Mbt Ayakkabı: Modelleri, En Ucuz Satış Noktaları ve İndirimli Fiyatlar

Mbt Ayakkabı: Modelleri, En Ucuz Satış Noktaları ve İndirimli Fiyatlar Galeri

Masai Barefoot Technology yani kısa adı ile MBT ayakkabıları İsviçreli mühendis Karl Muller tarafından tasarlanmıştır. Masai kabilesinin düz olmayan zemin üzerindeki çıplak ayak ile yürüme tekniklerinden esinlenilerek tasarlanan bu ayakkabılar günlük yürüyüş ayakkabısı olarak düşünülmüştür. İnsan vücudunun anatomik yapısının modern şehir yaşantısına uygun olmadığı mesajını vermeye çalılan ayakkabılar, basıldığı anda tabana farklı noktalardan baskı uygulayarak doğal bir zeminde yürüyormuş hissi vermektedir. Bu özel taban yapısı sayesinde dünyanın ilk fizyolojik özellikli spor ayakkabısı olma ünvanını da elde etmiştir. Kalın ve esnek tabanları sayesinde ekstra konfor sağlamaktadır. Kalın ve kaba gibi görünseler de bu ayakkabılar çıplak ayakla yürüme hissi uyandıracak bir rahatlığa sahiptir.

MBT Ayakkabılar

Bu MBT ayakkabılar, yürüyüş esnasında birçok kası birden çalıştırarak bel ve boyun ağrılarına iyi gelmektedir. Sağlığa son derece faydalı olan bu ayakkabıların size kazandırdıkları arasında, kilo kaybı, diz ve kalça eklemlerinin ağrılarında azalma, selülit giderme, stres azaltma gibi etkiler yer almaktadır. Sadece yürüyüş yaparken değil, günün her anında kullanılabilecek bu ayakkabının sürekli kullanımda yaşam kalitenizi artırmaya yönelik bir ürün olduğunu anlamak hiç de güç değildir. Metabolizmayı hızlandırma etkisi sayesinde almış olduğunuz kiloları kısa sürede geri vermenize yardımcı olacaktır. Gün içinde sürekli ayakta durmak zorunda kalanların en büyük yardımcısı olmaya adaydırlar ve uzun süre kullanımın insan vücuduna hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Bu ayakkabıları kullananlar arasında yapılan araştırmaya göre, bel sorunu yaşayan ve yürümekte zorluk çeken kişiler dahi bu ayakkabılar sayesinde saatlerce ağzı sızı çekmeden yürüyebilmişlerdir. Yürüyüş sonrasında da herhangi bir ağrı ya da yorgunluk problemi çekmemişlerdir.

Online Alışveriş İmkanları

Mucizevi MBT ürünlerini Boyner veya Beymen mağazalarında bulabilirsiniz. Eğer ki yaşadığınız yerde Bu mağazalardan biri yoksa dert etmeyin. Online alışveriş siteleri de bu sağlık ayakkabılarını uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunmaktadır. Beymen'in resmi satış sitesi olan Beymen.com, en şık MBT ayakkabı modellerini bulabileceğiniz adreslerden bir tanesidir. Fiyatların 400-500 TL olarak değiştiği sitede indirimli modelleri 135 TL'den satın alabilmek mümkündür. Zizigo, bu faydalı modelleri bulabileceğiniz bir diğer online alışveriş sitesidir. Spor modellerin yanısıra, deri ve rugan malzemelerden yapılmış, iş adamlarının da rahatlıkla kullanabileceği modeller bulmak mümkündür. Bayanlar için de son derece şık modeller bulunan sitede fiyatlar 400-600 TL arasında değişmektedir. Zizigo ayrıca kullanıcılarına ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanı da sunmaktadır. Ayağıma olur mu olmaz mı kaygısı taşımamanız için, satın almış olduğunuz ürünleri ücretsiz değiştirebileceğinizi de unutmamak gerekir. Pabbuc.com'da ise en rahat MBT modelleri yazlık ve kışlık seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Yazlık sandalet modellerinde fiyatlar biraz daha uygun olmakla birlikte 300-600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ayakkabının çok ötesinde olan bu ürünlere mbtturkey sitesinden sahip olmak da mümkün ve öyle görünüyor ki en çok seçenek de bu sitede mevcut.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları