Mercedes Sls Amg: Tüm Fiyatlarda Uygun Geri Ödeme Koşullu Krediler

Mercedes Sls Amg Galeri

Üstün özelliklere, benzersiz bir tasarıma sahip bir otomobil satın almak istiyorsanız, Mercedes Sls Amg oldukça uygun bir seçimdir. İdeal ağırlık dağılımına sahip olan otomobil, alçak ağırlık merkezi ile size spor otomobil konseptini hissettirmektedir. Bu otomobilin en önemli özelliği martı kanatlı kapılara sahip olmasıdır. Mercedes firması bu otomobili için çeşitli indirimler düzenlemektedir ve dilerseniz bu indirimlerden yararlanarak aracınızı satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli kredi ve taksit imkanları da spor arabalara meraklı müşteriler için sunulmaktadır. Üstün performansa ve dikkat çekici tasarıma sahip bu araç sizi çok memnun edecektir. Kaliteyi aracınız içinde geçirdiğiniz her an hissetmek istiyorsanız, Mercedes Sls Amg doğru bir tercihtir.

Mercedes Sls Amg'lerin Teknik Özellikleri

Martı kanadı kapılı bir yapıya sahip olan bu araç, firmanın klasik spor modelinin yeniden yorumlanması ile ortaya çıkmıştır. Bu modelin iç tasarımı kadar dış tasarımı da hem sportif, hem de uzaktan bakıldığında dahi kaliteyi hissettirecek düzeydedir. Uçaklardan ilham alınan tasarımı, seçkin bir otomobile sahip olma duygusunu size hissettirecektir. Aracın hafif bir yapıya sahip olması, yüksek performansının kaynağıdır. Bu dinamik aracın radikal tasarım konsepti, hedeflenen 1620 kg'lık ağırlığın oluşmasını sağlamıştır. Bu ağrılık, geleneksel çelik yapılı otomobiller ile kıyaslandığında oldukça hafif kalmaktadır. Aracın alüminyum gövdesi yüksek güvenlik sağlamaktadır. Tüm spor araçlarda standart haline gelen alçak gövde, bu araçtaki martı kanadı biçimindeki kapılar sayesinde araca binerken veya araçtan inerken size kolaylık sağlayacaktır. Performans konusunda ise adından söz ettirmeyi başaran araç, 6.3 litrelik, V8 silindirli AMG motoru sayesinde 420 kW azami güç üretebilmektedir. Bu sayede Mercedes Sls Amg piyasadaki en güçlü spor otomobillerden birisi haline gelmiştir. Mercedes firması bu otomobilin performansını artırma amacıyla birçok çalışma yapmıştır. Bu çalışmalar sayesinde araç sınıfının öne çıkan modelleri arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Bu çalışmaları özetlemek gerekirse; aracın emme sisteminin yeni nesil otomobillere uygun hale getirilerek, yeniden tasarlanması, geliştirilen supap teknolojisinin yanı sıra otomobilin egzoz sistemindeki mevcut engellerin minimuma indirilmesidir. Tüm bu çalışmalar sayesinde Sls Amg, oldukça iddialı bir model haline gelmiştir. Otomobilin 8 silindirli motoru, gaz pedalına hızlı bir biçimde tepki vermekte ve tüm devirlerde oldukça hassaslık göstermektedir. Otomobilde kullanılan geliştirilmiş yağlama sistemi, modelin motorun daha alçak bir konuma yerleştirilmesine olanak sağlamıştır. Bu sayede modelin ağırlık merkezi daha aşağıya alınmış ve aracın yol performansına önemli katkı sağlanmıştır. Verim artırıcı birçok özelliği sayesinde bu araç 100 kilometrede 13 litre benzin harcayarak, kalitesini bu alanda da ortaya koymaktadır. Yüksek performanslı AMG fren sistemi oldukça kısa fren mesafeleri sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak büyütülebilen fren diskleri ise otomobilin fren performansının daha da artırılmasını kolaylaştırmaktadır. Otomobilin tüm bu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, üst sınıf, yüksek performanslı ve oldukça kaliteli bir otomobil olduğu açıkça belli olmaktadır.

Mercedes Otomobillerde Kaçırılmayacak Fırsatlar

Tüm Mercedes markalı otomobilleri, firmanın size sunduğu kampanyalardan yararlanarak oldukça uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Sls Amg gibi otomobilleri ise indirimlerden yararlanarak satın alabilir ve ödemeyi de taksit, kredi gibi alternatifleri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Firma araçlarından birini satın almayı düşünen müşterilerine düşük faizli kredi imkanı da sağlamaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları