Mayo Modelleri Ve Fiyatları: Yeni Sezon Ürünlerde İndirim Fırsatları

Mayo Modelleri Ve Fiyatları: Yeni Sezon Ürünlerde İndirim Fırsatları Galeri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tatlı bir tatil heyecanı başlar. Kış aylarının soğuk ve kapalı günlerinden sonra kendini gösteren güneş, tüm insanları heyecanlandırır ve birkaç günlük de olsa tatil yapma, güneşin ve denizin tadını çıkarma isteği uyandırır. Kıştan kalma tüm yorgunluğu, güneşli günlerde cıvıl cıvıl sahillere bırakmak isteriz. Tatil planlarının şekillendiği andan itibaren, geri sayımın başladığı günlerde tatil alışverişi de başlar. Güneşten korunmak için edinilecek şapkalar, kremler, terlikler, plaj giysileri gibi şeyler içeren bir liste oluşur. Değişen beden ölçüleri ile yılın moda renk ve modellerinin de etkisiyle en büyük telaş plaj giysilerinde yani mayo ve bikinilerde yaşanır. Vücut şekline, ten rengine ve zevke uygun, beğenilen bir deniz giysisi arayışı içine girilir. Vücuduna güvenen ve belirgin izler kalmadan bronzlaşmak isteyen kadınlar genellikle bikinileri tercih eder. Fakat pek çok kadın da hem giydiğinde kendini daha rahat hissettiği için hem de yaşın vücutta ve ciltte meydana getirdiği deformasyonu göstermek istemediği için mayoları tercih eder. Erkeklerde ise durum tamamen zevke dayalıdır. Bazı erkekler slip ürünleri tercih ederken bazıları da şort stilindekileri tercih eder.

Mayo Modelleri

Mayo Modelleri

İnsanların beğenileri ve zevkleri çok çeşitli olduğundan moda sektörü her talebi karşılamaya yönelik çalışır. Bazı markaların tarzı hemen hemen her kadına hitap ederken bazılarınınki daha küçük fakat farklı bir kesimle sınırlı kalır. Mayo modellerinde de durum buna yakındır. Bazı markalar canlı ve desenli kumaşlarla çalışmayı severken bazı markalarda genel olarak daha ağır renklerin hakim olduğu klasik modeller üretir. Seçim tamamen alıcının zevkine bırakılmıştır. Modelleri belirleyen bir diğer unsur da kesimleridir. Bazı tasarımlar boyundan ya da omuzdan kalın askılı, bazıları ip askılı, bazıları straplez, bazıları bel ve kısmi olarak göbek bölgesini açıkta bırakan tarzda, bazıları şortlu, bazıları da etekli olabilmektedir. Bu seçimde etken olan tek unsur yine kişinin zevki ve beğenisidir.

Online Alışverişte Mayo Modelleri ve Fiyatları

Online Alışverişte Mayo Modelleri ve Fiyatları

Plaj giysileri bu ürünleri satan mağazalardan temin edilebileceği gibi, online alışveriş imkanı sunan internet sitelerinden de satın alınabilir. Boyner mağazası; kadın, erkek ve çocuk plaj giyim ürünlerinde pek çok marka ve modeli bir arada bulabileceğiniz sanal mağazalardan birisi. Örneğin kadın mayolarında Kom, Zeki Triko, Sunset, No Gossip ve Triumph gibi markaların ürünlerini 76 liradan başlayan fiyatlarla satın alabilir, 100 lira üzeri alışverişlerinizde de ücretsiz kargo kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kom markalı mayo modellerini ve fiyatlarını, Kom’un kendi internet sitesinde bulabilirsiniz. Erkek mayolarında 24 liradan, kadınlarda ise 69 liradan başlayan fiyatlarla alışverişinizi yapabilir, 150 lira üzeri alışverişlerinizi kargo ücreti ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Ereyon, Hepsiburada ve Gittigidiyor gibi güvenli online alışveriş imkanı sunan internet sitelerini kullanarak da bir çok markanın kadın, erkek ve çocuk plaj giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Kom
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları