Megane Hb: Yeni Yıl Modellerinde Uygun Kredili Alışveriş Seçenekleri

Megane HB Galeri

Otomobil dünyasında oluşan değişiklikleri insanlar yakından takip etmektedir. Otomobil firmaları her geçen sene piyasaya sürdükleri yeni araçlarıyla otomobil tutkunlarının beğenisini kazanmanın yanı sıra, mevcut araçlarını yenileme ve yeni araçları piyasada tutundurmayı kendilerine hedef edinmişlerdir. Yeni çıkan bir aracın gerek otomobil fuarlarında gerekse firmanın bünyesinde bulunan bayilerin aracılığıyla tanıtımı yapılmaktadır. Bu tanıtım hem aracın teknik özellikleri ve donanımlarının insanlara beyan edilmesi hem de isteğe bağlı olarak test sürüşleri sayesinde gerçekleşmektedir. Her otomobil firması gibi Renault firması da birçok yeni aracını insanların beğenisine sunmuştur. Bu araçlar arasından Megane Hb otomobil severler tarafından büyük ilgi gören ve satışlarına son sürat devam edilen bir araçtır.

Otomobil Tutkunlarının Gözdesi: Yeni Megane Hb

Otomobil Tutkunlarının Gözdesi: Yeni Megane Hb

Aracın kendine özgü, insanların büyük beğenisini kazanan bir tasarımının olmasının yanı sıra araçta kullanılan malzemelerin ve usta işçiliğinin kalitesi takdire şayandır. Ayrıca aracın üstün olan diğer özelliklerinden bazıları ise yol tutuş özelliği ve denge konusunda başarılı olmasıdır. Muhteşem yol tutuş özelliği sayesinde en keskin virajlarda dahi rahat bir sürüş izleyebileceğiniz gibi aracın denge sistemi vasıtasıyla kötü yol şartlarında bile yolun bozuk olmasını hissetmeyerek konforlu bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Ayrıca çift klima sisteminin araca entegre edilmesi de hem sürücünün hem yolcuların konforunun ön plana alındığının göstergelerinden sadece bir tanesidir. Bu sistem, klimanın ister sürücü isterse de yolcular tarafından ayrı ayrı kullanılmasını sağlamaktadır. Yeni Megane Hb bünyesinde işinizi kolaylaştıracak birçok teknolojik sisteme de yer verilmiştir. Aracın anahtar görevini yapan kart şeklindeki uzaktan kumandası şehir içi ve şehirlerarası yolculuklarınızda ulaşım sorununuzu kolaylaştıracak sabit nagivasyonu, radio ve mp3 dinleyebileceğiniz 8 adet hoparlöre sahip dijital müzik sistemini bu teknolojik özelliklere örnek gösterebiliriz. Araçta bulunan arka park sensörleri aracınızı park ederken sorun yaşamanızı daha alt seviyelere indirgemektedir. Ayrıca start ve stop tuşu sayesinde aracınızı çalıştırırken büyük kolaylık yaşamanız kaçınılmaz bir fırsat olacaktır. Aracın; 1.6 benzinli 110 ve 105 beygirlik, 1.5 dizel 85, 105 ve 110 beygirlik 5 ayrı motor seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 85 ve 105 beygire sahip 1.5 dizel araçlar 1 kilometrede 110 gramın altında karbondioksit yaymalarından dolayı tamamen doğa dostu araçlardır. Renault markasının tüm araçlarındaki güvenlik önlemleri Megane modelinde de üst seviyelerde tutulmuş durumda. Teknik tasarımın yanında şık görüntüsüyle de otomobil tutkunlarını kendisine bağlayacak olan araç, son yıllarda markanın ürettiği modeller arasında en fazla beğeni toplayan modellerden biridir.

En Yeni Modellerinde Uygun Kredi Olanaklarını Kaçırmayın

Yeni Megane Hb modeline sahip olmak, aracın anlattığımız ve bunların dışında daha birçok özelliğinden yararlanmak için şehrinizde bulunan size en yakın Renault yetkili satıcısına uğrayabilirsiniz. Bu ve diğer Renault araçlarının yeni yıl modellerini uygun kredili alışveriş seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Renault satışını yaptığı bütün araçlarına isteğe bağlı olarak seçilebilen, 3 yıl veya 100.000 kilometre garantisi vermektedir. Renault marka tüm otomobiller için bankaların kredi olanaklarını gözden geçirebileceğiniz online siteler bulunmaktadır. Taşıt kredileri için bankalar.org adresini ziyaret ederek, bankaların taşıt kredisi oranlarına göz atmanızı öneririz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları