Maybelline Kapatıcı: Online İndirimli Maybeline Kozmetik Ürünleri

Maybelline Kapatıcı: Online İndirimli Maybeline Kozmetik Ürünleri Galeri

Makyaj yapmak bir tuvale rengarenk boyalarla resim çizmek gibidir. Bazı kadınlar güzelleşmenin yanında bir sanatçı ruhuyla kendilerinden bambaşka birini yaratmanın zevkini de yaşar. Güzel bir portre kusursuz, lekesiz ve pürüzsüz olmalıdır. Bu yüzden yüzlerindeki en ufak bir leke bile onları rahatsız eder. Neyse ki kozmetik firmaları bu lekelerden ve renk düzensizliklerinden kurtulmanın yolunu buldular. Yüzdeki gölgeleri, koyu halkaları, sivilceleri kapatan, istenilen bölgeleri aydınlatıp öne çıkaran minicik bir mucize olan kapatıcı.

Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Kapatıcı kullanmak yüzdeki bir çok kusuru kapattığı gibi aşırıya kaçıldığında kullananı pandaya benzetebilir, az kullanıldığında ise yeterince hata örtmez. Miktar kadar renk tonu da oldukça önemlidir. Cilt renginden 2-3 ton açık kapatıcı kullanılmalıdır. Makyaja başlamadan önce nemlendirici uygulanıp, ürünün cilde nüfuz etmesi için 4-5 dakika beklenmelidir. Sonrasında yüzük parmağı ile ya da bir makyaj fırçası ile üründen küçük bir miktar alıp göz altına nazik hareketlerle uygulanmalıdır. Asla çekiştirerek, ovalayarak ve sert hareketlerle değil, nazik ve yumuşak dokunuşlarla yapılmalıdır bu işlem. Göz pınarlarına da uyguladıktan sonra ciltte lekeler varsa o bölgelere de ufak miktarlarda uygulanmalıdır. Ciltte aydınlanması gereken sadece gözaltları değil burun üstü, alnın orta kısmı, çene ve ağız kenarlarındaki çizgiler. Bu kısımların aydınlık olması yüzü daha biçimli ve taze kılar. Dudaklar biçimsiz ve dış hattı belirgin değilse kapatıcı ile bu bölümler kapatılıp hat dudak kalemi ile belirginleştirilir. Bir püf noktası da ince dudaklar için. Dudakların en üst kıvrımına (m harfi biçimindeki yer) üründen ince bir çizgi Halide ürünü uyguladıktan sonra ruj sürülürse dudaklar daha doldun ve biçimli görünür.Uygulanması gereken bölümler bitirildikten sonra fondöten sürülüp makyaj bitirilir.

Maybelline Kapatıcı

Maybelline Kapatıcı

Dream Lumi Touch Highlighting jel bazlı formülü ile aydınlatıyor, koyu halkları ve lekeleri incecik yapısıyla kapatıyor. Hassas dahil tüm cilt tiplerine uygun. 01 Ivory açık tenliler, 03 Sand ise koyu tenliler için ideal. Affinitone serisindeki likit ürünü yağsız ve silikon bazlı . E ve C vitaminleri, papatya ,üzüm ve salatalık özleri içeriyor. Yağsız olmasına rağmen cildi besleyip nemlendirme gücü olukça fazla. Tüm cilt tiplerine uygun olan Affinitone serisi hipoalerjenik ve gözenekleri tıkamıyor. 01 Nude Beige beyaz tenliler, 02 Natural kumrallar ve 05 Medium Beige esmerler için ideal bir ürün.

Maybelline Kapatıcılar İndirim Fırsatları İl Online Mağazalarda

Maybelline kapatıcı ürünleri Balerin.com’da büyük indirimlerle satılıyor. Markanın tüm kozmetik ürünlerinin bulunduğu online mağazaya üye olduğunuzda indirim kampanyaları ile ilgili mail gönderiyorlar. Böylece hiçbir fırsat kaçırılmıyor. Evoria ücretsiz kargo, ürün iade garantisi ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuyor. Binlerce markayım mağazasında sunan Zidaya 30 gün iade garantisi, ücretsiz kargo ve müşteri destek hattı ile alıcılarını memnun etmeyi amaçlıyor. Dilay kozmetik, 50 TL ve üzerindeki alış verişler için ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Maybelline kapatıcı ve diğer makyaj malzemelerini mağaza satan 24 saat içinde gönderim yapıyor.Kozmetikmarket ve Kozmetikcim online mağazaları da Maybelline makyaj malzemelerini büyük indirimler ile alıcılarına sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evoria
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları