Metro Online Bilet: İndirimlerle Online Otobüs Bileti Alma Fırsatı!

metro Galeri

Uzaklar o kadar uzak değil, yolculuklar da eziyet olarak tanımlanmıyor artık. Ulaşım kanalları ve ulaşım araçlarındaki gelişmeler sayesinde hem biz cesaretle yola çıkabiliyoruz hem de yoldaki sevdiklerimiz bize gelebiliyor kolayca. Şehirler arası taşımacılığın lokomotifi kesinlikle otobüsler. Kişisel araçlar ile uzun yola çıkmak hem maddi olarak hem de yorgunluk sebebi ile herkesin ilk tercihi değil. Otobüs firmalarının ülkenin dört bir yanına düzenlediği seferlerin de bunda payı çok büyük. Büyük şehirlerden, küçük kasabalara kadar her merkez otobüslerin güzergahı üzerinde yer alıyor. Üstelik varma kadar varış aşaması da artık başlı başına bir keyif. Yapılan birçok bilimsel araştırmanın sonucu, birleşilen ortak görüşe göre gezip görmek bilgi yanında yaratıcılığı da beraberinde getiriyor. Mecburiyet dışında da yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar ile tanışmak göçebe kültürümüzün bize bıraktığı miras sayılır. Hedefe karar verip yola çıkmanın ilk aşaması ise bu yolculuk için bir belgeye sahip olmak yani bilete. Bunun için de artık ofislere kadar gitmenize gerek kalmıyor. Ülkenin en köklü ve en tercih edilen firmalarının başında gelen Metro online bilet satışı ile bu aşamayı çoktan çözüme kavuşturmuş durumda.

Konforlu Yolculuğun Keyifli İlk Adımı: Metro Online Bilet Hattı

Konforlu Yolculuğun Keyifli İlk Adımı: Metro Online Bilet Hattı

Her yolculuk yeni bir macera ve her yolcu ayrı bir dünya. Bazen kavuşmalar, bazen ayrılıklara tanık oluyor Metro çalışanları. Bazen bir öğrencinin diploma sevincine ortak oluyor, bazen maceracı ruhların rehberi yerine geçiyorlar. Ancak durum her ne olursa olsun değişmeyen tek bir şey var. O da profesyonel ve profesyonel olduğu kadar güler yüzlü bir hizmet anlayışı. Teknolojik eklentiler ise yolcuları bekleyen diğer sürprizler arasında. Her koltuk, satın alan kişi kadar bireysel ve bağımsız. İletişim özgürlüğü ve multimedya cihazları sayesinde teknolojiden mahrum kalmadan yolculuğunuza devam edebiliyorsunuz. Bu standart uygulamalardan başka farklı konsepte sahip otobüs filoları ile her güzergah ayrı bir maceraya dönüşüyor. Tren, gemi ve uçak gibi ulaşım araçlarından daha konforlu ve eğlence sistemleri ile farklı bir deneyim sunan Metro Suit filosu, sınıfındaki diğer araçlara göre koltuk genişliği ve koltuk aralığı bakımından ev konforuna yakın bir rahatlık sunuyor. Tek başına olmak isteyen yolcular için tekli koltuk ya da ikili koltuk seçenekleri bulunan suit araçlarında her koltuğun arkasında bir ekran bulunuyor. Bu ekranda televizyon kanallarını, kapalı devre video kanallarını bulabilir bunlar dışında onlarca film ya da binlerce müzikten birini seçebilirsiniz. Yol kamerası ile güzergahınızda kaçırdığınız detayları üçüncü bir göz gibi takip edebilirsiniz. Usb girişi ise size kendi filminizi izleme ve müziğinizi dinleme imkanı verecektir. Dijital anons sistemleri ile de kalkış, mola, varış ve geçiş noktaları hakkında detaylı bilgi sunuluyor. Otobüslerde bulunan 3g internet sayesinde yolculuğunuz boyunca online olacaksınız. Araçlar ayrıca uydudan takip edilmektedir. Bu, güvenli bir yolculuğun önemli bir artısıdır. Metro Class filosundaki araç modellerine göre koltuk sayısı değişkenlik gösterebilir. İkili koltuk seçeneği bu otobüslerde de mevcuttur. Çift katlı class otobüsler daha fazla koltuk sayısına sahip. Multimedya yayın sistemi bulunan araçlarda yine wireless internet erişimi mümkün olmaktadır. İkram konusunda ise açık büfe rahatlığını yaşayabilirsiniz. Metro online bilet alma aşamasında güzergahınızda hangi araçların kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Metro Turizm Rent a Bus hizmeti ile ülke geneli ve yurt dışı ulaşımındaki ihtiyaçlarınız için de doğru bir seçenektir. Otel transferleri, bayi toplantılarına ulaşım, okul gezileri gibi etkinlikler için zaman ve mekan sıkıntısını ortadan kaldıran her türlü çözümü bulabilirsiniz.

Online Satış Kolaylığı Ve İndirim Avantajı İle Otobüste Yerinizi Ayırtın

1992 yılında sadece üç otobüs ile kurulan Metro Turizm bugün ülkenin hemen her noktasına yolcu taşıyan büyük bir şirket konumundadır. Günde binden fazla sefer ve on milyondan fazla yolcu taşıyan firmanın bünyesinde bine yakın otobüs bulunmaktadır. Ülke çapında yine bine yakın acente aracılığı ile bilet satışı ve diğer yolcu çözümlerini sunan şirketin en büyük kolaylığı ise metro online bilet hattıdır. biletplaza.com sistemi üzerinden ve 444 34 55 numaralı hattı arayarak kredi kartınız ile biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca beklediğiniz yolcularınızın takibini de aynı site üzerinden yapabilirsiniz. Zaman zaman grupon.com gibi fırsat sitelerinde satışa sunulan indirimli sefer fırsatlarını da kaçırmayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları