Mayokini: Yeni Sezon Mayokini Renkleri ve Modelleri Burada

Mayokini: Yeni Sezon Mayokini Renkleri ve Modelleri Burada Galeri

Mayokini, bikini ve mayo modellerinin birleşimiyle hazırlanan özel bir deniz giyim tasarımdır. Son yıllarda son derece gözde olan, hanımlar tarafından çok beğenilen bir modeldir. Bu mayo çeşidi, zaman içinde birçok tasarımla farklı model ve şekillerde hazırlanmaya başlamıştır. Yurdumuzda tekstil sektörünün bir hayli gelişmesiyle birlikte deniz giyim ürünleri hazırlayan birçok tesktil firması oluşmuştur. Özellikle son yıllarda birbirinden başarılı Türk Firmaları hem yurt içinde, hem de yurt dışında ürün satışı yapmakta ve büyük başarı kazanmaktadır. Zeki Triko, Nelson, Ay Yıldız, Ten Mayo gibi firmalar bunlardan bazılarıdır. Bu firmalar her sezon birbirinden güzel tasarımlarıyla sektöre renk katmaktadır.

Yeni Sezon Mayokini Renkleri

Yeni Sezon Mayokini Renkleri

Yeni sezonda yaza yakışan canlı renkler moda olacaktır. Mayokini modellerinde de bu renkler ağırlıklı olarak yer almaktadır. Özellikle her rengin fosforlu ve canlı tonları mayokinilerde yeni sezon bol bol kullanılmış. Fuşya, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor, kırmızı renklerin canlı tonlarındaki renklerle hazırlanan modeller oldukça göz alıcı. Siyah ve beyaz ise her zamanki klasikliğini korumakta. Mayokini deseninde bu iki renge de her zamanki gibi yer verilmiş. Bu arada puanlı modeller ile leopar desenlere de yer verilmiş. Öte yandan geometrik desenler ile çizgili desenler de modellerde yoğun şekilde kullanılmış. Yaz mevsiminin cıvıl cıvıl özelliğine yakışan çiçek desenleri, yapraklar, hayvan motifleri, deniz desenleri de yer almaktadır. Süsleme olarak çeşitli parlak taşlar, fermuarlar, düğmeler, tokalar kullanılmış. Ayrıca çeşitli renklerdeki boncuklar da bu tip mayolara renk katmaktadır. Mayokinilerin dekolte bölgelerinde, iplerinde ve alt kısımlarında kullanılan bu aksesuar süslemeler ürünlerin görsel olarak daha da çekici görünmesine katkı sağlamaktadır.

Yeni Sezon Mayokini Modelleri

Yeni Sezon Mayokini Modelleri

Yeni sezonda her zamanki klasik mayokini modelleri yerini korumaktadır. Bikini modelinde olan fakat bel kısmımnda bağlantısı olan modeller bu sezon da tercih edilecek. Ancak 2012 sezonunda yeni modeller de dikkat çekmektedir. Bunlardan ilki, genel itibariyle mayo görünümünde olmakla birlikte, sadece bir kısmı açık olan, mayokini modelleridir. Belin bir tarafında açıklık olan modeller farklı görünümüyle dikkat çekmektedir. Bu modeller belin biraz kalın olduğu için mayokini giymeye çekinen hanımlar için idealdir. Kiloları klasik mayokiniler kadar göstermeyen bu modeller kullanışlı modeliyle dikkat çekmektedir. Bir diğer model ise bu sene sık sık göreceğimiz örme olanlardır. Ya sadece bağlantı bel kısmı, yada üst tarafı tamamen örme olan model aynı zamanda şık bir plaj kıyafeti olarak dikkat çekmektedir. Yeni sezonda dikkat çeken bir model de alt kısmı şort biçiminde hazırlanan modellerdir. Bu modeller daha kapalı plaj giyimi tercih eden hanımlar için ideadir. Öte yandan bebek bekleyen hanımlar da tercih edebilir. Mayo olarak denizde kullanılma özelliğinin yanısıra şortlu modeller ayrıca plajda ve deniz kenarında hoş bir plaj giysisi olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca mayo olarak daha kapalı modeller tercih eden hanımlar için ideal olacaktır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları