Moonloc: Laminat Parke Modellerinde İndirimli Online Fiyat Fırsatları

Moonloc 1 Galeri

Tamamıyla Türk malı bir marka olan Moonloc, ürettiği ürünleri ile oldukça iddialı hizmetler sunuyor. Sağlıklı ve kaliteli ürün modelleri ile hizmet veren marka, kilitli laminat modelleri ile karşımıza çıkmakta. Ülkemizin ilk kilitli laminat parkesini üreten marka, çeşitli seçenekler dahilinde yenilikler üretmeye devam ediyor. Yer döşemelerinde oldukça önemli bir yere sahip olan parke ürünleri, doğal yollar ile üretildiğinden dolayı pek çok yerde kullanılabiliyor. İnsanların evleri için tercih ettiği bu ürünler, pek çok odaya aynı anda uygulanabiliyor. Çeşitli renk ve yapı seçenekleri ile satışa sunulan bu ürünler, kaçırılmayacak ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor. Ayrıcalıklı alışveriş fırsatlarını sunan marka, ülkemiz için de büyük ayrıcalıklar oluşturuyor. Her dönem farklı bir avantaj seçeneği ile karşımıza çıkan marka, yenilikçi ürünleri ile sizleri bekliyor. Özel parke ürünü ile oldukça iddialı olan Moonloc markası, 5 katmanlı ürün modeli ile hizmet vermeye devam ediyor. Ülkemizde oldukça başarılı bir şekilde uygulanan bu sistem sayesinde, pek çok parke modeli çeşitli bölgelere kolaylıkla monte edilebiliyor. 5 katmanlı bir bölüme sahip olan bu seçeneklere bakacak olur isek, ilk seçeneği özel taban kaplaması alıyor. Şilte tabakasını üzerinde bulunduran bu taban, ekstra olarak şilte satın almamanız için oldukça önemli. Kolay bir kurulum aşamasına sahip olan bu taban sayesinde, evleriniz ve pek çok farklı kurulum mekanı sağlıklı bir şekilde korunacak. İlk katmanın bu özellikleri hakkında ekstra bilgi almak için, online web sitelerini inceleyebilirsiniz.

Moonloc Laminat Parke Modelleri Ve Fiyat Seçenekleri

Moonloc Laminat Parke Modelleri Ve Fiyat Seçenekleri

Ürün tasarımları konusunda oldukça büyük işlere imza atmış olan marka, özel olarak ürettiği parke modelinin ikinci katmanında ise farklı bir seçenek uyguluyor. Balans tabakası olarak karşımıza çıkan bu seçenek, kilit sisteminin temelini oluşturuyor. Uzun yıllar boyunca oldukça kaliteli bir şekilde hizmet oluşturacak olan bu ürünün temel özelliği, rutubet ve benzeri etkenlerden korunmaktır. Her türlü mevsim ve iklim koşulunda hizmet verecek olan bu katman, size kaliteli bir parke seçeneği oluşturacak. Ürünün üçüncü katmanında bulunan özellikler ise, özel bir sunta sistemine sahip. Sunta teknolojisi ile desteklenen bu katman sayesinde ürünün özelliği ve kullanım alanları artmaktadır. Stabil bir yapıta sahip olan bu katman, pürüzsüz bir kullanım alanı için oldukça önemlidir. E1 standartlarına göre üretilen marka ürünleri, sizi uzun bir kullanım süresi boyunca rahat ettirecek.

Katmanlar Sayesinde Daha Sağlıklı Bir Kullanım

Ürünün katmanları, pek çok konuda rahat bir kullanım sunacak. Bu sayede gönül rahatlığı ile ürünlerinizi kullanabilecek ve ayrıcalıklı seçeneklerden faydalanabileceksiniz. Moonloc markasının en önemli katmanı olan 4. katman, 50’ye yakın seçenek sunuyor. Farklı dekor seçenekleri ile bu katmanları tercih edebilirsiniz. Bu katmanın en büyük özelliği, sizin için oluşturulan dekorlar arasından istediğinizi seçmektir. Ürünün 5. Katmanında bulunan özellik ise, uzun yıllar boyunca çizilmelere karşı ürünü koruyacak olan ince bir banttır. Tamamen şeffaf ve saydam olan bu ürün, parkelerinizi uzun yıllar boyunca çizilmelere karşı koruyacak. Moonloc ürünlerine hızlı bir şekilde ulaşmak için moonloc.com adresine ulaşabilirsiniz. Moonloc ürünleri ile hayatınız ve evleriniz renklenecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları