Mikrodalga Fırın Fiyatları: Ünlü Markalarda İndirimli Online Fiyatlar

Mikrodalga Fırın Fiyatları: Ünlü Markalarda İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Mutfakta bayanların işlerini kolaylaştırarak zamandan tasarruf sağlayan elektrikli ev aletlerinden biri de Mikrodalga fırınlardır. Bu cihazlar ile kısa zamanda lezzetli yemekler hazırlamak mümkün. Pişirme prensibi su moleküllerinin yer değiştirmesine dayalı olan bu pişirme cihazında pişen yiyecekler kızarma ve ya haşlama gibi pişmez. Çok kısa sürede tam kıvamında pişmiş lezzetli yiyecekler hazırlamak için ideal bir üründür. Yemekleri sadece pişirmek için değil ısıtmak için de yaygın olarak kullanılıyor. Ürünün bir diğer tercih edilme sebebi de buz çözme özelliğinin olması. Buzluktan çıkardığınız yiyecekleri çözünmesi için saatlerce beklemeden çok kısa sürede pişirmeye hazır hale getirmenize olanak sunar.

Hayatı Kolaylaştıran Mikrodalga Fırınlar

Mikrodalga fırınlar, ısıtma ve buz çözme ve pişirme işlemlerini çok kısa sürede yaptığı için özellikle bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Hafif olması ve ufak boyutları ile de mutfakta az yer kaplaması ürünün bir diğer avantajı. Birçok markanın ürettiği ürün modellerinden ihtiyacınız olan özelliklere ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Inox ve beyaz renk seçeneklerinden mutfağınıza ve diğer beyaz eşyalarınıza uygun rengi seçmeniz de mümkün.Arçelik markasının ızgaralı modeli ile yiyecekleriniz hem çok kısa sürede hazırlanır hem de ızgara lezzetinde olurlar. Cam kapağı ve iç lambası ile ürünlerin pişip pişmediğini kapağı açmadan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Arzum markasının Hotwave modeli de hem ızgara hem de standart pişirme fonksiyonlarına sahip. Bu fonskiyonları ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi birlikte kullanabilmenizde bu modelde mümkün. Güvenlik kilidi ile çocuklarınız olası kazalara karşı korunuyor. Zaman ayarlayıcı özelliği ile belirttiğiniz süre sonunda bitiş sinyali ile sizi uyarır. Kenwood digital modeli ise dayanıklı ve kolay temizlenen çelik iç yüzeye sahiptir. Hafızasında bulunan 10 menü programı ile pratik kullanım sağlar. Markaların resmi web sitelerinden ürünlerin özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Mikrodalga Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boş fırını çalıştırmak ürüne zarar verebilir. Ürününüzü ıslak zemin üzerine koymaktan kaçının. Metal kap pişirme sırasında yansımaya neden olduğundan yiyeceğin geç pişmesine sebep olur. Bu yüzden metal fırın kabı kullanmamaya özen gösterin. Cam ve ya ısıya dayanıklı porselen kap kullanın. Daire tepsiler daha uygundur. Derin kaplar yerine sığ kaplar yiyeceklerinizin daha kolay pişmesini sağlar. Yağlı kızartmalar ısıtılmaya uygun değildir. Fırın poşeti kullanırken üzerinde delikler açmayı unutmayın. Yiyecekleri daire şeklinde dizerseniz pişirme süresini kısaltmış olursunuz.

Mikrodalga Fırın Modellerinde Online Cazip Fiyatlar

Mikrodalga fırın fiyatları, online mağazalarda piyasaya göre daha cazip. Birçok e-ticaret sitesinde yüksek indirim oranlarıyla satış yapılmakta. Hızlı al sitesinde Siemens'ten Lg'ye, Arçelik'ten Samsung'a kadar birçok ünlü markanın farklı modelleri indirimli olarak satılıyor. Ankastre, solo, ızgaralı, buz çözme özellikli modelleri bulabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ve ücretsiz kargo avantajları ile beğendiğiniz ürünü temin etmeniz mümkün. Evimister sitesinden de ücretsiz kargo ile istediğiniz ürünü indirimli olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız sitenin kapıda ödeme seçeneği de mevcut. Online ve cazip mikrodalga fırın fiyatları ile ekonomik olarak ürün sahibi olmanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları