Milano Mobilya: Oturma Grupları, Yemek ve Yatak Odalarında İndirim

Milano Mobilya’da Avantajlar Galeri

Milano Mobilya 1981 yılında kurucusu Ahmet Çakar tarafından bir semt mobilya mağazası olarak kuruldu. O tarihte Milano, bireylerin en zorunlu ihtiyacı olan keyifli, huzurlu ve özgün yaşam alanlarına katkıda bulunmak insanlara evlerinde rahat edebilecekleri yaşam alanları yaratmak misyonuyla kuruldu. Tek perakende mağaza ile başlanan yolculuk, günümüzde 4 perakende consept mağazacılık anlayışıyla devam etmektedir. Her tür çeyiz malzemesi satan mağaza, 1981 senesinde Çağlayan'da yer alıyordu. Çok küçük yaşlarından itibaren babasının yanında çalışan Çakar, mağazanın başına geçtiğinde firmanın rotası da değişmiş oldu. İki mimar arkadaşı ile girdiği yolda sadece çeyiz satan mağaza olmaktan çıkıp, mobilyacılık yolunda ilerlemeye başladı. Marka olmanın değişik ve farklı tasarımlardan geçtiğini bilen Çakar, tasarımın merkezini İtalya Milano olarak kabul edip, firmasının adını Milano olarak belirlemiştir. Tasarım atölyelerinde dinamik bir ekip tarafından oluşturulan modeller 7500 metrekare alanda üretimlerine devam eden, 200 kişilik kadrosu tarafından üretilmektedir. Tasarımlarında estetik görünüş ağır basmaktadır. Ürünlerinde estetik görünüş, fonksiyonellik ve kalite ön plana çıkmakta. Ayrıca tasarım ekibi, her mağazadaki mimarlarla birlikte çalışıp üretime katkıda bulunuyor. Önemli fuarları yakından takip eden uzman ekip, beyin fırtınalarıyla sezon modellerini tasarlıyor. Ürün grupları yemek odaları, oturma grupları, aksesuar ve yatak odaları olarak dört ana unsur üzerinden üretiliyor. Bu grup altında 500'ü aşan ürün çeşidiyle üretimlerine devam ediyor. Ürünlerinde doğa dostu malzemeleri kullanan marka, insan sağlığını da ön planda tutuyor.

Milano Mobilya'da Kaliteli Tasarımlar

İstanbul'da dört consept mağaza ile yoluna devam eden Milano, evlenecek olan çiftlerin ihtiyaçlarını tek bir mağaza üzerinden karşılamalarına katkıda bulunmaktadır. Ev mobilyasının dışında, yarattığı çalışma ortamları ya da ev projesi için sunduğu yenilikçi çözümlerini uzman ekipleri ile birlikte tasarlamaktadır. Firma; yönetim binaları, ofis, bankalar, oteller, dinlenme tesisleri ve sağlık kuruluşları gibi her mekanda bekleme, toplantı, karşılama, servis ve hizmet alanlarına kadar birçok alanı modern ortamlar haline dönüştürüyor. Yeni evlenen çiftler için alışveriş süreci oldukça zorlu geçmektedir. Milano Mobilya'da bir ev için gerekli olan her türlü ürünü ve aksesuarı bulabilir, evinizi farklı ve modern bir tarzda döşeyebilirsiniz. Herhangi bir arıza veya kusur durumunda tek bir mağazadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mobilyalar evlerimizin veya işyerlerimizin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Online Alışverişte İndirimli Fırsatlar

Firma, ev dekorasyonu ile ilgili tüm ürünlerin satışını yapmaktadır. Ancak Milano Mobilya’nın internet sitesine girildiğinde de tüm çeşitleri bulmak mümkündür. İnternet sitesinde ve mağazalarında modern tasarımlara yer veren firma, en kaliteli modellerin satışını gerçekleştirmektedir. Bunun yanında online alışveriş siteleri de bu tür ürünleri cazip fiyat avantajları ile satmaktadır. Altıncı Cadde, Evmanya, Evim gibi online alışveriş sitelerinde tüm ürünleri çok uygun fiyatla satın almak mümkündür. İnternet kullanıcıları çoğaldıkça da online satış sistemine üye olan kişi sayısı artmaktadır. Bu siteler orijinal ürünlerin satışını yaparken, teslimatları da adrese yapmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Altıncı Cadde
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları