Mermerit: Özel Tasarım ve Ölçülerde Mutfak ve Banyo Tezgahları

Şık tasarımlı mermerit modellerini mutfaklarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Galeri

Mermerit içinde farklı maddelerin yer aldığı ancak doğal mermerle yakın özelliklere sahip olan bir döküm mermerdir. Daha dayanıklı ve kullanışlı olması nedeni ile banyo ve mutfak gibi ısı, leke ve suya maruz kalan iç mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı şekillerde tasarlanabilen bu malzeme standart modeller sunabileceği gibi özel zevklere ve ihtiyaçlara göre de şekillendirilebilmektedir. Daha kullanışlı olması ve görüntüsü itibari ile daha şık durması nedeni ile tercih edilen bu malzeme uygun fiyatları ve indirim fırsatları mutfaklarınızı ve banyolarınızı süsleyebileceğiniz ürünler sunmaktadır.

Mermerit Modelleri, Özellikleri ve Kullanım Alanları

Doğal mermer ısıya dayanıklı değildir. Şık olması ve uzun yıllar kullanılabilecek olmasının dışında farklı kimyasallara, ısıya ve çeşitli deformasyonlara son derece açık olan mermer günümüzde çok az mekanda rastlanan bir malzemedir. Ancak mermer ile aynı özelliklere sahip olan mermerit daha dayanıklı ve sağlam bir malzeme olduğu için sıklıkla kullanılmaktadır. Polyester karışımlı kimyasallardan üretilen bu malzeme çizilmelere, yanmaya, çeşitli asitli yiyeceklere ya da yağlara, lekelere daha dayanıklı olması nedeni mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanılan bir malzeme olmaktadır. Aynı zamanda temizlemesi de daha kolay mermerit kısa sürede hijyen sağlayabileceğiniz bir mutfak tezgahı ya da lavabo için son derece ideal olan malzemelerden bir tanesidir. Bu malzemeyi ilgi çekici yapan özelliklerden bir tanesi ise içine karıştırılan farklı renkler ile zevklere hitap eden ürünler oluşturulabilmesidir. Son derece kullanışlı olan mermerit pek çok alan için hem hijyenik hem de dekoratif bir malzemedir. Kolay kesilebildiği ve taşınabildiği için tercih edilen bu malzeme pek çok mekan tasarımında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullanım en yaygın olduğu alanlar mutfak tezgahlarıdır. Krem ya da beyaz olarak kullanılabilecek olan tezgah modellerinde değişik renk seçeneklerine de yer verilmektedir. Bunlar arasında pembe, gri, siyah, mavi gibi renkleri görebilirsiniz. Standart mutfak tezgahı olarak tasarlanan ürünleri kullanabileceğiniz gibi tasarladığınız ya da kendi mutfağınız için kullanışlı olabilecek modelleri de tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde banyo lavabolarında da kullanılabilen mermerit modellerini zevklerinize göre seçebilir ya da kestirebilirsiniz. Şık tasarımlar sunan mermerit modelleri daha kullanışlı olmaları nedeni ile tercih edilebilmektedir. Siz de tasarladığınız mutfak tezgahları ya da banyo lavaboları için farklı renkler ve desenlerdeki modellere yer verebilirsiniz.

Mutfak ve Banyo Dekorasyonu İçin Online Mağazalar

Seçtiğiniz dekorasyon alanınız için kullanabileceğiniz farklı modelleri yenicarsim.com adresinde bulabilirsiniz. İstediğiniz her alan kullanabileceğiniz dekorasyon malzemelerine ya da hazır mutfak tasarımlarına yenicarsim.com ile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel bakım ürünlerine, bebek bakım malzemelerine, hediyelik eşya ya da beyaz eşya modellerine de yer verilen yenicarsim.com uygun fiyat aralıklarına sahip bulunmaktadır. Her bütçeye hitap eden binlerde ürünün çeşidinin yer aldığı online alışveriş sistemi hem hızlı hem de kolay alışveriş imkanın sağlandığı merkezlerden bir tanesidir. Siz de yorulmadan, zahmet çekmeden alışveriş keyfi yaşamak için online mağazaları tercih edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları