothercare mağazalarında sizleri bekliyor.

Mothercare Türkiye Ürünleri

<a href='http://www.mothercare.com/'>Mothercare Türkiye Ürünleri</a>

Türkiye'de de özellikle son yıllarda oldukça tutulan bir marka olan Mothercare, hamile, anne ve çocuklar için geniş bir ürün yelpazesi ile birçok mağazada hizmet veriyor. Mothercare'ın Türkiye'de İstanbul'da Carousel, Maltepe, Cevahir, Nautilus, Galleria, Profilo, Galleria 2, Bağdat Caddesi, Akmerkez, Fly Inn, Metro City, Cevahir, Outlet Kozyatağı, Capitol, Espark,Teşvikiye, İstinyepark; İzmir Alsancak- Forum, Mersin Forum,  Antalya, Adana Kurtuluş Mahallesi-Ziya Paşa Bulvarı, Antalya Migros Alışveriş Merkezi, Ankara Kavaklıdere, Panora, Armada, Cepa, Samsun Yeşilyurt, Eskişehir Espark  ve  Bursa Zafer Plaza'da mağazaları bulunuyor. Bunun yanı sıra, Mothercare ürünlerini, özel alışveriş sitelerinde de bulmanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • MİGROS
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları