Mitsubishi Colt: En Son Modellerde Uygun Kredili Taksit Seçenekleri

Mitsubishi Colt Galeri

Mitsubishi, hiç şüphesiz üretmiş olduğu araçlarla her zaman dikkat çeken markalardan birisi olmuştur. Ancak son zamanlardaki otomobil pazarında hareketlilikle birlikte bazı modellerde ve sınıflarda etkinliğini biraz olsun kaybetmiştir. Bu nedenle de çıkarmış olduğu yeni modellerle bunu telafi etmeyi amaçlamıştır. Yeni Mitsubishi Colt da bu değişimi yapacak araçlardan bir tanesi olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Hatchback sınıfı araçlar arasında etkinliğini yeniden koymak isteyen marka, üretmiş olduğu araçla bunu amaçlamaktadır. Standart hatchbacklardan biraz farklı bir görünüme sahip olan araç, markanın anavatanı olan Uzak Doğu’nun çizgilerini yansıtmaktadır. İlk olarak 1962 yılında üretilmeye başlanan Colt, zaman içinde gelişmelere ayak uydurarak piyasada sürekli olarak yer alsa da adını markanın diğer tanınmış modelleri kadar duyuramamıştır. Üretilen bu yeni model, bunu aşmak adına yeniden tasarlanmıştır. Aracın genel hitap kesimi daha çok bayanlar olarak düşünüldüğü için, tasarımında da buna dikkat edilmiş durumdadır.

Donanımlı ve Kaliteli İç Dizaynı İle Mitsubishi Colt

Colt sınıfındaki birçok araca göre ilk bakışta farklılığını göstermektedir. Normalde hatchback araçlarda rastlanan daha yumuşak, yani oval çizgiler bu araçta biraz daha köşeli olarak kullanıma sunulmuştur. Bu çizgilerde doğal olarak aracı farklı kılmıştır. Ön kısmı klasik hatchback araçların önüne çok yakın bir tasarıma sahip olsa da, arka kısım farklılığını açıkça göstermektedir. Arka kısmının kutu yüzüne benzer kare formu, kutu gibi araba tabirini bu araç için söylendiğini kanıtlar gibi durmaktadır. Çünkü araç dıştan çok küçükmüş gibi dursa da, iç mekân genişliği ile şaşırtmaktadır. Bayanlar düşünülerek hazırlanan içi mekânda bu anlamda dikkat çeken önemli nokta direksiyon kısmı olmaktadır. Diğer araçlara göre daha dik bir şekilde konumlandırılmış direksiyon, özellikle direksiyonun üzerine abanma ya da yakın tutma alışkanlığı olan bayanlar için daha rahat kullanım sağlamaktadır. Ayrı geniş iç mekâna katkı sağlayan mini öne panel ve aracın içini dolgun gösteren uzun koltuklar, sürücüye ve yolculara konforu en iyi şekilde yaşatmaktadır. Klasik gösterge ekranı ve standart donanım paneli aracın havasını bozmadan klasik çizgilerle birleştirilmiştir. Mitsubishi Colt bir hatchback araç olmasına rağmen sahip olduğu geniş iç hacmi sayesinde, kullanıcılarının eşyalarını rahatça taşımalarına da imkân tanımaktadır. Bagaj kısmı ile arka yolcu kısmının birleştirilebilmesi sayesinde mini bir ticari araç görünümü kazanan Mitsubishi Colt, acil durumlarda büyük eşyalar taşımak isteyenlerin bu özelliği sayesinde işlerini rahatça yapmalarına imkân tanımaktadır. Arka koltukların öne doğru katlanmasıyla bagaj hacmi iki kat büyümektedir. Colt, sahip olduğu motor hacmiyle de ihtiyaçları fazlasıyla karşılamaktadır. 1,3 benzinli motoruyla 70 beygir güç üreten araç. Boyutunun da sağlamış olduğu avantajla bu güç araca fazlasıyla yetmektedir. Artık standart özellikler olan ABS fren sistemi, hava yastığı, elektronik fren dağılımı, emniyet kemeri ve açık kapı ikazı gibi donanımlarıyla ideal bir araç olmaktadır.

Uygun Kredi İmkânlarıyla Siz de Sahip Olabilirsiniz

Düşük faiz seçenekleri ve her bütçeye uygun taksit seçenekleri bir araya geldiğinde artık bir Mitsubishi Colt sahibi olmak çok kolay olmaktadır. Gelişmiş servis olanakları ve bayi ağı ile araç Türkiye pazarındaki yerini kimseye kaptırmayacağa benzemektedir. Neredeyse sıfır ve sıfıra yakın düşük faizlerle anlaşmalı bankaların sağladığı kredi olanaklarını kullanarak bu araca sahibi olmak artık çok daha kolay olmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları