Mercedes Cls: Cazip Krediler ve Ucuz Otomobil Satın Alma Fırsatları

Mercedes Cls Galeri

Mercedes, 1926 yılında Almanya’da üretime başlayarak kısa sürede kıtalar arası bir başarıya sahip olmuştur. Firma, şu günlerde kıtaları aşan başarısına yakışır bir tasarım olan Mercedes Cls ile tüketicilere ulaşmaktadır. Söz konusu model, tasarımı ve performans özellikleri ile piyasaya yön vermeyi başarmıştır.

Mercedes Cls ile Keyifli Bir Sürüşün İpuçları

Mercedes Cls ile Keyifli Bir Sürüşün İpuçları

Mercedes Cls öncelikle dış tasarımı ile dikkat çekmektedir. Aracın kenarları keskin çizgilerden meydana gelmektedir. Bu keskin çizgiler yumuşak kavisler ile birleşerek estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Firmanın sembolü ise aracın ön kısmında bulunmaktadır. Aracın ön kısım farında LED gösterge şeritleri gece rahatça görülmesini sağlamaktadır ve ‘C’ şeklindedir. Aracın arka kısmı ise tavandan aşağı keskin bir eğimin ardından arka camların duruş şekli ile klasik tarzın yanında spor bir atmosfer yaratmaktadır. Söz konusu model renk olarak metalik opak boya ile gece gündüz dikkat çeken bir özellik göstermektedir. Mercedes Cls iç tasarımıyla da dikkat çekecek bir özellik sunmaktadır. Arka koltukların sahip olduğu yükseklik ile yolcular konforu fark edebilecekler. Aynı zamanda aracın dışındaki sportif ve klasik duruş iç tasarımda da varlığını hissettirmiştir. İç kısım, silver shadow olarak bilinen gümüş gölge veya siyah piyano lake ile farklı bir konseptten meydana gelmektedir. Söz konusu model, sürücüye park yeri arama ve park etme kolaylığı için PARKTRONIC sistemini sunmuştur. Sistem park yerinin yeterliliğini belirlerken ultrasonik sensörleri kullanır. Sonrasında yönlendirme motorları ile araç uygun bulanan yöne doğru harekete geçer. Aracın bagaj kanadında bir adet kamera bulunmaktadır. Bu kamera ile arkadaki alanın görüntüsü öndeki COMAND ekrana aktarılır. Bu sayede hem park kolaylığı sağlanırken hem de zor arazilerde geniş bir manevra bilgisine erişilmektedir. Aynı zamanda bu model geniş aksesuar yelpazesi ile dikkat çeken bir tasarım özelliği göstermektedir. Söz konusu modelde KID çocuk güvenlik koltuğu ile çocuğunuzun yaş aralığına uygun ayarlamalar yapabilirsiniz. Böylece uzun bir kullanımın açık kanıtını gösteren bu özellik ile çocuğunuzun büyüme çağına uygun ayarlamalar yaparak çocuğunuzu aracınızla büyütmenin keyfini yaşayacaksınız. Araç sahip olduğu motor özelliği ile sürücüsüne keyifli sürüşler yaşatmaktadır.

Araç Satışlarında Cazip Fırsatlar Dikkat Çekiyor

Söz konusu model, sıralanan bu özellikleri ile markanın başarı grafiğine uygun bir profil çizmektedir. Son zamanlarda bu araca sahip olma noktasında tüketicinin yüzünü güldüren fırsatlar ortaya çıkmaktadır. Öncelikle online banka adreslerini ziyaret ederek kişilere sunulan araç kredilerinden yaralanabilirsiniz. Bankaların araç kredileri bireyler için uygun geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bütçenize uygun düşük faizli araç kredilerinin yanında uzun ya da kısa vadeli kredi seçeneklerinden yaralanarak Mercedes Cls gibi bir aracı hayatınızın her anına dâhil edebilirsiniz. Bu şekilde hem tasarımı kullanırken hem de kredilerin sunduğu kolaylıklar ile endişesiz bir ödeme aşaması geçireceksiniz. Aynı zamanda Mercedes-benz.com adresini ziyaret ederek yapacağınız deneme sürüşü başvurusu ile aracı deneyerek söz konusu özellikleri bizzat tespit edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları