Maybelline Ürünleri: İndirimli Online Fiyatlar ve Kullanıcı Yorumları

Maybelline Ürünleri: İndirimli Online Fiyatlar ve Kullanıcı Yorumları Galeri

Makyaj, bayanların antik çağlardan bu yana vazgeçemedikleri güzellik yöntemlerinden bir tanesidir. Eski çağlarda kadınlar, gözlerini boyamak için kömür ve toprak tozlarından, yanaklarını renklendirmek için kiremit tozlarından, yüzlerini beyazlatmak için pirinç tozlarından yardım alarak makyaj malzemeleri üretmişlerdir. Çeşitli bitki ve hayvan yağlarından elde edilen dudak boyaları ile dudaklarına renk vermişlerdir. Günümüzde ise çok çeşitli kimyasallar kullanılarak hemen hemen yüzün her bölgesine özel makyaj ürünleri üretilmektedir. Ürünlerin çoğunda kimyasal maddeler kullanılsa da bu maddeler kesinlikle cilde zararı olmayacak miktarlarda özel formüller geliştirilerek kullanılmaktadır. Sektör devleri, her geçen gün koleksiyonlarına birbirinden çarpıcı renklerdeki makyaj malzemelerini ekleyerek bayanların kalbini fethetmektedir. Rujlar, allıklar, pudralar, fondötenler, farlar, maskaralar, ojeler, aklınıza gelebilecek her türlü makyaj malzemesini her bütçeye uyacak şekilde bulabilmek mümkündür.

Maybelline Ürünleri

Makyaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren, kaliteyi uygun fiyatlar ile tüketiciye sunan markaların başında Maybelline firması gelmektedir. Maybelline ürünleri hemen hemen her kozmetik markette veya büyük marketlerin kozmetik bölümlerinde satışa sunulmaktadır. Ten makyaj ürünleri, dudak ürünleri, göz makyaj ürünleri ve tırnak bakım ürünleri ile dikkat çeken markanın uygun fiyatları da bayanların yüzünü güldürmektedir. Zengin renk seçenekleri ile köpük, likit çeşitleri, mineral toz, 24 saat kalıcılık ve gençleştirici etkileri bulunan çeşitleri ile fondötenleri kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Göz altı kapatıcıları hem morluk ve torbaları kapatırken hem de aydınlık bir görünüm kazandırarak daha sağlıklı bir cilt oluşturmaktadır. Allıklarının doğal renkleri ile yanaklar daha sağlıklı bir görünümn kazanmaktadır. Krem, köpük ve kompakt allık çeşitleri bulunmaktadır. Rujlarının içerdiği kristal ışıltıları sayesinde dudaklarda mükemmel bir ışıltı yaratmaktadır. Rimellerinin dogunlaştırıcı etkisi dünyaca ünlü pahalı kozmetik markaları ile yarışmaktadır. Farları tekli, ikili veya dörtlü paletler halinde satılmakta, parlak veya mat renklerden oluşmaktadır. İsmini dünya starlarınca ispatlamış birçok pahalı markayla yarışan kalitesine rağmen, Maybelline ürünlerinin fiyatları her kesimden kullanıcının rahatlıkla satın alabileceği cinstendir. Rujları10-25 Tl arası değişirken, beğeni toplayan maskaraları 9-20 TL arasında değişmektedir. Fondötenleri 15-40 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Online Alışveriş İmkanları

Maybelline ürünlerine hemen hemen her online alışveriş sitesinden ulaşmak mümkündür. Zidaya markanın makyaj malzemelerini %40'a varan inidirm ve ücretsiz kargo imkanı ile satışa sunmaktadır. Balerin ise bu beğenilen makyaj malzemelerini %30 indirimle fiyatlar ile satışa sunmuştur. Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına fazladan taksit seçenekleri de ekleyen siteden güvenle orjinal ürün alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca Balerin'de kapıda ödeme, telefon ile ödeme ve havale seçenekleri de mevcuttur. Kozmetikmarket, dogalecza, kozmetikcim, misspera ise markanın malzemelerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz siteler arasındadır. Ayrıca ürünlere Trendyol, Markafoni, Vip Dukkan, Daybuyday, 1v1y, Morhipo gibi özel alışveriş klüplerinin dönem dönem düzenlediği indirim kampanyaları ile %80'e varan indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bu özel alışveriş klüplerindeki kampanyalardan haberdar olabilmek için üye olup kampanya tarihlerini takip etmeniz gerekmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Markafoni.com
  • MissPera
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları