Mercurial: Nike Kramponlarda Kaçırılmayacak İndirimli Fiyatlar

Nike Mercurial ayakkabılar kalitesi ve hafif yapısıyla çok beğenilmektedir. Galeri

Nike, 20. yüzyılın ilk yarısında, Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuş önemli bir markadır. İlk olarak, özellikle sürekli ayakta kalan ve gün içinde yoğun hareket eden kişiler için rahat, hafif ve dayanıklı ayakkabıları üretmek için yola çıkan firma, başarılı ticari hayatıyla, günümüzde dünyanın en önemli spor giyim markalarından biri haline gelmiştir. Marka, spor dallarıyla ilgili giyim, malzeme, alsesuar gibi birçok ürünü satışa sunmaktadır. Bunların en beğenilenlerinden biri Mercurial spor ayakkabılardır.

Nike Markası Ürünleri ve Markanın Mercurial Kramponları

Nike, her sezon usta tasarımların elinden çıkan koleksiyonlarla görücüye çıkmaktadır. Marka, özellikle profosyonel sporcular için, spor aktivitelerinde giyilmek üzere bireyler için ve sade, rahat giyinmekten hoşlananlar için ürün tasarımları yapmaktadır. Koleksiyonlarda giyim ürünleri, eşofman, tişört gibi modeller, çorap ve spor ayakkabılar, top gibi spor aksesuarları bulunmaktadır. Marka kataloglarından spor dalları üzerine birçok ürün bulunabilir. Firmanın iddialı olduğu dallardan biri futboldur. Bu spor alanında birçok ürün ve malzeme üretilmektedir. Futbol sporunun önemli bir elemanı olan kramponlar, kısaca altı yeşil sahada özel olarak giyilmeyi sağlayan dikenli tabanı olan ayakkabılardır. Bu ayakkabılar bağcıklı olarak tasarlanmakta ve özel şekilde üretilmektedir. Markanın Mercurial modeli dünya üzerinde en bilinen ve beğenilen modellerden biridir. Ayakkabı 2002 yılından bu yana üretilmekte olup, birçok farklı modeli bulunmaktadır. Her sezon farklı renk ve tasarımlarıyla piyasaya renk katmaktadır. Bu sezon özellikle, canlı mavi, turuncu, sarı, yeşil tonları çok beğenilmiştir. Modelin yeşil saha ve halı sahada kullanılan iki ayrı modeli bulunmaktadır. Mercurial ayakkabılar hafiflikleriyle dikkat çekmektedir. Yaklaşık olarak 100 gram gibi oldukça hafif ağırlığı olan kramponlar, bu yönüyle sporculara hız katmakta, ayaklara baskı yapmadan hareket kabiliyetlerini artımaktadır. Özellikle maç sırasında diğer futbolculara oranla daha fazla koşan kanat pozisyonu oyuncuları ve forvetler tarafından çok beğenilerek kullanılmaktadır. Dayanıklı ve hafif olması, dünya çapında birçok tanınmış futbolcunun bu modelleri kullanmasını sağlamaktadır.

Ürün Alımı Bilgileri ve Online Alışveriş Seçenekleri

Nike ürünleri ve Mercurial ayakkabılar kalites, ve şık görünümleriyle ülkemizde de çok beğenilmektedir. Altı sökülerek değiştirilebilen Soft ground ve Firm ground adında iki çeşidi bulunan ayakkabıların canlı renkleri, şık görünümleri oldukça ilgi görmektedir. Markanın ürünlerini önemli spor mağazalarından, Nike'in kendi satış şubelerinden almak mümkündür. Firmanın yıl sonu veya özel günler öncesinde yaptığı indirimlerden alışveriş yapmak çok daha ekonomik olacaktır. Öte yandan günümüzde spor ürünleri satış mağazalarının birçok "outlet" şubesi bulunmaktadır. Sadece indirimli ürünlerin satıldığı bu özel satış yerlerinden uygun rakamlara model seçilebilir. Mercurial ayakkabılar başta olmak üzere, spor ürün alışverişinde internet üzerinden hizmet sunan online mağazalar da tercih edilebilir. Sporcum, Yalıspor, Zidaya, Morhipo gibi online mağazalar, uygun fiyatlı ürünleri ve kolay ödeme seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Online alışveriş yöntemleriyle, ünlü markaların kaliteli ürünlerini ekonomik rakamlara almak ve spor yaparken de şıklığı yakalamak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Sporcum
  • Morhipo
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları