Mont Modelleri: Erkek ve Bayan Çeşitlerinde Çok Cazip Fiyatlar!

Mont Modelleri: Erkek ve Bayan Çeşitlerinde Çok Cazip Fiyatlar! Galeri

Günümüzde hava sıcaklığının küresel ısınma ve iklim değişikliklerinin de etkisiyle çok fazla tutarsızlık göstermesi, sıcaklık değerinin düştüğü sonbahar, kış gibi mevsimlerde soğuk havanın eskiye nazaran daha da eksi derecelerde olması, insanları vücut ısılarını koruma adına biraz daha fazla zorlamakta. Çocuklardan tutun da yaşlılara kadar hemen hemen herkes soğuk havalardan korunmak için çeşitli mont modellerini cazip fiyatlarına göre tercih etmekte. Ayrıca son zamanlarda şıklık adına uzun montları elbise formunda giyinen bayanların da görülmesiye, üretimler bu yöne de kaymış durumda. Bunların yanı sıra, yine yakası kürklü modeller, hem bay hem de bayanların ilgisini çekerek modanın biraz da bu yönde ilerlediğini gösteriyor.

Erkek ve Bayan Mont modelleri

Önceleri çoğunlukla sportif giysileri seven bayların tercih ettiği kapşönlü montlar, artık iş hayatına da girmiş durumda. Yağmurlu havalarda sadece soğuktan değil, saçların ve kıyafetlerin boyun ucuna denk gelen bölgelerinin de ıslanmasından korunmak isteyenler, ki buna saçlarının bozulmasını hiç sevmeyen bayanlar da dahil, kapşönlü modellere ilgi göstermekte. Hemen hemen tüm renklerin kullanıldığı bu ürünler, içine giyilen kıyafet ve ayakkabıyla da uyum gösterdiğinden dolayı çokça talep görmekte. Dünyaca ünlü Pull end Bear markasına bir göz atarsak eğer, yeni modeller montlarda deriden tutun da yağmur geçirmez kumaşa kadar özel ürünler kullanılmış. Genelde bele kadar boyu olan modellerin düğmeli olanları sizlere biraz daha resmiyet katarken, fermuarlı olanlar sportif bir hava vermekte. Ayrıca kırmızı ve turuncu tonlarında montlar da bu yıl gardırobunuzu süsleyebilir. Yine bayanların çokca tercih ettiği Fashion Friends markasında, trençkot boyutlarına varan mont modellerin dışında, düğmesiz ve cepsiz düz tasarımlar farklı renk çeşitliliğiyle göze çarpmakta. Adidas, Puma, Nike gibi dünyaca ünlü markalar da, müşterilerine sportif şıklığı sağlama konusunda lider firmalar arasında olduklarını bu seneki ürünleriyle kanıtlıyorlar. Vera Moda, Twıst, Lc Waikiki ve Collezione gibi şirketler de, değişik tasarımların yanında uygun fiyatlarla da sizlere çeşitli fırsatlar sunabiliyor.

Cazip fiyat ve kampanyalar

Özellikle sonbahar kış dönemi öncesinde, çeşitli kampanyalarla indirimli mont almak isteyenler mağazalara daha bir dikkatli gözle bakıyor. Eğer online alışveriş mağazalarından evinizin rahatlığıyla alışveriş yapmak isterseniz, zidaya.com’da yüzde elliye varan indirimler ve oldukça geniş bir ürün yelpazesi sizi beklemekte. Fashion Friends markasının, düz, düğmesiz, bel boyunda bir mont modelini 68 Tl’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yine shopmavi.com’da yüzde otuzlar varan indirimler mevcut. Bunların yanı sıra, collezione, Vera Moda, Lc Waikiki firmaları da, online alışveriş sitelerinde çok cazip kampanyalarla müşterilerine kolaylık sağlamakta. Morhipo.com, limango.com.tr, vipdukkan.com, markafoni.com, trendyol.com gibi alışveriş siteleri de inanılmaz fiyatlarla sizlerin yüzünü güldürebilir. Ayrıca tüm firmalar, kredi kartına taksit ve kargo kolaylığını müşterilerine sağlamakta. Eğer hem soğuk havalardan korunayım, hem de şık görüneyim istiyorsanız, mağazaların indirimli mont fırsatlarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
  • Zidaya
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları