Minibook Fiyatları: Casper Minibook İndirimli Online Alışverişte

Casper Minibook Fiyat Galeri

Kolay taşınabilme özelliği ve hafifliği; ebatları büyük olan laptoplardan daha cazip geldiğinden milyonlarca kişinin tercihi artık minibook oluyor. Bilgisayarda incelik ve hafiflikten yana olanlar için artık daha ulaşılabilir olan minibook fiyatları ise düşmeye devam ediyor. Piyasaya yeni adım atmış olan modellerde ek özellikler nedeniyle bu durum geçerli olmasa da, genel olarak bakıldığında artık öğrenciler için de erişilebilir bir ürün niteliğinde. Sektörün önde gelen markaları indirim kampanyaları düzenleyerek daha çok müşteriye ulaşmayı planlarken piyasaya yeni tasarımlar sürmeye devam ediyor. Casper da 3 yeni model ekleyenler arasında. Bu modellerde görsellik ve performans ön planda tutulmuş. Ancak diğer modellerin de gördüğü rağbet artıyor. Tasarımları ve teknolojik içerikleriyle dikkat çeken modeller geniş bir kullanıcı yelpazesine sahip.

Casper Netbook Bilgisayarların Genel Kullanım Özellikleri

Casper Netbook Bilgisayarların Genel Kullanım Özellikleri

Artık masaüstü bilgisayar devri kapandı diyebiliriz. Bunda büyük paya sahip olan minibooklar, kullanıcılarına sağladığı konforda sınır tanımıyor. Çantada rahatlıkla taşınabilen bu ürünlerin fiyatları şu sıralar düşüşte. Yeni tasarımlarına piyasada yer açmak isteyen firmalar stoklarını tüketmek için rakamları aşağıya doğru çekmeyi sürdürüyor. İndirimleri takip etmek için en doğru adres internet. Teknoloji ürünlerinin satışını yapan e-ticaret firmalarının çoğu çeşitli kampanyalar düzenliyor ve en çok talep gören ürünleri sınırlı stoklarla satışa çıkarıyor. Minibook fiyatları çok daha uygun olan bu adresleri takibe alan kullanıcılar birçok fırsattan da yararlanma şansını yakalıyor. Online satış grafikleri incelendiğinde birkaç marka ismi göze çarpıyor. Çok talep gören Casper, Toshiba, Asus gibi markalar aynı zamanda sektörün de öncü firmaları. İşlemci hızında 1.66 Ghz oranını yakalayan ve LED ekranları, izole klavyeleriyle fark yaratan bilgisayarlar, bu markaların imzasını taşıyor. Örneğin Casper CUS.N450 enerji tasarrufuyla adından söz ettiriyor. İntel firmasının NM10 chipsetini kullanan firma orijinal Windows 7 Starter işletim sistemi ile ürünü teslim ediyor. Ancak üretilen yeni sürümlerini Windows 8 işletim sisteminin şık görüntüsüyle birleştirince ürünler gerçekten A kalite halini alacak. 2 Gb boyutundaki DDR2 belleğinin yanı sıra 250 Gb Sata Hard diski ile de kullanıcısına uygun bir depo alanı sağlamış oluyor. Ekran boyutu ise 10 inç seviyesinde. En yüksek verim hızı 250 Mb olan 3150 İntel GMA ekran kartına sahip olan ürün izole klavye özelliği ile de dikkat çekici görünüyor. Sanal araştırmalarınızda e-ticaret firmalarına göz atarak hayalini kurduğunuz minibookları uygun fiyatlarla satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin karşılaştırmasını mutlaka yapın. Casper marka CUT.N260-2K00S modeli göz alıcı özellikleri ile bu alanda rüştünü ispat etmiş bir ürün. 1.6 Ghz hızına sahip İntel Atom işlemci bulunan bu Casper modeli, standart 10.1 inçlik ekran boyutuna sahiptir. 1024 x 600 piksellik ekran çözünürlüğü sayesinde ürün sınıfındaki diğer modellerden ayrılıyor. 320 Gb hard disk özelliği de pek çok netbook bilgisayarda bulunmayan bir kapasitedir.

Online Mağazalarda İndirimli Casper Minibook Fiyatları

Casper marka minibook fiyatları bütçenizi sarsmayacak kadar düşük rakamlarla alıcılarını bekliyor. Önceleri pahalı olan bu elektronik cihazlar günümüz rekabet koşullarında giderek ucuzlamıştır. Ancak reel satış mağazalarında halen kullanıcıların alabilecekleri düzeyde olmayan pahaları dolayısıyla pahalıya satılmaktadırlar. Bununla birlikte online alışveriş devri ile beraber kullanıcılar kendilerine en uygun ürünü uygun fiyatlarla alabilmeye başladılar. Darty online alışveriş mağazası gibi ülkemizin online alışveriş ağını yönlendiren mağazalardan alışveriş yaparak güvenli şekilde Casper netbooklara sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları