Maybelline Ruj: İndirimli Online Fiyatlarla Ruj ve Parlatıcılar

Maybelline Ruj: İndirimli Online Fiyatlarla Ruj ve Parlatıcılar Galeri

Bir kadın için ruj makyaj malzemeleri içinde en önemli üründür. Sıfır makyajlı bir yüze sadece ruj sürüldüğünde anında bir fark yaratır, dudakları daha belirgin ve dikkat çekici yapar ve yüze tazelik katar. Göz ve yüz makyajı özelliğine göre bazen dakikalarca hatta saatlerce uğraştırmaktadır. Ama ruj saniyeler içinde dudaklara sürülür. Sürülmesi kadar temizlenmesi de çok kolaydır. Bu yüzden de en pratik, en hızlı ve en etkili makyaj malzemelerinden biridir aynı zamanda.

Rujla Dudak Şekli Düzeltilebilir

Rujla Dudak Şekli Düzeltilebilir

Kadınlar estetik anlamda hep kusursuz olmak için uğraşırlar. Çok ince, çok kalın, şekli bozuk dudaklar hep kadınlar için sorundur. Ama doğru uygulanan dudak makyajı ile problem çözülebilir. Dudaklar ince ise kesinlikle çok koyu ve mat ürünler kullanılmamalıdır. Bu renk ve yapıdaki ürünler dudakları olduğundan daha ince gösterir. Açık renk ve parlak ürünlerle daha dolgun dudaklara kavuşulabilir. Biraz daha kalınlık istenirse aynı renk kalemle dudaklar dudak çizgisinin biraz dışından çerçevelenir. Kalem asla çok koyu renkli olmamalıdır. Bu çok yapay bir görüntü verir. Sonra içine parlatıcı sürülür. Dudaklar çok kalın ise biraz daha ince göstermek için kalemle dudak hattının içinden çerçeve yapılıp, sonrasında mat ve koyu bir ürün sürülür. Kalemden hoşlanılmıyorsa çok açık belli belirsiz bir renk çerçevesiz uygulanır. Alt dudak kalın üst dudak çok ince ise alt dudağa 2 ton koyu, üst dudağa 2 ton açık renk sürülür.

Maybelline Ruj Çeşitleri ve Renkler

Maybelline Ruj Çeşitleri ve Renkler

Maybelline kozmetik sektöründe uzun yıllar kaliteli ürünleri ile kadınlara hizmet veren bir marka. Zengin yapılı, birbirinden güzel renkleri ile Maybelline rujları en çok tercih edilen ürünler arasında. 2009 yılında En İyi Ürünler Glammy ve En İyi Dudak Ürünü CEW ödüllerini alan markanın Water Shine serisi oldukça ince ve şaffaf bir yapıya sahip. Hipoalerjenik ve E vitamini ile zenginleştirilmiş ürünün içinde mikro pırıltılar var. Yüksek parlaklık etkisi olan ürün buna rağmen yapışkanlık hissi bırakmıyor. Taze ve parlak bir görünüm sağlayan ürünün birbirinden güzel pembe, fuşya, kahve ve kırmızı tonları mevcut. 81/380 Sweet Bordeaux dudaklarınıza hoş ve saydam bir vişne rengi kazandırıyor. 108/278 Rose Diamond pembe seven genç kızlar ve kendini genç hissedenler için ideal. Maybelline Ruj’un Color Sensational serisi oldukça lüks görünümlü ve kremsi yapısıyla dudakları canlı ve pürüzsüz gösteriyor. Nem veren özelliğini bal nektarından alan ürünün renkleri kalıcı ve canlı. 535 Ruby Star, kırmızıya alternatif bir renk. Çarpıcı tonuyla dikkat çekmemesi mümkün değil. 180 Crasy Pink, 146 Metallic Rose, 190 Atomic Pink ve 175 Pink Punch daha doğal ve tatlı pembeler. 730 Golden Brown altın ve kahvenin birleşiminden oluşmuş, doğal kahve tonlarından vazgeçemeyenler için oldukça ideal. 745 Wooden Brown’da tatlı bir kahve tonu. 630 Velvet Beige koyu göz makyajıyla gayet uyumlu duracak bir renk.

Parlatıcılar

Water Shine serisinin parlatıcıları da iki kat daha parlak. 513 Hot red, kırmızıyı seven ama yoğun ve kalın yapısından dolayı kullanamayanlar için ideal, korkmadan bu rengi deneyebilirler. 08/133 Strawberry Carats ile dudaklar hafif ve parlak çilek pembesi renge kavuşuyor. 420 Apricot Freeze daha sade bir görünüm sunuyor. 04/140 Rose Diamond, ve 06/230 Precious Lilac serinin en sevilen iki tonu. Color Sensational, pırıltıları olmayan ama ayna parlaklığı ile saydam dudaklar yaratan bir ürün. Bal özleri ile dudakları nemlendiren ürünün 630 Coffee Kiss kahve tonundan hoşlananlar için ideal. 137 Fabulous Pink ve 105 Cashmere Rose tatlı pembelikleri ile dudaklara eşsiz ve doğal bir güzellik sağlıyor. 215 I Love Lilas iddialı görünü sevenler için ideal. 720 Golden Powder yazın bronz tenle uyum sağlayacak bir renk.

Maybelline Rujlar Online Mağazalarda İndirim Fırsatları İle

Maybelline Rujlar Online Mağazalarda İndirim Fırsatları İle

Binlerce ürünün satın alınabileceği büyük online mağaza Evoria, markanın ürünlerini ücretsiz kargo imkanı ile sunuyor. Balerin’den kredi kartına taksit ve büyük indirim fırsatları ile Maybelline ürünleri satın alınabilir. Yenicarsım sık sık indirim yaptığı mağazasında üye olup arkadaşını davet edenlere 10 TL kazandırıyor. Hizlial, Bonus, World, Axess, Maximum, Advatage, Türkiye Finans, Card Finans ve Bank Asya kartları ile tek çekim ya da taksitli ödeme imkanı sunuyor ve sık sık ürünlerde büyük indirimler yapıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evoria
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları