Mayo Çeşitleri: Yeni Sezon Ürünlerinde İndirimli Online Seçenekler

Mayo Çeşitleri: Yeni Sezon Ürünlerinde İndirimli Online Seçenekler Galeri

Yaz aylarında en çok alınan ürünlerden biri de mayolardır. Kadın ve erkek modelleri bulunan bu ürünlerin çok çeşitli modelleri de satılmaktadır. Kadınlar için daha farklı ve daha fazla mayo çeşidinin bulunduğu da bir gerçektir. Her yaz mağazalarda bu ürünlerin oldukça fazla modellerine rastlamak da mümkündür. Sadece mayo satan mağazalar olduğu gibi tekstil ürünlerinin satıldığı mağazalarda da bu ürünlerin değişik çeşitleri bulunmaktadır. Her yaz kadın ve erkek modellerinde değişik seçenekler piyasaya çıkar. Bu ürünler mağazalarda da marka ve modeline göre farklı fiyatlarla satılır. Bazı markalar sadece mayo üzerine ürün üretmektedir. Genelde yeni sezon ürünleri daha pahalıdır. Ancak bir sene önceki ürünler daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Zaman zaman bazı markalarda indirim uygulansa da sezon sonu indirimler daha fazladır. Bu ürünleri alırken online seçeneklerden yaralanmak ve bu fırsatları takip etmek daha hesaplı olabilmektedir.

Mayo Çeşitleri: Yeni Sezon Ürünleri

Yaz aylarının en satan ürünlerinden biri de tabii ki mayolardır. Bu ürünler özellikle yaz aylarında daha fazla modelle piyasada satılmaktadır. Kadın ve erkekler için üretilen bu ürünlerin her bedene her yaşa göre de uygun olanları satılmaktadır. Bu sene de çok farklı çeşidin üretildiği bu ürünlerin modelleri her markaya göre değişmektedir. Kadın modellerin daha fazla olduğu bu ürünlerde bu sene canlı renkler göze batmaktadır. Bazı kadınlar bikini tercih etse de bazı kadınlar için mayolar vazgeçilmezdir. Bikinilere göre daha kapatıcı özelliği olan bu ürünler, bazı bayanlar için idealdir. Bazı firmalar daha çok klasik modellere yer vermektedir. Bazı markalar da siyah ve daha koyu renklere ağırlık vermektedir. Bu sene ki bayan modellerinde straplezden, tek omuz ve klasik modellere kadar birçok ürün mevcuttur. Zeki Triko, Sunset, Kom, Nelson gibi markalarda kadınlar için çok farzla renk ve seçenek bulunmaktadır. Sunset'in bu sene de değişik modelleri bulunmaktadır. Firma, renkli ürünlerle klasik olanlara da yer vermektedir. Nelson da daha çok klasik modelleri bulmak mümkündür. Kom da oldukça fazla çeşitle bu sene desenlilerden düz renklere kadar tarzını korumaktadır. Erkekler için de Arena, Speedo gibi markları takip etmek gerekmektedir. Bu markalar da kadın ürünleri de satıldığı gibi diğer markalara göre daha çok erkek modelleri mevcuttur. Kadın modellerinde, 2012 yılına genelde daha tarz ve modern mayolar damgasını vurmaktadır.

Mayo Çeşitleri: Yeni Sezon Ürünlerinde Online Seçenekler

Mayo çeşitlerini mağazalardan indirimli almak için takip etmek gerekmektedir. Sezon sonu genelde yüzde elli indirime giren ürünler, belirli dönemlerde de ürün üzerinden yüzde yirmi gibi oranlarla indirime girebilmektedir. Bu indirimleri takip etmek gerekmektedir. Online mağazalardan alışveriş yapmak her zaman daha avantajlı olabilmektedir. Zidaya' da daha çok Nelson, Pierre Cardin gibi markalara rastlamak mümkündür. Her bedene ve fiyat alternatifine göre sıralanan ürünler oldukça çeşitlidir. Bazı ürünleri uygun fiyatlarla almak mümkündür. Sanal mağazada, erkek modellerine de yer verilmiştir. Erkek modellerde Arena, Speedo gibi markalar bulunmaktadır. Gittigidiyor'daki sanal mağazalarda daha çok Sunset ve Kom ürünlerini bulmak mümkündür. Kom da ayrıca kendi sanal mağazasında satış yapan markalardandır. Firmanın 2012 kataloğunu takip edilebileceği gibi online indirimlerden yararlanarak da bazı ürünler satın alınabilir. Firma erkek mayo modellerine de yer vermektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Arena
  • Kom
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları