Megane 3: Kredili Araba Alışverişi ve En Uygun Ödeme Koşulları

Megane 3 Galeri

Bazı otomobiller vardır ki, sahip olduğu özellikleriyle ve duruşuyla bir tutku haline gelmektedir. Megane 3 de bu otomobillerden bir tanesidir. Sahip olduğu iki farklı modeliyle otomobil tutkunlarını gönlünü kazanmış durumdadır. Coupe ve hatchback olarak üretilen araç, her iki zevke de hitap etmektedir. Öne çıkan özelliklerinden ilki, sahip olduğu spor tasarımı olmaktadır. Duruşunu da etkileyen bu tasarım sayesinde araç tüm bakışları üzerinde toplamaktadır. 2008’de piyasaya çıkan araç sahip olduğu özellikleriyle ve görünümüyle hala en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Megane 3 İle Büyük Mutluluklar Yaşayın

Megane 3 bu iki modeliyle yolların tozunu atarken, tasarrufuyla ve performansıyla da göz doldurmaktadır. 110 beygirlik motoruyla da bunu fazlasıyla açıklamaktadır. 1,6’lık bu motoruyla 190 km’ye kadar hıza ulaşabilen araç, kendisinden bekleneni fazlasıyla vermektedir. Aracın motoru dışında dikkat çeken kısmı, dış tasarımına bakıldığında, sahip olduğu çizgilerle duruşunun ne kadar kararlı olduğunu göstermektedir. Aracın ön kısmına bakıldığında biraz geniş bir ızgara kısmının olduğu görülmektedir. Bu sayede araç hatchback olmasına rağmen kendine bir ağırlık katmaktadır. Benzer genişlik pek fazla olmasa da aracın arka kısmında da yer almaktadır. Bu genişliği uzun farlar ve stop lambaları da en iyi şekilde tamamlamaktadır. İç kısma geçildiğinde sürücüyü ve yolcuları karşılayan ön panel sadeliğiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca aracın dışında ön ve arka kısımların sahip olduğu genişlik iç panelde de yer almaktadır. Bu sayede aracın içi ve dışı arasında uyum sağlamaktadır. Panelde yer alan donanım düğmeleri sadeliğiyle dikkat çekmektedir. Birbirine benzer, alt alta duran iki çerçeve içinde bulunan düğmelerle ön panelin şıklığı içinde kendine yer bulmaktadır. Elektronik ve klasik olarak bir arada kullanılan gösterge kısmıyla da bu şıklık tamamlanmaktadır. Megan’ın diğer modellerinden farkını her anlamda gösteren otomobil, bu farklılığı hem dışı hem de içiyle fazlasıyla yansıtmaktadır. Küçük bir sınıf aracı olmasına rağmen sahip olduğu geniş iç ortam sayesinde de bu farklardan birini de açıkça göstermektedir. Hatchbacktan farklı olan dış tasarımıyla coupe kullanıcılarının gönlünü fethetmektedir. Daha ince tasarımıyla spor çizgilerini daha çok yansıtan coupe modeli, ön kısımında hatchback havası olsa da arka kısmının inceliğiyle kendi farkını yansıtmaktadır. Klasik, bilinen Megane tarzlarından her anlamda farklı olduğunu gösteren bu iki model, kendi aralarında da farklılık göstermektedir. Coupe tarzının farklı olan bir diğer yanı da, spor hava yaratırken keskin çizgilerin kullanılmasıdır. Kaputtan başlayan bu keskinlik, yan kısımlarla devam ederek, arkada daha oval bir çizgiyle birleşmektedir. Bu sayede farklı bir hava kazanmaktadır. İç kısmına geçildiğinde; büyük ölçüde hatchback tarzına benzer olan bir panel kullanıcıları karşılamaktadır. Coupe olması nedeniyle de küçük olması doğal olarak karşılanmaktadır. Motor performansıyla da istenileni fazlasıyla vermektedir. 1,5 DCİ seçeneği de bunun en iyi göstergesidir.

Uygun Geri Ödemeli Kredilerle Sahip Olun!

Bu kadar iyi Megane 3 modellerine sahip olmak bazılarına zor gibi görünmektir. Ancak artık bankaların araba almak isteyenlere sağlamış olduğu finans desteğiyle bu çok kolay olmaktadır. Hem alırken hem de öderken kolay olan bu krediler, isteyen herkese maddi anlamda çok büyük faydalar sağlamaktadır. Faiz ödemek istemeyenler için faizsiz finans desteği sağlayan bankalar da bulunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları