Merinos Koltuk Takımları: Modelleri ve Yeni Sezon Koleksiyonları

Merinos Koltuk Takımları: Modelleri ve Yeni Sezon Koleksiyonları Galeri

Merinos koltuk modelleri evlerinize kaliteyi ve şıklığı beraberinde getiriyor. Her sene modaya uygun çıkarttığı onlarca model ile her zevke uygun bir oturma grubu takımı bulmanız mümkündür. Türkiye'nin en çok tanınan ve güvenilen mobilya mağazalarından birisi olan, yediden yetmişe herkesin zevkine uygun olarak çıkarttığı ürün kataloğu sayesinde seçim yapmanızı oldukça kolaylaştırıyor. Yaz ve Kış sezonlarına özel olarak çıkarttığı oturma grubu modelleri ile geniş seçenekler arasından istediğiniz seçimi kendiniz yapabiliyorsunuz. Rahatlığı hissetmenizi sağlayacak ürünleri en yakın zamanda görmelisiniz.

Uyumlu Renklerle Göz Zevkinize Hitap Ediyor

Ürettiği koltuk modelleri evinizde şıklığı ve rahatlığı yakalamayı amaçlamıştır. Genellikle siyah, beyaz ve kırmızı renklerin hakim olduğu oturma grubu modellerinde ufak ayrıntılar da gözden kaçmıyor değil. Modellerinde aşırıya kaçılmadığını ve genellikle sade, desensiz modellerin üretildiğini görmek mümkün. Siyah ve beyazın mükemmel uyumu odanızı süsleyecek. Kolluklarının siyah, döşemelerinin beyaz kullanıldığı ürünlerde kaliteden ödün verilmemiş. Renk uyumunda beyaz ile kırmızının da kullanıldığı ürünleri tercih ederken yanında halınızı da almanız en iyi görünüm için ortam hazırlayacaktır. Bundan sonra ihtiyacınız olan iki şey kalacaktır. Birincisi odanızın duvarlarını mobilya renklerine uygun boyamak, ikincisi ise mobilyanıza uygun bar takımı seçerek misafirlerin gelmesini beklemek.

Yeni Sezon Ürünleri

Merinos her sezona özel olarak çıkarttığı yeni sezon koleksiyonu sayesinde içinde bulunduğunuz iklim ve çevre şartlarını düşünerek, ürünlerini bu bakış açısıyla üretiyor. Yeni sezon koleksiyonunda birbirinden şık ve en çok tercih edilen oturma grubu modellerini bulabilmeniz mümkün. Yeni sezon koleksiyonunda sade görünümden biraz uzaklaşılmış ve yaz'a özel çıkartılmış olan bu ürünlerde ufak desenler kullanılarak yine şık modeller ortaya çıkartılmış. Genel olarak büyük ve estetik görünümlü koltuk modelleri tercih edilmekle birlikte gri tonlar kullanılmış. Bu sayede hem yaz sıcaklığına uygun modeller ortaya çıkartılmış hem de evinizin estetik görünümünü iki katına çıkartacak güzel oturma grubu modelleri üretilmiş. Yaz koleksiyonunda her bütçeye uygun olarak modeller bulunuyor. Bu sayede düşük gelirli vatandaşlarımız da bu güzel ürünlere sahip olabiliyor. Koleksiyonlara özel sağladığı indirimler ve taksitlendirme imkanı ile evinizi şık oturma grubu modelleri ile kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapmış olduğu çekiliş sayesinde koltuk takımı alan 100 kişiye ford fiesta markalı otomobili hediye ediliyor.

Merinos Koltuk Takımlarında Yaza Özel Kampanya

Yaza özel çıkartmış olduğu modeller, kampanyalar ve çekilişler ile yaz mevsimine hareketlilik getiren merinos her yerde sıklıkla tercih edilmeye başlamış durumda. Siz de bu oturma grubu modellerine sahip olmak ve özel çekiliş, kampanya gibi ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen Altincicadde.com adresine girerek bütçenize uygun oturma grubu modelini ister kredi kartına taksitlendirme, ister nakit taksitlendirme avantajıyla satın alabilirsiniz. Yazın trendine katılarak salonunuzu yenileyebilirsiniz. Geniş katalog modelleri ve muhteşem yaz kampanyaları ile sizde onu tercih edin. Koltuk takımı satın alarak yapılacak olan çekilişlerle 100 Ford Fiesta'dan birinede sahip olma şansını yakalayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları